ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 21:05

Stadiumi i famshëm shndërrohet në spital, do strehojë pacientët e infektuar me koronavirus

Stadiumi i famshëm shndërrohet në spital, do strehojë pacientët e infektuar me koronavirus
Prekja nga Covid-19 po i përgatit vendet për skenarin më të tmerrshëm. Kështu, stadiumi i famshëm në Brazil, “Maracana”, i cili ka 78 mijë vende po shndërrohet në spital për të strehuar pacientët e infektuar me ...
Zeri | 25-Mar-2020 18:18
Prekja nga Covid-19 po i përgatit vendet për skenarin më të tmerrshëm. Kështu, stadiumi i famshëm në Brazil, “Maracana”, i cili ka 78 mijë vende po shndërrohet në spital për të strehuar pacientët e infektuar me ...

Koronavirusi po bën “kërdinë”, stadiumi me 78 mijë vende shndërrohet në spital
Një nga stadiumet më të famshme në botë, “Maracana”, është shndërruar në spital që do të strehojë pacientët e infektuar me koronavirus . Ky stadium prej 78 mijë ulëse është shtëpia e Flamengos, dhe është vetëm një nga ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 14:05
Një nga stadiumet më të famshme në botë, “Maracana”, është shndërruar në spital që do të strehojë pacientët e infektuar me koronavirus . Ky stadium prej 78 mijë ulëse është shtëpia e Flamengos, dhe është vetëm një nga ...

Brazili i kthen stadiumet në spital, nuk bën përjashtim “mitiku” Maracana!
Për futboll në këto moment të vështira për gjithë globin nuk mund të flitet në asnjë vend të botës. Tashmë vëmendja e të gjithëve është te koronavirusi ky armik i heshtur i globit që po merr shumë jetë njërëzish dita ...
SuperSport | 25-Mar-2020 10:32
Për futboll në këto moment të vështira për gjithë globin nuk mund të flitet në asnjë vend të botës. Tashmë vëmendja e të gjithëve është te koronavirusi ky armik i heshtur i globit që po merr shumë jetë njërëzish dita ...

Koronavirusi po bën “kërdinë”, stadiumi me 78 mijë vende shndërrohet në spital
Një nga stadiumet më të famshme në botë, “Maracana”, është shndërruar në spital që do të strehojë pacientët e infektuar me koronavirus . Ky stadium prej 78 mijë ulëse është shtëpia e Flamengos, dhe është vetëm një nga ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 10:30
Një nga stadiumet më të famshme në botë, “Maracana”, është shndërruar në spital që do të strehojë pacientët e infektuar me koronavirus . Ky stadium prej 78 mijë ulëse është shtëpia e Flamengos, dhe është vetëm një nga ...

Covid-19, Stadiumi i famshëm shndërrohet në spital
Prekja nga Covid-19 po i përgatit vendet për skenarin më të tmerrshëm. Kështu, stadiumi i famshëm në Brazil, “Maracana”, i cili ka 78 mijë vende po shndërrohet në spital për të strehuar pacientët e infektuar me ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 10:13
Prekja nga Covid-19 po i përgatit vendet për skenarin më të tmerrshëm. Kështu, stadiumi i famshëm në Brazil, “Maracana”, i cili ka 78 mijë vende po shndërrohet në spital për të strehuar pacientët e infektuar me ...

Stadiumi ikonik “Maracana” po shndërrohet në spital
Stadiumi i famshëm në Rio “Maracana”, po shndërrohet në spital për të prekurit me koronavirus në Brazil, njofton CNN të mërkurën. Stadiumi ku u organizuan Lojërat Olimpike “Rio 2016” dhe finalja e Botërorit 2014, po ...
EkonomiaOnline | 25-Mar-2020 10:04
Stadiumi i famshëm në Rio “Maracana”, po shndërrohet në spital për të prekurit me koronavirus në Brazil, njofton CNN të mërkurën. Stadiumi ku u organizuan Lojërat Olimpike “Rio 2016” dhe finalja e Botërorit 2014, po ...

Stadiumi ikonik “Maracana” po shndërrohet në spital
Stadiumi i famshëm në Rio “Maracana”, po shndërrohet në spital për të prekurit me koronavirus në Brazil, njofton CNN të mërkurën. Stadiumi ku u organizuan Lojërat Olimpike “Rio 2016” dhe finalja e Botërorit 2014, po ...
Koha.net | 25-Mar-2020 09:46
Stadiumi i famshëm në Rio “Maracana”, po shndërrohet në spital për të prekurit me koronavirus në Brazil, njofton CNN të mërkurën. Stadiumi ku u organizuan Lojërat Olimpike “Rio 2016” dhe finalja e Botërorit 2014, po ...

Brazili merr vendimin ekstrem, stadiumi mitik kthehet në Spital
Brazili ashtu si vendet e tjera po preket nga COVID-19. Shteti i Amerikës së Jugut nuk do të gjendet i papërgatitur gjatë kësaj beteje. Ata kanë nisur masat paraprake dhe kanë vendosur të kthejnë stadiumin mitik ...
Politiko | 25-Mar-2020 09:40
Brazili ashtu si vendet e tjera po preket nga COVID-19. Shteti i Amerikës së Jugut nuk do të gjendet i papërgatitur gjatë kësaj beteje. Ata kanë nisur masat paraprake dhe kanë vendosur të kthejnë stadiumin mitik ...

Koronavirusi i pamëshirshëm, stadiumi modern shndërrohen në spital
Virusi i tmerrshëm Covid 19 nuk ka të ndalur. Bota po përgatitet për një situatë aspak të mirë në të ardhmen. Një nga stadiumet më të famshme në botë, “Maracana”, është shndërruar në spital që do......
Zeri | 25-Mar-2020 09:03
Virusi i tmerrshëm Covid 19 nuk ka të ndalur. Bota po përgatitet për një situatë aspak të mirë në të ardhmen. Një nga stadiumet më të famshme në botë, “Maracana”, është shndërruar në spital që do......

Koronavirusi – stadiumi më i famshëm në botë shndërrohet në spital
Ky stadium prej 78 mijë ulëse është shtëpia e Flamengos, dhe është vetëm një nga stadiumet në Brazil që është shndërruar në spital, duke u pajisur me shtretër. Të njëjtën gjë kanë bërë edhe në shumë qytete tjera, me ...
Lajminet | 25-Mar-2020 08:31
Ky stadium prej 78 mijë ulëse është shtëpia e Flamengos, dhe është vetëm një nga stadiumet në Brazil që është shndërruar në spital, duke u pajisur me shtretër. Të njëjtën gjë kanë bërë edhe në shumë qytete tjera, me ...

Brazili kthen stadiumet dhe sallat e kongreseve në spitale
Disa nga stadiumet e futbollit në Brazil dhe salla kongresesh do të shndërrohen në spitale për të trajtuar pacientët e infektuar me koronavirus. Në Sao Paulo, qytetin me numrin më të madh të të vdekurve dhe rasteve të ...
Koha.mk | 24-Mar-2020 14:48
Disa nga stadiumet e futbollit në Brazil dhe salla kongresesh do të shndërrohen në spitale për të trajtuar pacientët e infektuar me koronavirus. Në Sao Paulo, qytetin me numrin më të madh të të vdekurve dhe rasteve të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved