ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 22:07

La Liga këmbëngul në kompletimin e sezonit, përkundër koronavirusit Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, ka thënë se shtëpia e futbollit spanjoll është e vendosur ta shpëtojë sezonin, edhe nëse nuk mund të rinisë ai...

La Liga këmbëngul në kompletimin e sezonit, përkundër koronavirusit Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, ka thënë se shtëpia e futbollit spanjoll është e vendosur ta shpëtojë sezonin, edhe nëse nuk mund të rinisë ai...
Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, ka thënë se shtëpia e futbollit spanjoll është e vendosur ta shpëtojë sezonin, edhe nëse nuk mund të rinisë ai në fillim të muajit maj. La Liga, bashkë me ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 23:10
Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, ka thënë se shtëpia e futbollit spanjoll është e vendosur ta shpëtojë sezonin, edhe nëse nuk mund të rinisë ai në fillim të muajit maj. La Liga, bashkë me ...

La Liga këmbëngul në kompletimin e sezonit, përkundër koronavirusit
Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, ka thënë se shtëpia e futbollit spanjoll është e vendosur ta shpëtojë sezonin, edhe nëse nuk mund të rinisë ai në fillim të muajit maj. La Liga, bashkë me ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 23:00
Presidenti i Federatës së Futbollit të Spanjës, Luis Rubiales, ka thënë se shtëpia e futbollit spanjoll është e vendosur ta shpëtojë sezonin, edhe nëse nuk mund të rinisë ai në fillim të muajit maj. La Liga, bashkë me ...

La Liga e vendosur: Kampionati do të përfundojë
La Liga, së bashku me pjesën tjetër të ligave kryesore në futbollin evropian, është vënë në pritje për shkak të pandemisë koronavirus, pa asnjë ndeshje të luajtur. Vendi është goditur shumë nga shpërthimi i COVID-19, ...
Lajminet | 25-Mar-2020 19:49
La Liga, së bashku me pjesën tjetër të ligave kryesore në futbollin evropian, është vënë në pritje për shkak të pandemisë koronavirus, pa asnjë ndeshje të luajtur. Vendi është goditur shumë nga shpërthimi i COVID-19, ...

Koronavirusi, mbyllet përfundimisht kampionati i parë për futboll
Liga e katërt në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit, duke u bërë kështu kampionati i vetëm i futbollit që është ndërprerë përfundimisht. Me këtë rast ky sezon ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 18:18
Liga e katërt në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit, duke u bërë kështu kampionati i vetëm i futbollit që është ndërprerë përfundimisht. Me këtë rast ky sezon ...

Liga angleze anulon kampionatin, sezoni do të jetë i pavlefshëm
Liga e katërt me radhë në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit. Me këtë rast ky sezon do të jetë i pavlefshëm dhe skuadrat e kreut nuk do të mund të ngjiten një ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 15:43
Liga e katërt me radhë në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit. Me këtë rast ky sezon do të jetë i pavlefshëm dhe skuadrat e kreut nuk do të mund të ngjiten një ...

Liga angleze anulon kampionatin, sezoni do të jetë i pavlefshëm
Liga e katërt me radhë në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit. Me këtë rast ky sezon do të jetë i pavlefshëm dhe skuadrat e kreut nuk do të mund të ngjiten një ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 14:08
Liga e katërt me radhë në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit. Me këtë rast ky sezon do të jetë i pavlefshëm dhe skuadrat e kreut nuk do të mund të ngjiten një ...

Liga angleze anulon kampionatin, sezoni do të jetë i pavlefshëm
Liga e katërt me radhë në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit. Me këtë rast ky sezon do të jetë i pavlefshëm dhe skuadrat e kreut nuk do të mund të ngjiten një ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 13:35
Liga e katërt me radhë në futbollin anglez, e njohur si League Two ka anuluar sezonin 2019/20 për shkak të koronavirusit. Me këtë rast ky sezon do të jetë i pavlefshëm dhe skuadrat e kreut nuk do të mund të ngjiten një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved