ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 21:16

VIDEO: Trajneri i kombëtares ka një thirrje për të gjithë kosovarët

VIDEO: Trajneri i kombëtares ka një thirrje për të gjithë kosovarët
Zhvillonte ndeshjen e jetës me Maqedoninë e Veriut për një vend në Europian, por gjithçka u anulua dhe Bernard Shalandes do të duhet të qëndrojë i izoluar në Zvicër për të mos rrezikuar veten dhe të tjerët nga ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 15:04
Zhvillonte ndeshjen e jetës me Maqedoninë e Veriut për një vend në Europian, por gjithçka u anulua dhe Bernard Shalandes do të duhet të qëndrojë i izoluar në Zvicër për të mos rrezikuar veten dhe të tjerët nga ...

Përzgjedhësi i Kosovës, Challandes mesazh për coronavirusin: Disiplinën dhe solidaritetin, do të mposhtet edhe ky armik i padukshëm
Federata e Futbollit të Kosovës ka shpërndarë një videomesazh të përzgjedhësit të “Dardanëve”, Bernard Challandes, për përballjen e pandemisë së coronavirusit. Challandes i kujton popullit të Kosovës se me vlerat që ka ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 17:13
Federata e Futbollit të Kosovës ka shpërndarë një videomesazh të përzgjedhësit të “Dardanëve”, Bernard Challandes, për përballjen e pandemisë së coronavirusit. Challandes i kujton popullit të Kosovës se me vlerat që ka ...

Challandes: Mposhtim virusin dhe u kthehemi ëndrrave tona! (VIDEO)
Federata e Futbollit të Kosovës ka shpërndarë një videomesazh sensibilizues të trajnerit të “Dardanëve”, Bernard Challandez, për përballjen e pandemisë së Koronavirusit. Zvicërani i kujton popullit të Kosovës se me ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 18:04
Federata e Futbollit të Kosovës ka shpërndarë një videomesazh sensibilizues të trajnerit të “Dardanëve”, Bernard Challandez, për përballjen e pandemisë së Koronavirusit. Zvicërani i kujton popullit të Kosovës se me ...

Ja çfarë mori Agim Ademi nga gjenerali para 20 viteve! (VIDEO)
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, pozitë që e ka nga viti 2018, para 20 viteve ishte shpallur punëtori më i mirë nga Federata e Futbollit të Kosovës. Kemi siguruar një video para 20 viteve ...
Koha.mk | 25-Mar-2020 16:47
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, pozitë që e ka nga viti 2018, para 20 viteve ishte shpallur punëtori më i mirë nga Federata e Futbollit të Kosovës. Kemi siguruar një video para 20 viteve ...

LAJMI I FUNDIT: Dy raste me koronavirus në klubin e Fenerbahces
Pandemia e madhe botërore “Covid-19” e ka përfshirë botën. Nga kjo pandemi ka shumë të prekur dhe të vdekur andaj janë pezulluar edhe të gjitha aktivitetet sportive. Përmes një video mesazhi durim ka kërkuar edhe ...
GazetaBlic | 25-Mar-2020 14:20
Pandemia e madhe botërore “Covid-19” e ka përfshirë botën. Nga kjo pandemi ka shumë të prekur dhe të vdekur andaj janë pezulluar edhe të gjitha aktivitetet sportive. Përmes një video mesazhi durim ka kërkuar edhe ...

Challandes: Do t’ia dalim dhe do të kthehemi të realizojmë ëndrrën
Seleksionuesi i Kosovës në futboll Bernard Challandes, i është drejtuar popullit të Kosovës të mërkurën me një video-mesazh, duke i bërë thirrje që t’i përmbahen masave për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. ...
EkonomiaOnline | 25-Mar-2020 14:08
Seleksionuesi i Kosovës në futboll Bernard Challandes, i është drejtuar popullit të Kosovës të mërkurën me një video-mesazh, duke i bërë thirrje që t’i përmbahen masave për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. ...

Challandes: Do t'ia dalim dhe do të kthehemi të realizojmë ëndrrën
Seleksionuesi i Kosovës në futboll Bernard Challandes, i është drejtuar popullit të Kosovës të mërkurën me një video-mesazh, duke i bërë thirrje që t’i përmbahen masave për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. ...
Koha.net | 25-Mar-2020 14:05
Seleksionuesi i Kosovës në futboll Bernard Challandes, i është drejtuar popullit të Kosovës të mërkurën me një video-mesazh, duke i bërë thirrje që t’i përmbahen masave për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. ...

Challandes i drejtohet popullit të Kosovës – ky është mesazhi i tij në kohën e koronavirusit
Selektori i Kombëtares së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, përmes një video-mesazhi i është drejtuar popullit kosovar pas gjendjes së shkaktuar nga pandemia e virusit COVID-19. Trajneri zviceran ka treguar se ...
Shprehja | 25-Mar-2020 13:15
Selektori i Kombëtares së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, përmes një video-mesazhi i është drejtuar popullit kosovar pas gjendjes së shkaktuar nga pandemia e virusit COVID-19. Trajneri zviceran ka treguar se ...

12:39 Challandes: Do ta fitojmë edhe këtë sfidë Përzgjedhësi i Përfaqësueses...
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes iu ka dhënë mesazh krejt kosovarëve, nga të cilët ka kërkuar të jenë të kujdesshëm në këtë periudhë të vështirë. Trajneri zviceran shprehet i bindur se bota do ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 12:46
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes iu ka dhënë mesazh krejt kosovarëve, nga të cilët ka kërkuar të jenë të kujdesshëm në këtë periudhë të vështirë. Trajneri zviceran shprehet i bindur se bota do ...

Shalland: Do të kthehemi për të arritur ëndrrat tona
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Shalland, ka dërguar një mesazh për tifozët e futbollit në Kosovë. Ai ka kërkuar nga të gjithë të qëndrojnë në shtëpi, derisa të kalojë pandemia “Covid 19”. “Përshëndetje popull ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 12:41
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Shalland, ka dërguar një mesazh për tifozët e futbollit në Kosovë. Ai ka kërkuar nga të gjithë të qëndrojnë në shtëpi, derisa të kalojë pandemia “Covid 19”. “Përshëndetje popull ...

Challandes: Do ta fitojmë sfidën me koronavirusin, pastaj do të kthehemi të realizojmë ëndërrat (VIDEO)
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes iu ka drejtuar me një mesazh tifozëve, nga të cilët ka kërkuar të jenë të kujdesshëm në këtë periudhë të vështirë. Challandes shprehet i bindur se bota do ta ...
Klan Kosova | 25-Mar-2020 12:41
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes iu ka drejtuar me një mesazh tifozëve, nga të cilët ka kërkuar të jenë të kujdesshëm në këtë periudhë të vështirë. Challandes shprehet i bindur se bota do ta ...

Agim Ademi: Bashkërisht do ta kalojmë këtë virus
Presidenti i FFK-së ka dalë me një mesazh në rrjetet sociale, përmes së cilit bën thirrje që njerëzit të qëndrojnë në shtëpi, në distancë, në mënyrë që bashkërisht të kalohet koronavirusi Presidenti i Federatës së ...
Kosova Sot | 25-Mar-2020 12:39
Presidenti i FFK-së ka dalë me një mesazh në rrjetet sociale, përmes së cilit bën thirrje që njerëzit të qëndrojnë në shtëpi, në distancë, në mënyrë që bashkërisht të kalohet koronavirusi Presidenti i Federatës së ...

Apeli i Challandes: Qëndroni në shtëpi, do rikthehemi për t’i realizuar ëndrrat tona
Challandes ka kërkuar nga të gjithë të qëndrojnë në shtëpi, derisa koronavirusi të kalojë. Ai shton se pas kësaj do të rikthehemi për të arritur qëllimet dhe ëndrrat tona. Mesazhi i Challandes: Përshëndetje popull i ...
Lajminet | 25-Mar-2020 12:33
Challandes ka kërkuar nga të gjithë të qëndrojnë në shtëpi, derisa koronavirusi të kalojë. Ai shton se pas kësaj do të rikthehemi për të arritur qëllimet dhe ëndrrat tona. Mesazhi i Challandes: Përshëndetje popull i ...

Challandes: Do ta fitojmë edhe këtë sfidë
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes iu ka dhënë mesazh krejt kosovarëve, nga të cilët ka kërkuar të jenë të kujdesshëm në këtë periudhë të vështirë. Trajneri zviceran shprehet i bindur se bota do ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 12:31
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes iu ka dhënë mesazh krejt kosovarëve, nga të cilët ka kërkuar të jenë të kujdesshëm në këtë periudhë të vështirë. Trajneri zviceran shprehet i bindur se bota do ...

Ademi: Bashkërisht do ta kalojmë këtë virus
Presidenti i FFK-së ka dalë me një mesazh në rrjetet sociale, përmes së cilit bën thirrje që njerëzit të qëndrojnë në shtëpi, në distancë, në mënyrë që bashkërisht të kalohet koronavirusi Presidenti i Federatës së ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 12:22
Presidenti i FFK-së ka dalë me një mesazh në rrjetet sociale, përmes së cilit bën thirrje që njerëzit të qëndrojnë në shtëpi, në distancë, në mënyrë që bashkërisht të kalohet koronavirusi Presidenti i Federatës së ...

Periudha e vështirë me koronavirus, Agim Ademi motivon futbollistët me këtë mesazh
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi i është drejtuar futbollistëve, drejtuesve të klubeve dhe anëtarëve të FFK-së përmes një video-mesazhi. Në një situatë kur koronavirusi ka kapluar globin,......
Zeri | 25-Mar-2020 10:41
Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi i është drejtuar futbollistëve, drejtuesve të klubeve dhe anëtarëve të FFK-së përmes një video-mesazhi. Në një situatë kur koronavirusi ka kapluar globin,......

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved