ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 20:26

Apeli i prokurorisë për “lobimin rus”, shtyhet vendimi për Lulzim Bashën. Koronavirusi “aleat” me kreun e PD

Apeli i prokurorisë për “lobimin rus”, shtyhet vendimi për Lulzim Bashën. Koronavirusi “aleat” me kreun e PD
Shtyhet seanca për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish-sekretarin e Përgjithshëm Arben Ristanit dhe financierin Ilir Dervishi në lidhje me çështjen e “lobimit rus” pasi Prokuroria ka vendosur të apelojë ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 11:09
Shtyhet seanca për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish-sekretarin e Përgjithshëm Arben Ristanit dhe financierin Ilir Dervishi në lidhje me çështjen e “lobimit rus” pasi Prokuroria ka vendosur të apelojë ...

Lobimi rus, shtyhet gjyqi për Bashën dhe dy zyrtarët e PD për shkak të situatës nga koronavirusi
Gjykata e Tiranës ka vendosur të shtyjë seancën për kreu e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish-sekretarin e Përgjithshëm Arben Ristanin dhe financierin Ilir Dervishi. Kjo në kuadër të masave për Covid-19. Seanca ...
Politiko | 26-Mar-2020 10:23
Gjykata e Tiranës ka vendosur të shtyjë seancën për kreu e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish-sekretarin e Përgjithshëm Arben Ristanin dhe financierin Ilir Dervishi. Kjo në kuadër të masave për Covid-19. Seanca ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved