ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 22:07

Chelsea ofron 30 milionë euro dhe Kepa Arrizabalagan për Jan Oblakun e Atletico Madridit

Chelsea ofron 30 milionë euro dhe Kepa Arrizabalagan për Jan Oblakun e Atletico Madridit
Chelsea dëshiron që të largojë Kepa Arrizabalagan në fund të këtij edicioni. Portieri spanjoll u bë më i shtrenjtë në historinë e futbollit, me The Blues që shpenzuan plot 80 milionë euro për ta transferua në “Stamford ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 22:41
Chelsea dëshiron që të largojë Kepa Arrizabalagan në fund të këtij edicioni. Portieri spanjoll u bë më i shtrenjtë në historinë e futbollit, me The Blues që shpenzuan plot 80 milionë euro për ta transferua në “Stamford ...

Chelsea ofron 30 milionë euro dhe Kepa Arrizabalagan për Jan Oblakun e Atletico Madridit
Chelsea dëshiron që të largojë Kepa Arrizabalagan në fund të këtij edicioni. Portieri spanjoll u bë më i shtrenjtë në historinë e futbollit, me The Blues që shpenzuan plot 80 milionë euro për ta transferua në “Stamford ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 23:00
Chelsea dëshiron që të largojë Kepa Arrizabalagan në fund të këtij edicioni. Portieri spanjoll u bë më i shtrenjtë në historinë e futbollit, me The Blues që shpenzuan plot 80 milionë euro për ta transferua në “Stamford ...

Lajme të këqija për Barcelonën, Ter Stegen refuzon rinovimin e kontratës
Barcelona është tronditur jo pak së fundmi dhe kjo gjë nuk ka të bëjë me Coronavirusin dhe ndalesën e futbollit. Bëhet fjalë për Marc Andre Ter Stegen. Gjermani ka refuzuar rinovimin e kontratës që i ka paraqitur klubi ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 19:29
Barcelona është tronditur jo pak së fundmi dhe kjo gjë nuk ka të bëjë me Coronavirusin dhe ndalesën e futbollit. Bëhet fjalë për Marc Andre Ter Stegen. Gjermani ka refuzuar rinovimin e kontratës që i ka paraqitur klubi ...

Po, erdhi dita që Barcelonën e refuzon edhe një titullar i saj
Sipas gazetës gjermane “Bild”, portieri Marc-Andre Ter Stegen do të largohet nga Barcelona. Ai duket se nuk sheh kushte të mira në “Camp Nou” për të vijuar më tej karrierën. Gjermani ka refuzuar rinovimin e kontratës me ...
Politiko | 25-Mar-2020 19:28
Sipas gazetës gjermane “Bild”, portieri Marc-Andre Ter Stegen do të largohet nga Barcelona. Ai duket se nuk sheh kushte të mira në “Camp Nou” për të vijuar më tej karrierën. Gjermani ka refuzuar rinovimin e kontratës me ...

Barcelona dhe Ter Stegen nuk po arrijnë marrëveshje rinovimi, Chelsea shpreson ta shfrytëzoj situatën
Chelsea po shpreson të përfitojë nga bisedimet e bllokuara të kontratës midis Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen për të transferuar portierin gjerman. Portieri gjerman dhe klubi katalunas janë tash e disa kohë në ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 11:16
Chelsea po shpreson të përfitojë nga bisedimet e bllokuara të kontratës midis Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen për të transferuar portierin gjerman. Portieri gjerman dhe klubi katalunas janë tash e disa kohë në ...

Ngecin negociatat e rinovimit me Barçën, 3 klubet e mëdha në ‘sulm’ për Ter Stegen
Ngecin negociatat e rinovimit me Barçën, 3 klubet e mëdha në ‘sulm’ për Ter Stegen Janë bllokuar bisedimet e rinovimit të kontratës mes Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen. Por, sipas gazetës katalunase “Sport”, të dy ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 15:05
Ngecin negociatat e rinovimit me Barçën, 3 klubet e mëdha në ‘sulm’ për Ter Stegen Janë bllokuar bisedimet e rinovimit të kontratës mes Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen. Por, sipas gazetës katalunase “Sport”, të dy ...

Barcelona dhe Ter Stegen nuk po arrijnë marrëveshje rinovimi, Chelsea shpreson ta shfrytëzoj situatën
Chelsea po shpreson të përfitojë nga bisedimet e bllokuara të kontratës midis Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen për të transferuar portierin gjerman. Portieri gjerman dhe klubi katalunas janë tash e disa kohë në ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 13:00
Chelsea po shpreson të përfitojë nga bisedimet e bllokuara të kontratës midis Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen për të transferuar portierin gjerman. Portieri gjerman dhe klubi katalunas janë tash e disa kohë në ...

Barcelona s’po arrin marrëveshje me Ter Stegenin, i cili kërkon pagë të ngjashme me Messin
Bisedimet për rinovim kontrate mes Barcelonës dhe Marc-Andre ter Stegenin mbeten ende larg arritjes së një rezultati, pasi që gjigantja e La Ligës nuk po arrin t’ia plotësojë kërkesat e shumta portierit gjerman. ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 10:49
Bisedimet për rinovim kontrate mes Barcelonës dhe Marc-Andre ter Stegenin mbeten ende larg arritjes së një rezultati, pasi që gjigantja e La Ligës nuk po arrin t’ia plotësojë kërkesat e shumta portierit gjerman. ...

Barcelona s’po arrin marrëveshje me Ter Stegenin, i cili kërkon pagë të ngjashme me Messin
Bisedimet për rinovim kontrate mes Barcelonës dhe Marc-Andre ter Stegenin mbeten ende larg arritjes së një rezultati, pasi që gjigantja e La Ligës nuk po arrin t’ia plotësojë kërkesat e shumta portierit gjerman. ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 10:16
Bisedimet për rinovim kontrate mes Barcelonës dhe Marc-Andre ter Stegenin mbeten ende larg arritjes së një rezultati, pasi që gjigantja e La Ligës nuk po arrin t’ia plotësojë kërkesat e shumta portierit gjerman. ...

Lajme shkurt nga futbolli
Bayern nis bisedimet me Coman Me merkaton e verës që po afron, Bayern ka parë të nevojshme të nis punët për ‘blindimin’ e yjeve të skuadrës. Ndër emrat e parë me të cilët po bisedohet është Kingsley Coman, bën të ditur ...
Koha.mk | 24-Mar-2020 16:04
Bayern nis bisedimet me Coman Me merkaton e verës që po afron, Bayern ka parë të nevojshme të nis punët për ‘blindimin’ e yjeve të skuadrës. Ndër emrat e parë me të cilët po bisedohet është Kingsley Coman, bën të ditur ...

Bayerni interesohet për Ter Stegenin
Portieri gjerman ndërkohë është duke biseduar me Barcelonën për vazhdimin e kontratës aktuale, e cila skadon në vitin 2022 Bayern Munichu e ka shprehur interesimin e tij për portierin e Barcelonës, Marc-Andre ter ...
PreshevaJone | 24-Mar-2020 15:37
Portieri gjerman ndërkohë është duke biseduar me Barcelonën për vazhdimin e kontratës aktuale, e cila skadon në vitin 2022 Bayern Munichu e ka shprehur interesimin e tij për portierin e Barcelonës, Marc-Andre ter ...

Bayerni interesohet për Ter Stegenin Portieri gjerman ndërkohë është duke biseduar me Barcelonën për vazhdimin e kontratës aktuale, e cila skadon në vitin 2022 Bayern Munichu e ka shprehur interesimin e tij për portierin e...
Portieri gjerman ndërkohë është duke biseduar me Barcelonën për vazhdimin e kontratës aktuale, e cila skadon në vitin 2022 Bayern Munichu e ka shprehur interesimin e tij për portierin e Barcelonës, Marc-Andre ter ...
Kosova Sot | 24-Mar-2020 15:10
Portieri gjerman ndërkohë është duke biseduar me Barcelonën për vazhdimin e kontratës aktuale, e cila skadon në vitin 2022 Bayern Munichu e ka shprehur interesimin e tij për portierin e Barcelonës, Marc-Andre ter ...

Bayerni interesohet për Ter Stegenin
Portieri gjerman ndërkohë është duke biseduar me Barcelonën për vazhdimin e kontratës aktuale, e cila skadon në vitin 2022 Bayern Munichu e ka shprehur interesimin e tij për portierin e Barcelonës, Marc-Andre ter ...
Gazeta Express | 24-Mar-2020 15:03
Portieri gjerman ndërkohë është duke biseduar me Barcelonën për vazhdimin e kontratës aktuale, e cila skadon në vitin 2022 Bayern Munichu e ka shprehur interesimin e tij për portierin e Barcelonës, Marc-Andre ter ...

Barcelona me ofertë zyrtare për Lautaro Martinez
Po ka probleme me rinovim të kontratës, për shkak se për Barcelonën duket shifër e madhe. Marc-Andre Ter Stegen shumë lehtë mund të largohet nga “Nou Camp” në fund të këtij edicioni, përcjell GazetaBlic . Ndërkaq, ...
GazetaBlic | 24-Mar-2020 12:09
Po ka probleme me rinovim të kontratës, për shkak se për Barcelonën duket shifër e madhe. Marc-Andre Ter Stegen shumë lehtë mund të largohet nga “Nou Camp” në fund të këtij edicioni, përcjell GazetaBlic . Ndërkaq, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved