ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 09:55

COVID / Survejimi nën lëkurë, policia e sapunit, një plan botëror

COVID / Survejimi nën lëkurë, policia e sapunit, një plan botëror
Njerëzimi po përballet me një krizë globale. Ndoshta me krizën më të madhe të gjeneratës sonë. Vendimet që do merren në javët në vazhdim nga njerëzit dhe qeveria do të formësojnë botën për disa vite në vijim. Ato do të ...
Gazeta Dita | 25-Mar-2020 00:36
Njerëzimi po përballet me një krizë globale. Ndoshta me krizën më të madhe të gjeneratës sonë. Vendimet që do merren në javët në vazhdim nga njerëzit dhe qeveria do të formësojnë botën për disa vite në vijim. Ato do të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved