ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 07:10

Personat me probleme mendore parakalojnë në Rio

Personat me probleme mendore parakalojnë në Rio
Azia 21 shkurt 2020 Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, u takua të premten me udhëheqësin e ri të Omanit, Sulltan Haitham bin Tariq, njoftuan mediat shtetërore të Omanit, raporton AFP. Pompeo është zyrtari i parë ...
Medial | 22-Feb-2020 01:11
Azia 21 shkurt 2020 Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, u takua të premten me udhëheqësin e ri të Omanit, Sulltan Haitham bin Tariq, njoftuan mediat shtetërore të Omanit, raporton AFP. Pompeo është zyrtari i parë ...

Pompeo viziton Omanin
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, u takua të premten me udhëheqësin e ri të Omanit, Sulltan Haitham bin Tariq, njoftuan mediat shtetërore të Omanit, raporton AFP. Pompeo është zyrtari i parë i nivelit të lartë ...
Radio Evropa e Lire | 21-Feb-2020 16:55
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, u takua të premten me udhëheqësin e ri të Omanit, Sulltan Haitham bin Tariq, njoftuan mediat shtetërore të Omanit, raporton AFP. Pompeo është zyrtari i parë i nivelit të lartë ...

Iranianët votojnë në zgjedhjet parlamentare
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...
EkonomiaOnline | 21-Feb-2020 12:28
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...

Iranianët votojnë në zgjedhjet parlamentare
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...
Klan Kosova | 21-Feb-2020 12:22
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...

Iranianët votojnë në zgjedhjet parlamentare
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...
Arbresh | 21-Feb-2020 11:26
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...

Iranianët votojnë në zgjedhjet parlamentare
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...
Shprehja | 21-Feb-2020 11:23
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...

Iranianët votojnë në zgjedhjet parlamentare
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...
Alsat-M | 21-Feb-2020 11:23
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...

Iranianët votojnë në zgjedhjet parlamentare
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...
Ina-Online | 21-Feb-2020 11:06
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...

Iranianët votojnë në zgjedhjet parlamentare
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...
Aktuale.MK | 21-Feb-2020 11:02
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...

Iranianët votojnë në zgjedhjet parlamentare
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...
Gazeta Express | 21-Feb-2020 10:56
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...

Iranianët votojnë në zgjedhjet parlamentare
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para qëkur Shtetet e e ...
RTSH | 21-Feb-2020 10:53
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para qëkur Shtetet e e ...

Iranianët votojnë në zgjedhjet parlamentare
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...
Portalb | 21-Feb-2020 10:47
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...

Iranianët votojnë në zgjedhjet parlamentare
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...
Radio Evropa e Lire | 21-Feb-2020 10:44
Iranianët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare, të cilat pritet të rezultojnë me një parlament edhe më besnik ndaj udhëheqësit suprem të këtij vendi, Ajatollah Ali Khamenei. Këto janë zgjedhjet e para prejse Shtetet e ...

SHBA-ja sanksionon pesë zyrtarë iranianë për pengim të zgjedhjeve të lira
Shtetet e Bashkuara kanë sanksionuar pesë zyrtarë iranianë, duke akuzuar ata për parandalim të mbajtjes së zgjedhjeve të lira dhe të drejta, një ditë para zgjedhjeve parlamentare, të cilat po konsiderohen referendum për ...
Arbresh | 20-Feb-2020 22:49
Shtetet e Bashkuara kanë sanksionuar pesë zyrtarë iranianë, duke akuzuar ata për parandalim të mbajtjes së zgjedhjeve të lira dhe të drejta, një ditë para zgjedhjeve parlamentare, të cilat po konsiderohen referendum për ...

SHBA-ja sanksionon pesë zyrtarë iranianë për pengim të zgjedhjeve të lira
Shtetet e Bashkuara kanë sanksionuar pesë zyrtarë iranianë, duke akuzuar ata për parandalim të mbajtjes së zgjedhjeve të lira dhe të drejta, një ditë para zgjedhjeve parlamentare, të cilat po konsiderohen referendum për ...
Indeks Online | 20-Feb-2020 22:46
Shtetet e Bashkuara kanë sanksionuar pesë zyrtarë iranianë, duke akuzuar ata për parandalim të mbajtjes së zgjedhjeve të lira dhe të drejta, një ditë para zgjedhjeve parlamentare, të cilat po konsiderohen referendum për ...

SHBA-ja sanksionon pesë zyrtarë iranianë për pengim të zgjedhjeve të lira
Shtetet e Bashkuara kanë sanksionuar pesë zyrtarë iranianë, duke akuzuar ata për parandalim të mbajtjes së zgjedhjeve të lira dhe të drejta, një ditë para zgjedhjeve parlamentare, të cilat po konsiderohen referendum për ...
Klan Kosova | 20-Feb-2020 22:43
Shtetet e Bashkuara kanë sanksionuar pesë zyrtarë iranianë, duke akuzuar ata për parandalim të mbajtjes së zgjedhjeve të lira dhe të drejta, një ditë para zgjedhjeve parlamentare, të cilat po konsiderohen referendum për ...

Riad, Pompeo diskuton rreth shqetësimeve mbi sigurinë që paraqet Irani
Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo dhe mbreti saudit Salman diskutuan të enjten në Riad çështje që lidhen me sigurinë duke u përqëndruar veçanërisht tek Irani. Një ditë para takimit, zoti Pompeo u tha gazetarëve ...
Portalb | 20-Feb-2020 22:31
Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo dhe mbreti saudit Salman diskutuan të enjten në Riad çështje që lidhen me sigurinë duke u përqëndruar veçanërisht tek Irani. Një ditë para takimit, zoti Pompeo u tha gazetarëve ...

SHBA-ja sanksionon pesë zyrtarë iranian për pengim të zgjedhjeve të lira
Departamenti amerikan i Thesarit ka thënë përmes një deklarate se u ka vënë sanksione anëtarëve të Këshillit të Gardianëve dhe Komitetit për Vëzhgim të Zgjedhjeve, për shkak të rolit të tyre në skualifikimin e mijëra ...
Lajminet | 20-Feb-2020 20:01
Departamenti amerikan i Thesarit ka thënë përmes një deklarate se u ka vënë sanksione anëtarëve të Këshillit të Gardianëve dhe Komitetit për Vëzhgim të Zgjedhjeve, për shkak të rolit të tyre në skualifikimin e mijëra ...

SHBA-ja sanksionon pesë zyrtarë iranian për pengim të zgjedhjeve të lira
Shtetet e Bashkuara kanë sanksionuar pesë zyrtarë iranianë, duke akuzuar ata për parandalim të mbajtjes së zgjedhjeve të lira dhe të drejta, një ditë para zgjedhjeve parlamentare, të cilat po konsiderohen referendum për ...
Medial | 20-Feb-2020 19:43
Shtetet e Bashkuara kanë sanksionuar pesë zyrtarë iranianë, duke akuzuar ata për parandalim të mbajtjes së zgjedhjeve të lira dhe të drejta, një ditë para zgjedhjeve parlamentare, të cilat po konsiderohen referendum për ...

SHBA-ja sanksionon pesë zyrtarë iranian për pengim të zgjedhjeve të lira
Shtetet e Bashkuara kanë sanksionuar pesë zyrtarë iranianë, duke akuzuar ata për parandalim të mbajtjes së zgjedhjeve të lira dhe të drejta, një ditë para zgjedhjeve parlamentare, të cilat po konsiderohen referendum për ...
Radio Evropa e Lire | 20-Feb-2020 19:22
Shtetet e Bashkuara kanë sanksionuar pesë zyrtarë iranianë, duke akuzuar ata për parandalim të mbajtjes së zgjedhjeve të lira dhe të drejta, një ditë para zgjedhjeve parlamentare, të cilat po konsiderohen referendum për ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved