ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 08:01

Këshilltari i Donald Trump dënohet me 40 muaj burg

Këshilltari i Donald Trump dënohet me 40 muaj burg
Miku dhe këshilltari i Donald Trump, Roger Stone, u dënua me tre vjet dhe katër muaj burg me akuzën e pengimit të drejtësisë, gënjeshtrës ndaj Kongresit dhe ndikimit të dëshmitarëve, duke përfshirë gënjeshtrat në një ...
GazetaTema | 21-Feb-2020 09:16
Miku dhe këshilltari i Donald Trump, Roger Stone, u dënua me tre vjet dhe katër muaj burg me akuzën e pengimit të drejtësisë, gënjeshtrës ndaj Kongresit dhe ndikimit të dëshmitarëve, duke përfshirë gënjeshtrat në një ...

Ndihmësi i Trumpit dënohet me 40 muaj burgim
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...
VizionPlus | 21-Feb-2020 09:19
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...

Ndihmësi i Trumpit dënohet me 40 muaj burgim
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...
Koha.net | 21-Feb-2020 12:55
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...

SHBA, gjykata dënon Roger Stone me 3 vjet e 4 muaj burg
Një gjykatë amerikane dënoi bashkëpunëtorin e ngushtë të presidentit Trump, Roger Stone me 3 vjet e 4 muaj burgim. Ai akuzohej për mashtrim të Kongresit, manipulim të dëshmitarëve dhe pengim të drejtësisë, akuza që ...
VizionPlus | 20-Feb-2020 22:34
Një gjykatë amerikane dënoi bashkëpunëtorin e ngushtë të presidentit Trump, Roger Stone me 3 vjet e 4 muaj burgim. Ai akuzohej për mashtrim të Kongresit, manipulim të dëshmitarëve dhe pengim të drejtësisë, akuza që ...

Ndihmësi i Trumpit dënohet me 40 muaj burgim
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...
Shenja | 21-Feb-2020 10:35
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...

Dënohet aleati i Trumpit, 40 muaj burg për Roger Stone
Këshilltari dhe aleati i presidentit amerikan, Donald Trump, është dënuar me tre vjet e katër muaj burg për akuzat se ka gënjyer ligjvënësit rreth ndërhyrjes së Rusisë në zgjedhjet presidenciale të vitit 2016. Pas ...
RTSH | 21-Feb-2020 10:34
Këshilltari dhe aleati i presidentit amerikan, Donald Trump, është dënuar me tre vjet e katër muaj burg për akuzat se ka gënjyer ligjvënësit rreth ndërhyrjes së Rusisë në zgjedhjet presidenciale të vitit 2016. Pas ...

Zëri i Amerikës: Gjykata dënon bashkëpunëtorin e ngushtë të Trump, Roger Stone me 3 vjet e 4 muaj burg
Një gjykatë amerikane dënoi bashkëpunëtorin e ngushtë të presidentit Trump, Roger Stone me 3 vjet e 4 muaj burgim. Ai akuzohej për mashtrim të Kongresit, manipulim të dëshmitarëve dhe pengim të drejtësisë, akuza që ...
BalkanWeb | 20-Feb-2020 20:30
Një gjykatë amerikane dënoi bashkëpunëtorin e ngushtë të presidentit Trump, Roger Stone me 3 vjet e 4 muaj burgim. Ai akuzohej për mashtrim të Kongresit, manipulim të dëshmitarëve dhe pengim të drejtësisë, akuza që ...

Ndihmësi i Trumpit dënohet me 40 muaj burgim
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...
Shprehja | 21-Feb-2020 10:19
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...

Ndihmësi i Trumpit dënohet me 40 muaj burgim
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...
EkonomiaOnline | 21-Feb-2020 09:58
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...

Ndihmësi i Trumpit dënohet me 40 muaj burgim
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...
Alsat-M | 21-Feb-2020 09:40
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...

Ndihmësi i Trumpit u dënua me 40 muaj burgim
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...
Portalb | 21-Feb-2020 09:25
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...

Ndihmësi i Trumpit dënohet me 40 muaj burgim
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...
Gazeta Express | 21-Feb-2020 09:19
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...

Aleati i Trumpit, Roger Stone dënohet me mbi 3 vite burg
Këshilltari dhe aleati i presidentit amerikan, Donald Trump, është dënuar me tre vjet e katër muaj burg për akuzat se ka gënjyer ligjvënësit rreth ndërhyrjes së Rusisë në zgjedhjet presidenciale të vitit 2016. Pas ...
ABCNews | 20-Feb-2020 21:59
Këshilltari dhe aleati i presidentit amerikan, Donald Trump, është dënuar me tre vjet e katër muaj burg për akuzat se ka gënjyer ligjvënësit rreth ndërhyrjes së Rusisë në zgjedhjet presidenciale të vitit 2016. Pas ...

Ndihmësi i Trumpit dënohet me 40 muaj burgim
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...
Radio Evropa e Lire | 21-Feb-2020 08:40
Një ish-këshilltar i presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, u dënua me 40 muaj burgim, nën akuzat se ka gënjyer Kongresin amerikan dhe ka ndërhyrë te dëshmitarët. Roger Stone, 67 vjeç, u gjet fajtor ...

Rezultoi gënjeshtar, këshilltari i Trump dënohet me 40 muaj burg
Miku dhe këshilltari i Donald Trump, Roger Stone, u dënua me tre vjet dhe katër muaj burg me akuzën e pengimit të drejtësisë, gënjeshtrës ndaj Kongresit dhe ndikimit të dëshmitarëve, duke përfshirë gënjeshtrat në një ...
Tesheshi | 20-Feb-2020 21:20
Miku dhe këshilltari i Donald Trump, Roger Stone, u dënua me tre vjet dhe katër muaj burg me akuzën e pengimit të drejtësisë, gënjeshtrës ndaj Kongresit dhe ndikimit të dëshmitarëve, duke përfshirë gënjeshtrat në një ...

Ndihmësi i Trumpit dënohet me 3. 4 vjet burgim
Një gjykatë amerikane dënoi bashkëpunëtorin e ngushtë të presidentit Trump, Roger Stone, me 3 vjet e 4 muaj burgim. Ai akuzohej për mashtrim të Kongresit, manipulim të dëshmitarëve dhe pengim të drejtësisë, akuza që ...
AlbInfo | 20-Feb-2020 21:03
Një gjykatë amerikane dënoi bashkëpunëtorin e ngushtë të presidentit Trump, Roger Stone, me 3 vjet e 4 muaj burgim. Ai akuzohej për mashtrim të Kongresit, manipulim të dëshmitarëve dhe pengim të drejtësisë, akuza që ...

Bashkëpunëtori i Trump dënohet me 3 vjet e 4 muaj burgim
Një gjykatë amerikane dënoi bashkëpunëtorin e ngushtë të presidentit Trump, Roger Stone me 3 vjet e 4 muaj burgim. Ai akuzohej për mashtrim të Kongresit, manipulim të dëshmitarëve dhe pengim të drejtësisë, akuza që ...
Arbresh | 20-Feb-2020 20:27
Një gjykatë amerikane dënoi bashkëpunëtorin e ngushtë të presidentit Trump, Roger Stone me 3 vjet e 4 muaj burgim. Ai akuzohej për mashtrim të Kongresit, manipulim të dëshmitarëve dhe pengim të drejtësisë, akuza që ...

Këshilltari i Trampit, Roxher Stoun dënohet me 40 muaj burg
Uashington, 20 shkurt – Roxher Stoun, këshilltari shumëvjeçar dhe aleat i presidentit amerikan Donald Tramp, është dënuar me 40 muaj dënim me burg. Stoun në muajin nëntor vitin e kaluar u shpall fajtor sipas shtatë ...
Koha.mk | 20-Feb-2020 20:24
Uashington, 20 shkurt – Roxher Stoun, këshilltari shumëvjeçar dhe aleat i presidentit amerikan Donald Tramp, është dënuar me 40 muaj dënim me burg. Stoun në muajin nëntor vitin e kaluar u shpall fajtor sipas shtatë ...

Bashkëpunëtori i Trumpit dënohet me 3 vjet e 4 muaj burgim
Një gjykatë amerikane dënoi bashkëpunëtorin e ngushtë të presidentit Trump, Roger Stone me 3 vjet e 4 muaj burgim. Ai akuzohej për mashtrim të Kongresit, manipulim të dëshmitarëve dhe pengim të drejtësisë, akuza që ...
Medial | 20-Feb-2020 19:58
Një gjykatë amerikane dënoi bashkëpunëtorin e ngushtë të presidentit Trump, Roger Stone me 3 vjet e 4 muaj burgim. Ai akuzohej për mashtrim të Kongresit, manipulim të dëshmitarëve dhe pengim të drejtësisë, akuza që ...

Mbi 3 vjet burg për aleatin e Trumpit, Roger Stone
Roger Stone, këshilltar i kamotshëm dhe aleat i presidentit amerikan, Donald Trump, është dënuar me tre vjet e katër muaj burg për akuzat se ka gënjyer ligjvënësit rreth ndërhyrjes së Rusisë në zgjedhjet presidenciale ...
Koha.net | 20-Feb-2020 19:45
Roger Stone, këshilltar i kamotshëm dhe aleat i presidentit amerikan, Donald Trump, është dënuar me tre vjet e katër muaj burg për akuzat se ka gënjyer ligjvënësit rreth ndërhyrjes së Rusisë në zgjedhjet presidenciale ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved