ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 11:18

Billi Gates, letër të hapur: Çfarë po na mëson vërtet virusi Covid-19?

Billi Gates, letër të hapur: Çfarë po na mëson vërtet virusi Covid-19?
Billi Gates, me një letër të hapur të fuqishme, thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të mësojmë nga ...
Arbresh | 26-Mar-2020 02:00
Billi Gates, me një letër të hapur të fuqishme, thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates, ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të mësojmë nga ...

U shpërnda masivisht, “letra” e Bill Gates për Covid është fake?
Mediat dhe rrjetet sociale në gjithë botën kanë shpërndarë sot një tekst, për të cilin u tha se ishte një letër e shkruar nga multimiliarderi Bill Gates. Letra thotë se koronavirusi na kujton se të gjithë jemi të ...
Gazeta Dita | 25-Mar-2020 17:54
Mediat dhe rrjetet sociale në gjithë botën kanë shpërndarë sot një tekst, për të cilin u tha se ishte një letër e shkruar nga multimiliarderi Bill Gates. Letra thotë se koronavirusi na kujton se të gjithë jemi të ...

Bill Gates, letër të hapur: Çfarë po na mëson vërtet virusi Covid-19?
Bill Gates, me një letër të hapur të fuqishme thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të mësojmë nga pandemia ...
Gazeta Dita | 25-Mar-2020 13:44
Bill Gates, me një letër të hapur të fuqishme thotë se koronavirusi na kujton se ne të gjithë jemi të barabartë. Themeluesi i MICROSOFT, Bill Gates ka dhënë një mesazh të fuqishëm për atë që mund të mësojmë nga pandemia ...

Bill Gates. Kjo nuk është rastësi. Çfarë na mëson koronavirusi
-Sipas tij, koronavirusi po na kujton se jemi te gjithe jemi te barabarte, pavaresisht kultures, fese, profesionit, pasurise apo fames. Kush nuk me beson, thjesht te pyes Tom Hanks, provokon Gates. -Na kujton se te ...
ikub.al | 24-Mar-2020 11:57
-Sipas tij, koronavirusi po na kujton se jemi te gjithe jemi te barabarte, pavaresisht kultures, fese, profesionit, pasurise apo fames. Kush nuk me beson, thjesht te pyes Tom Hanks, provokon Gates. -Na kujton se te ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved