ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 11:19

Aston Martin dhe Bentley më nuk do të marrin pjesë në Geneva Motor Show

Aston Martin dhe Bentley më nuk do të marrin pjesë në Geneva Motor Show
Duket se aktivitetet ku prezantohen makinat, më nuk janë aq të dëshirueshme Anulimi i Geneva Motor Show për shkak të përhapjes së coronavirusit, ka shkaktuar pasoja të mëdha si te organizatorët ashtu edhe te ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 12:09
Duket se aktivitetet ku prezantohen makinat, më nuk janë aq të dëshirueshme Anulimi i Geneva Motor Show për shkak të përhapjes së coronavirusit, ka shkaktuar pasoja të mëdha si te organizatorët ashtu edhe te ...

Ford nuk do të ndryshojë planet për lansimin e Mustang Mach-E, njofton kur do të fillojë të pranojë porositë
Me gjithë problemet që po i sjellë coronavirusi, Ford nuk pritet që të ndryshojë planet dhe agjendat e deritanishme Shumë prodhues të makinave e kanë ndaluar prodhimin, si pasojë e përhapjes së coronavirusit, duke ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 10:23
Me gjithë problemet që po i sjellë coronavirusi, Ford nuk pritet që të ndryshojë planet dhe agjendat e deritanishme Shumë prodhues të makinave e kanë ndaluar prodhimin, si pasojë e përhapjes së coronavirusit, duke ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved