ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 12:44

Bayern Munich i propozon Man City-t shkëmbimin Alaba-Sane

Bayern Munich i propozon Man City-t shkëmbimin Alaba-Sane
Bayern Munich është duke bërë përpjekje të vazhdueshme ta transferojë Leroy Sanen nga Manchester City, duke provuar çdo mënyrë dhe tani edhe atë të shkëmbimit. Sipas gazetës gjermane Bild, Bayerni i ka propozuar ...
Kosova Sot | 26-Mar-2020 10:24
Bayern Munich është duke bërë përpjekje të vazhdueshme ta transferojë Leroy Sanen nga Manchester City, duke provuar çdo mënyrë dhe tani edhe atë të shkëmbimit. Sipas gazetës gjermane Bild, Bayerni i ka propozuar ...

Bayerni ofroi Alaban në shkëmbin për Sanen
Bayern Muencheni ka biseduar me Manchester Cityn për mundësinë e shkëmbimit të David Alabas me Leroy Sanen, shkruan “Bild”, transmeton Koha.net. Gjiganti gjerman është duke insistuar në transferimin e sulmuesit anësor ...
Koha.net | 26-Mar-2020 09:37
Bayern Muencheni ka biseduar me Manchester Cityn për mundësinë e shkëmbimit të David Alabas me Leroy Sanen, shkruan “Bild”, transmeton Koha.net. Gjiganti gjerman është duke insistuar në transferimin e sulmuesit anësor ...

Bayern Munich i propozon Man City-t shkëmbimin Alaba-Sane
Bayern Munich është duke bërë përpjekje të vazhdueshme ta transferojë Leroy Sanen nga Manchester City, duke provuar çdo mënyrë dhe tani edhe atë të shkëmbimit. Sipas gazetës gjermane Bild, Bayerni i ka propozuar ...
Lexo | 26-Mar-2020 09:17
Bayern Munich është duke bërë përpjekje të vazhdueshme ta transferojë Leroy Sanen nga Manchester City, duke provuar çdo mënyrë dhe tani edhe atë të shkëmbimit. Sipas gazetës gjermane Bild, Bayerni i ka propozuar ...

Bayerni shumë afër transferimit të Sanes, ofron Alaban dhe një shumë të madhe të parave për gjermanin
Bayern Munich vazhdon të bëjë përpjekje për transferimin e sulmuesit anësor Leroy Sane. Sulmuesi gjerman u kërkua me ngulm nga Bayerni edhe vitin e kaluar, por një lëndim në ligamente bëri që transferimi të dështonte. ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 09:00
Bayern Munich vazhdon të bëjë përpjekje për transferimin e sulmuesit anësor Leroy Sane. Sulmuesi gjerman u kërkua me ngulm nga Bayerni edhe vitin e kaluar, por një lëndim në ligamente bëri që transferimi të dështonte. ...

Bayerni shumë afër transferimit të Sanes, ofron Alaban dhe një shumë të madhe të parave për gjermanin
Bayern Munich vazhdon të bëjë përpjekje për transferimin e sulmuesit anësor Leroy Sane. Sulmuesi gjerman u kërkua me ngulm nga Bayerni edhe vitin e kaluar, por një lëndim në ligamente bëri që transferimi të dështonte. ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 08:27
Bayern Munich vazhdon të bëjë përpjekje për transferimin e sulmuesit anësor Leroy Sane. Sulmuesi gjerman u kërkua me ngulm nga Bayerni edhe vitin e kaluar, por një lëndim në ligamente bëri që transferimi të dështonte. ...

Bayern Munich i propozon Man City-t shkëmbimin Alaba-Sane
Bayern Munich është duke bërë përpjekje të vazhdueshme ta transferojë Leroy Sanen nga Manchester City, duke provuar çdo mënyrë dhe tani edhe atë të shkëmbimit. Sipas gazetës gjermane Bild, Bayerni i ka propozuar ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 08:52
Bayern Munich është duke bërë përpjekje të vazhdueshme ta transferojë Leroy Sanen nga Manchester City, duke provuar çdo mënyrë dhe tani edhe atë të shkëmbimit. Sipas gazetës gjermane Bild, Bayerni i ka propozuar ...

Bayern gjen çelësin për të arritur te Sane, ofron yllin e ekipit
Leroy Sane dëshirohet shumë nga Bayern Munich dhe kjo nuk është më një sekret tashmë. Ashtu si në merkaton e verës së kaluar, edhe këtë verë, bavarezët do të tentojnë të bindin Manchester Cityn që të lirojë sulmuesin. ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 21:58
Leroy Sane dëshirohet shumë nga Bayern Munich dhe kjo nuk është më një sekret tashmë. Ashtu si në merkaton e verës së kaluar, edhe këtë verë, bavarezët do të tentojnë të bindin Manchester Cityn që të lirojë sulmuesin. ...

Largohet Alaba? S’ka problem, Bayern gjen pasuesin në Spanjë
Meqë David Alaba me shumë mundësi do të largohet, Bayern po kërkon për një pasues. I përzgjedhuri i klubit bavarez është Marcelo. Trajneri Zinedine Zidane ka preferuar Mendy para tij sivjet dhe braziliani mund të ...
Politiko | 25-Mar-2020 17:50
Meqë David Alaba me shumë mundësi do të largohet, Bayern po kërkon për një pasues. I përzgjedhuri i klubit bavarez është Marcelo. Trajneri Zinedine Zidane ka preferuar Mendy para tij sivjet dhe braziliani mund të ...

Alaba refuzon Guardiolën, zbulohet plani i austriakut dhe i Bayernit
David Alaba nuk po e ndërron më kot agjentin. Mbrojtësi po bëhet gati për t’u larguar nga Bayern, aty ku u rrit dhe u bë lojtar i klasit botëror. Sipas mediave spanjolle, austriaku ka marrë një ofertë nga ish-trajneri i ...
Politiko | 24-Mar-2020 17:15
David Alaba nuk po e ndërron më kot agjentin. Mbrojtësi po bëhet gati për t’u larguar nga Bayern, aty ku u rrit dhe u bë lojtar i klasit botëror. Sipas mediave spanjolle, austriaku ka marrë një ofertë nga ish-trajneri i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved