ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 13:05

4 raste të reja me CoVid-19 në Fier, punonjëse të degës së Thesarit/ Pritet bllokim i procedurave të pagesave

4 raste të reja me CoVid-19 në Fier, punonjëse të degës së Thesarit/ Pritet bllokim i procedurave të pagesave
4 raste të reja me CoVid-19 janë regjistruar në Fier.
Top Channel | 26-Mar-2020 14:15
4 raste të reja me CoVid-19 janë regjistruar në Fier.

4 të infektuar në Fier, punonjës së Degës së Thesarit, pezullohen procedurat
4 nga 18 të prekurit me COVID-19 në qarkun e Fierit janë nëpunës të Degës së Thesarit të cilët janë vetëkarantinuar. Ndërkohë sot do të bëjë tamponin edhe një punonjës tjetër pasi ka shfaqur simptoma të koronavirusit. ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 13:25
4 nga 18 të prekurit me COVID-19 në qarkun e Fierit janë nëpunës të Degës së Thesarit të cilët janë vetëkarantinuar. Ndërkohë sot do të bëjë tamponin edhe një punonjës tjetër pasi ka shfaqur simptoma të koronavirusit. ...

Koronavirusi ne zyren e shtetit ne Fier, 6 persona në zyrë, 5 dolën pozitivë, 1 e dyshuar
Fieri ka shënuar katër raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit dhe të gjithë ata janë kolegë, punonjës të degës së Thesarit të qytetit. Fillimisht, me koronavirus u konstatua një kolegu i tyre, i cili ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 12:28
Fieri ka shënuar katër raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit dhe të gjithë ata janë kolegë, punonjës të degës së Thesarit të qytetit. Fillimisht, me koronavirus u konstatua një kolegu i tyre, i cili ...

Gjashtë persona në zyrë, pesë dolën pozitivë, një e dyshuar: Koronavirusi futet vrullshëm tek dega e Thesarit në Fier
Fieri ka shënuar katër raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit dhe të gjithë ata janë kolegë, punonjës të degës së Thesarit të qytetit. Fillimisht, me koronavirus u konstatua një kolegu i tyre, i cili ...
Telegraf | 26-Mar-2020 12:12
Fieri ka shënuar katër raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit dhe të gjithë ata janë kolegë, punonjës të degës së Thesarit të qytetit. Fillimisht, me koronavirus u konstatua një kolegu i tyre, i cili ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved