ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 12:11

Cila lloj vetulle i përshtatet formës së fytyrës tuaj?

Cila lloj vetulle i përshtatet formës së fytyrës tuaj?
Ato mund te nderhyjne ne menyren se si ju dukeni, shprehjet tuaja dhe madje edhe me menyren se si ju shikojne njerezit, keshtu qe eshte me te vertete e rendesishme te jesh i vetedijshem per formen e duhur te vetullave ...
ikub.al | 26-Mar-2020 10:26
Ato mund te nderhyjne ne menyren se si ju dukeni, shprehjet tuaja dhe madje edhe me menyren se si ju shikojne njerezit, keshtu qe eshte me te vertete e rendesishme te jesh i vetedijshem per formen e duhur te vetullave ...

Cila lloj i vetullave është i përsosur për formën e fytyrës tuaj
Ato mund te nderhyjne ne menyren se si ju dukeni, shprehjet tuaja dhe madje edhe me menyren se si ju shikojne njerezit, keshtu qe eshte me te vertete e rendesishme te jesh i vetedijshem per formen e duhur te vetullave ...
ikub.al | 26-Mar-2020 10:23
Ato mund te nderhyjne ne menyren se si ju dukeni, shprehjet tuaja dhe madje edhe me menyren se si ju shikojne njerezit, keshtu qe eshte me te vertete e rendesishme te jesh i vetedijshem per formen e duhur te vetullave ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved