ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 22:17

Antonio Conte e do me ngulm Nelson Semedon te Interi

Antonio Conte e do me ngulm Nelson Semedon te Interi
Antonio Conte dëshiron që të përforcohet në repartin defanzive në afatin kalimtar veror. Trajneri italian ka arritur të rrit nivelin e Nerazzurëve në këtë edicion, mirëpo ka ende vend për të përmirësuar skuadrën. Interi ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 19:41
Antonio Conte dëshiron që të përforcohet në repartin defanzive në afatin kalimtar veror. Trajneri italian ka arritur të rrit nivelin e Nerazzurëve në këtë edicion, mirëpo ka ende vend për të përmirësuar skuadrën. Interi ...

Antonio Conte e do me ngulm Nelson Semedon te Interi
Antonio Conte dëshiron që të përforcohet në repartin defanzive në afatin kalimtar veror. Trajneri italian ka arritur të rrit nivelin e Nerazzurëve në këtë edicion, mirëpo ka ende vend për të përmirësuar skuadrën. Interi ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 21:00
Antonio Conte dëshiron që të përforcohet në repartin defanzive në afatin kalimtar veror. Trajneri italian ka arritur të rrit nivelin e Nerazzurëve në këtë edicion, mirëpo ka ende vend për të përmirësuar skuadrën. Interi ...

Barcelona mund të vendosë pesë lojtarë në bisedimet për transferimin e Lautaros
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është objektivi kryesor i Barcelonës në afatin e ardhshëm kalimtar. Blaugranët e kanë bërë tash e sa kohë sulmuesin argjentinas të Interit si objektivin e tyre të parë. Por, kur ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 13:18
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është objektivi kryesor i Barcelonës në afatin e ardhshëm kalimtar. Blaugranët e kanë bërë tash e sa kohë sulmuesin argjentinas të Interit si objektivin e tyre të parë. Por, kur ...

Barça arrin marrëveshje personale me Martinezin
Barça arrin marrëveshje personale me Martinezin Gjiganti katalunas e do me ngulm sulmuesin argjentinas, ndërsa tash i mbetet të merret vesh edhe me Interin Barcelona ka arritur marrëveshje në parim me sulmuesin e ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 17:03
Barça arrin marrëveshje personale me Martinezin Gjiganti katalunas e do me ngulm sulmuesin argjentinas, ndërsa tash i mbetet të merret vesh edhe me Interin Barcelona ka arritur marrëveshje në parim me sulmuesin e ...

Barça arrin marrëveshje personale me Martinezin
Gjiganti katalunas e do me ngulm sulmuesin argjentinas, ndërsa tash i mbetet të merret vesh edhe me Interin Barcelona ka arritur marrëveshje në parim me sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez. Për këtë siguron e ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 16:56
Gjiganti katalunas e do me ngulm sulmuesin argjentinas, ndërsa tash i mbetet të merret vesh edhe me Interin Barcelona ka arritur marrëveshje në parim me sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez. Për këtë siguron e ...

Napoli i kërkon 50 milionë euro për Milik Klubi italian e ka vendosur çmimin për sulmuesin e rrezikshëm, polak, të cilin e kërkon Milani Napoli e ka vendosur çmimin për Arkadiusz Milik. Klubi italian i kërkon 50 milionë euro për...
Klubi italian e ka vendosur çmimin për sulmuesin e rrezikshëm, polak, të cilin e kërkon Milani Napoli e ka vendosur çmimin për Arkadiusz Milik. Klubi italian i kërkon 50 milionë euro për sulmuesin polak, shkruan portali ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 16:34
Klubi italian e ka vendosur çmimin për sulmuesin e rrezikshëm, polak, të cilin e kërkon Milani Napoli e ka vendosur çmimin për Arkadiusz Milik. Klubi italian i kërkon 50 milionë euro për sulmuesin polak, shkruan portali ...

Napoli i kërkon 50 milionë euro për Milik
Klubi italian e ka vendosur çmimin për sulmuesin e rrezikshëm, polak, të cilin e kërkon Milani Napoli e ka vendosur çmimin për Arkadiusz Milik. Klubi italian i kërkon 50 milionë euro për sulmuesin polak, shkruan portali ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 16:30
Klubi italian e ka vendosur çmimin për sulmuesin e rrezikshëm, polak, të cilin e kërkon Milani Napoli e ka vendosur çmimin për Arkadiusz Milik. Klubi italian i kërkon 50 milionë euro për sulmuesin polak, shkruan portali ...

Barcelona mund të vendosë pesë lojtarë në bisedimet për transferimin e Lautaros
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është objektivi kryesor i Barcelonës në afatin e ardhshëm kalimtar. Blaugranët e kanë bërë tash e sa kohë sulmuesin argjentinas të Interit si objektivin e tyre të parë. Por, kur ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 15:01
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është objektivi kryesor i Barcelonës në afatin e ardhshëm kalimtar. Blaugranët e kanë bërë tash e sa kohë sulmuesin argjentinas të Interit si objektivin e tyre të parë. Por, kur ...

Efekti koronavirus, FIFA mund ta zgjasë në 7 afatin e transferimeve
Obafemi Martins nuk ka ndërmend të varë këpucët në gozhdë. Edhe pse është një lojtar pa kontratë që prej vitit 2018, ish-sulmuesi i Interit është gati të rikthehet te skuadra kineze e Shanghai Shenhua. Sipas Titan ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 13:12
Obafemi Martins nuk ka ndërmend të varë këpucët në gozhdë. Edhe pse është një lojtar pa kontratë që prej vitit 2018, ish-sulmuesi i Interit është gati të rikthehet te skuadra kineze e Shanghai Shenhua. Sipas Titan ...

13:05 Barcelona ia ofron Interit pesë lojtarë në shkëmbim për Lautaron Barcelona është duke e bërë...
Barcelona është duke e bërë gati një ofertë për yllin e Interit, Lautaro Martinezin, gjatë afatit kalimtar të verës. Për t’i bindur zikaltrit t’ua shesin Martinezin, katalonasit ua kanë ofruar pesë lojtarë në shkëbim: ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 13:10
Barcelona është duke e bërë gati një ofertë për yllin e Interit, Lautaro Martinezin, gjatë afatit kalimtar të verës. Për t’i bindur zikaltrit t’ua shesin Martinezin, katalonasit ua kanë ofruar pesë lojtarë në shkëbim: ...

Barcelona ia ofron Interit pesë lojtarë në shkëmbim për Lautaron
Barcelona është duke e bërë gati një ofertë për yllin e Interit, Lautaro Martinezin, gjatë afatit kalimtar të verës. Për t’i bindur zikaltrit t’ua shesin Martinezin, katalonasit ua kanë ofruar pesë lojtarë në shkëbim: ...
Arbresh | 25-Mar-2020 13:09
Barcelona është duke e bërë gati një ofertë për yllin e Interit, Lautaro Martinezin, gjatë afatit kalimtar të verës. Për t’i bindur zikaltrit t’ua shesin Martinezin, katalonasit ua kanë ofruar pesë lojtarë në shkëbim: ...

Barcelona ia ofron Interit pesë lojtarë në shkëmbim për Lautaron
Barcelona është duke e bërë gati një ofertë për yllin e Interit, Lautaro Martinezin, gjatë afatit kalimtar të verës. Për t’i bindur zikaltrit t’ua shesin Martinezin, katalonasit ua kanë ofruar pesë lojtarë në shkëbim: ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 12:54
Barcelona është duke e bërë gati një ofertë për yllin e Interit, Lautaro Martinezin, gjatë afatit kalimtar të verës. Për t’i bindur zikaltrit t’ua shesin Martinezin, katalonasit ua kanë ofruar pesë lojtarë në shkëbim: ...

Barcelona mendon të shesë pesë lojtarë për të transferuar Martinezin
Barcelona po e shikon mundësinë që të përfshijë lojtarë në çdo marrëveshje për të transferuar sulmuesin argjentinas të Interit, Lautaro Martinez, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net. Kampioni i Spanjës e ...
Koha.net | 25-Mar-2020 12:54
Barcelona po e shikon mundësinë që të përfshijë lojtarë në çdo marrëveshje për të transferuar sulmuesin argjentinas të Interit, Lautaro Martinez, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net. Kampioni i Spanjës e ...

Higuain drejt largimit nga Juventusi, ky pritet të jetë zëvendësuesi i tij
Barcelona duket të ketë arritur marrëveshje me futbollistin e Interit, Lautaro Martinez. Sipas “Tuttosport”, katalunasit kanë arritur që ta bindin argjentinasin për një kalim eventual në “Camp Nou”, përcjell GazetaBlic ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 11:56
Barcelona duket të ketë arritur marrëveshje me futbollistin e Interit, Lautaro Martinez. Sipas “Tuttosport”, katalunasit kanë arritur që ta bindin argjentinasin për një kalim eventual në “Camp Nou”, përcjell GazetaBlic ...

Barcelona ofron 70 milionë euro dhe dy lojtarë për Lautaron
Barcelona thuhet se është e përgatitur t’i ofrojë Interit 70 milionë euro plus Arturo Vidal dhe Nelson Semedo për sulmuesin Lautaro Martinez. Gazetari i njohur italian Nicolo Schira ka përshkuar ofertën e Barcelonës, ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 08:19
Barcelona thuhet se është e përgatitur t’i ofrojë Interit 70 milionë euro plus Arturo Vidal dhe Nelson Semedo për sulmuesin Lautaro Martinez. Gazetari i njohur italian Nicolo Schira ka përshkuar ofertën e Barcelonës, ...

Barcelona ia del të arrijë marrëveshje me Martinez, tashmë duhet të negociojë me Interin
Pas shumë insistimeve Barcelona ka arritur marrëveshje me yllin argjentinas të Interit, Lautaro Martinez. Tuttosport raporton se katalanët kanë bërë një marrëveshje me argjentinasin e Interit. Martinez duket i prirë të ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 11:17
Pas shumë insistimeve Barcelona ka arritur marrëveshje me yllin argjentinas të Interit, Lautaro Martinez. Tuttosport raporton se katalanët kanë bërë një marrëveshje me argjentinasin e Interit. Martinez duket i prirë të ...

Barcelona – Martinez, arrihet marrëveshja
Tuttosport raporton se katalanët kanë bërë një marrëveshje me argjentinasin e Interit, përcjell . Martinez duket i prirë të bëj një lëvizje në ‘Camp Nou’, dhe tani Barcelonës i duhet vetëm të negociojë me Interin për ...
Lajminet | 25-Mar-2020 10:39
Tuttosport raporton se katalanët kanë bërë një marrëveshje me argjentinasin e Interit, përcjell . Martinez duket i prirë të bëj një lëvizje në ‘Camp Nou’, dhe tani Barcelonës i duhet vetëm të negociojë me Interin për ...

Barcelona ofron 70 milionë euro dhe dy lojtarë për Lautaron
Barcelona thuhet se është e përgatitur t’i ofrojë Interit 70 milionë euro plus Arturo Vidal dhe Nelson Semedo për sulmuesin Lautaro Martinez. Gazetari i njohur italian Nicolo Schira ka përshkuar ofertën e Barcelonës, ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 09:00
Barcelona thuhet se është e përgatitur t’i ofrojë Interit 70 milionë euro plus Arturo Vidal dhe Nelson Semedo për sulmuesin Lautaro Martinez. Gazetari i njohur italian Nicolo Schira ka përshkuar ofertën e Barcelonës, ...

Interi dhe Milani në garë për Milik
Rivalët e qytetit të Milanos, Interi dhe Milani pritet ta bëjnë një betejë të drejtpërdrejt për shërbimet e sulmuesit polak, Arkdiusz Milik, në afatin kalimtar të verës. Napoli është i gatshëm ta shesë sulmuesin Milik ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 00:59
Rivalët e qytetit të Milanos, Interi dhe Milani pritet ta bëjnë një betejë të drejtpërdrejt për shërbimet e sulmuesit polak, Arkdiusz Milik, në afatin kalimtar të verës. Napoli është i gatshëm ta shesë sulmuesin Milik ...

Milani rivalizon Interin për Milik
Napoli pritet të shesë Arkadiusz Milikun në afatin kalimtar veror, pasi nuk dëshiron t’ia plotësojë kushtet për kontratën e re. CalcioMercato raporton se klubi dhe lojtari nuk po arrijnë marrëveshje lidhur me rinovimin ...
Telegrafi | 24-Mar-2020 21:49
Napoli pritet të shesë Arkadiusz Milikun në afatin kalimtar veror, pasi nuk dëshiron t’ia plotësojë kushtet për kontratën e re. CalcioMercato raporton se klubi dhe lojtari nuk po arrijnë marrëveshje lidhur me rinovimin ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved