ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 13:23

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit
Nga Andi Bushati Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore dhe ...
Telegraf | 25-Mar-2020 23:47
Nga Andi Bushati Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore dhe ...

Ata që votuan me maska, nuk rrëzuan Albinin, pështynë mbi zgjedhësit
Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore dhe ilegjitime nga ana ...
Lapsi | 25-Mar-2020 23:05
Fitorja e mocionit të sotëm ishte shumë më tepër se tentativa e thjeshtë për të rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit. Ajo ishte një manovër e ndyrë nga ana morale, kriminale nga ana shëndetësore dhe ilegjitime nga ana ...

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani përballë komplotit të së keqes
Nga Skënder S. KAPITI LVV, Kurti dhe Osmani përballë kualicionit të së keqes LDK, PAN dhe Presidentit. Mocion kundër qeverisë në kohën e krizës globale të koronavirusit është kulmi i poshtërsisë politike të LDK-së.Të ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 10:08
Nga Skënder S. KAPITI LVV, Kurti dhe Osmani përballë kualicionit të së keqes LDK, PAN dhe Presidentit. Mocion kundër qeverisë në kohën e krizës globale të koronavirusit është kulmi i poshtërsisë politike të LDK-së.Të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved