ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 09:28

Ftesa e Zaev për koalicion me partitë shqiptarë, Ali Ahmeti refuzon të komentojë

Ftesa e Zaev për koalicion me partitë shqiptarë, Ali Ahmeti refuzon të komentojë
MAQEDONI E VERIUT Kryetari i partisë më të madhe shqiptare në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti nuk ka komentuar ftesën e Zoran Zaev për koalicion në zgjedhjet e parakohshme. Ahmeti thotë se nuk di asgjë nga kjo ftesë dhe ...
BalkanWeb | 21-Feb-2020 18:43
MAQEDONI E VERIUT Kryetari i partisë më të madhe shqiptare në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti nuk ka komentuar ftesën e Zoran Zaev për koalicion në zgjedhjet e parakohshme. Ahmeti thotë se nuk di asgjë nga kjo ftesë dhe ...

Kjo është marrëveshja e firmosur nga Sela dhe Gashi (DOKUMENT)
Aleanca për Shqiptarët (ASH) dhe Alternativa sot zyrtarizuan marrëveshjen e koalicionit për dalje të përbashkët në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 12 prillit. Marrëveshja e firmosur nga Ziadin Sela dhe Afrim ...
Gazeta Express | 21-Feb-2020 19:58
Aleanca për Shqiptarët (ASH) dhe Alternativa sot zyrtarizuan marrëveshjen e koalicionit për dalje të përbashkët në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 12 prillit. Marrëveshja e firmosur nga Ziadin Sela dhe Afrim ...

VMRO dhe LSDM, të hapura për koalicion me partitë shqiptare
Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nënshkruan marrëveshjen e koalicionimit me moton “shteti për të gjithë”. Dy liderët e partive Ziadin Sela dhe Afrim Gashi do të jenë bartës të listave të përbashkëta të kandidatëve ...
TetovaSot | 21-Feb-2020 19:48
Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nënshkruan marrëveshjen e koalicionimit me moton “shteti për të gjithë”. Dy liderët e partive Ziadin Sela dhe Afrim Gashi do të jenë bartës të listave të përbashkëta të kandidatëve ...

Koalicioni ASh-AA e nis fushatën nga Aleksandri i Madh dhe Shkupi 2014
Koalicioni ASH- AAA i cili sot u arrit dhe u nënshkrua nga lideri Ziadin Sela dhe Afrim Gashi për zgjedhjet e 12 Prillit nisi fushatën nga Aleksandri i Madh dhe Shkupi 2104. Pas koalicionit disa simpatizues së bashku me ...
Aktuale.MK | 21-Feb-2020 19:36
Koalicioni ASH- AAA i cili sot u arrit dhe u nënshkrua nga lideri Ziadin Sela dhe Afrim Gashi për zgjedhjet e 12 Prillit nisi fushatën nga Aleksandri i Madh dhe Shkupi 2104. Pas koalicionit disa simpatizues së bashku me ...

Partitë politike me qëndrime të ndara për respektimin e parimit “fituesi me fituesin”
Partitë politike kanë qëndrime të ndara për respektimin e parimit të koalicionimit fituesi me fituesin, pas zgjedhjeve parlamentare. VMRO-DPMNE-ja thotë se ky parim është shkelur kur është formuar koalicioni aktual ...
Shprehja | 21-Feb-2020 19:27
Partitë politike kanë qëndrime të ndara për respektimin e parimit të koalicionimit fituesi me fituesin, pas zgjedhjeve parlamentare. VMRO-DPMNE-ja thotë se ky parim është shkelur kur është formuar koalicioni aktual ...

Hallaçi: njoh njerëz që kanë për ta çuditur botën
Shek Hallaçi Botën e çudirave nuk e njoh, por njoh njerëz, që kanë për ta çuditur botën.! Dr.Ziadin Sela me z.Afrim Gashin Ura e Gurit është simbol i Shkupit krye Qendrë Dardanisë, shumë histori ka kjo urë po me sot ...
Ina-Online | 21-Feb-2020 19:09
Shek Hallaçi Botën e çudirave nuk e njoh, por njoh njerëz, që kanë për ta çuditur botën.! Dr.Ziadin Sela me z.Afrim Gashin Ura e Gurit është simbol i Shkupit krye Qendrë Dardanisë, shumë histori ka kjo urë po me sot ...

VMRO dhe LSDM, të hapura për koalicion me partitë shqiptare
Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nënshkruan marrëveshjen e koalicionimit me moton “shteti për të gjithë”. Dy liderët e partive Ziadin Sela dhe Afrim Gashi do të jenë bartës të listave të përbashkëta të kandidatëve ...
Arbresh | 21-Feb-2020 19:09
Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nënshkruan marrëveshjen e koalicionimit me moton “shteti për të gjithë”. Dy liderët e partive Ziadin Sela dhe Afrim Gashi do të jenë bartës të listave të përbashkëta të kandidatëve ...

Mickoski: Koalicioni i ardhshëm do të jetë në bazë të parimit “program me program”, ky parim nuk ndryshon
Lideri i VMRO-DPMNE-së opozitare, Hristijan Mickoski sot porositi se pas zgjedhjeve janë të mundshme bisedime për koalicion me të gjitha partitë politike, por sipas parimit “program me program”, të cilin, siç tha, nuk ...
Gazeta Express | 21-Feb-2020 19:09
Lideri i VMRO-DPMNE-së opozitare, Hristijan Mickoski sot porositi se pas zgjedhjeve janë të mundshme bisedime për koalicion me të gjitha partitë politike, por sipas parimit “program me program”, të cilin, siç tha, nuk ...

Aziri ka një mesazh për BDI
Nënkryetari i ASH-së, Elmi Aziri ka folur lidhur me zërat kundër ndaj koalicionit të arritur sot me Alternativën. “Si duket koalicioni i shqiptarëve po evidenton njësoj si një reaksion kimik të gjithë ata që e kanë ...
Ina-Online | 21-Feb-2020 19:01
Nënkryetari i ASH-së, Elmi Aziri ka folur lidhur me zërat kundër ndaj koalicionit të arritur sot me Alternativën. “Si duket koalicioni i shqiptarëve po evidenton njësoj si një reaksion kimik të gjithë ata që e kanë ...

Koalicioni ASh-AA e nis fushatën nga Aleksandri i Madh dhe Shkupi 2014
Koalicioni ASH- AAA i cili sot u arrit dhe u nënshkrua nga lideri Ziadin Sela dhe Afrim Gashi për zgjedhjet e 12 Prillit nisi fushatën nga Aleksandri i Madh dhe Shkupi 2104. Pas koalicionit disa simpatizues së bashku ...
TetovaSot | 21-Feb-2020 18:58
Koalicioni ASH- AAA i cili sot u arrit dhe u nënshkrua nga lideri Ziadin Sela dhe Afrim Gashi për zgjedhjet e 12 Prillit nisi fushatën nga Aleksandri i Madh dhe Shkupi 2104. Pas koalicionit disa simpatizues së bashku ...

Sela dhe Gashi e zyrtarizuan koalicionin nën sloganin “Një shtet për të gjithë”
Shkup, 21 shkurt 2020 (MEDIAL) – Liderët politikë të Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës, Ziadin Sela dhe Afrim Gashi edhe zyrtarisht e nënshkruan marrëveshjen për koalicion për zgjedhjet e parakohshme parlamentare ...
Medial | 21-Feb-2020 18:55
Shkup, 21 shkurt 2020 (MEDIAL) – Liderët politikë të Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës, Ziadin Sela dhe Afrim Gashi edhe zyrtarisht e nënshkruan marrëveshjen për koalicion për zgjedhjet e parakohshme parlamentare ...

VMRO dhe LSDM, të hapura për koalicion me partitë shqiptare
Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nënshkruan marrëveshjen e koalicionimit me moton “shteti për të gjithë”. Dy liderët e partive Ziadin Sela dhe Afrim Gashi do të jenë bartës të listave të përbashkëta të kandidatëve ...
Ina-Online | 21-Feb-2020 18:55
Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nënshkruan marrëveshjen e koalicionimit me moton “shteti për të gjithë”. Dy liderët e partive Ziadin Sela dhe Afrim Gashi do të jenë bartës të listave të përbashkëta të kandidatëve ...

Mickoski: Koalicioni jonë do të jetë në bazë të programeve
Kryetari i OBRM-PDUKM-së Hristijan Mickoski, sot ka folur në lidhje me zgjedhjet e parakohshme të 12 prillit, si dhe koalicionet e mundshme të partisë së tij. Ai tha se pas zgjedhjeve mundësia për koalicion do të jetë e ...
Telegrafi | 21-Feb-2020 15:55
Kryetari i OBRM-PDUKM-së Hristijan Mickoski, sot ka folur në lidhje me zgjedhjet e parakohshme të 12 prillit, si dhe koalicionet e mundshme të partisë së tij. Ai tha se pas zgjedhjeve mundësia për koalicion do të jetë e ...

Partitë politike me qëndrime të ndara për respektimin e parimit “fituesi me fituesin”
Partitë politike kanë qëndrime të ndara për respektimin e parimit të koalicionimit fituesi me fituesin, pas zgjedhjeve parlamentare. VMRO-DPMNE-ja thotë se ky parim është shkelur kur është formuar koalicioni aktual ...
Gazeta Express | 21-Feb-2020 18:40
Partitë politike kanë qëndrime të ndara për respektimin e parimit të koalicionimit fituesi me fituesin, pas zgjedhjeve parlamentare. VMRO-DPMNE-ja thotë se ky parim është shkelur kur është formuar koalicioni aktual ...

VMRO dhe LSDM, të hapura për koalicion me partitë shqiptare
Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nënshkruan marrëveshjen e koalicionimit me moton “shteti për të gjithë”. Dy liderët e partive Ziadin Sela dhe Afrim Gashi do të jenë bartës të listave të përbashkëta të kandidatëve ...
Shprehja | 21-Feb-2020 18:25
Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nënshkruan marrëveshjen e koalicionimit me moton “shteti për të gjithë”. Dy liderët e partive Ziadin Sela dhe Afrim Gashi do të jenë bartës të listave të përbashkëta të kandidatëve ...

VMRO dhe LSDM, të hapura për koalicion me partitë shqiptare
Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nënshkruan marrëveshjen e koalicionimit me moton “shteti për të gjithë”. Dy liderët e partive Ziadin Sela dhe Afrim Gashi do të jenë bartës të listave të përbashkëta të kandidatëve ...
Gazeta Express | 21-Feb-2020 18:25
Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nënshkruan marrëveshjen e koalicionimit me moton “shteti për të gjithë”. Dy liderët e partive Ziadin Sela dhe Afrim Gashi do të jenë bartës të listave të përbashkëta të kandidatëve ...

VMRO dhe LSDM, të hapura për koalicion me partitë shqiptare
Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nënshkruan marrëveshjen e koalicionimit me moton “shteti për të gjithë”. Dy liderët e partive Ziadin Sela dhe Afrim Gashi do të jenë bartës të listave të përbashkëta të kandidatëve ...
Alsat-M | 21-Feb-2020 18:16
Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nënshkruan marrëveshjen e koalicionimit me moton “shteti për të gjithë”. Dy liderët e partive Ziadin Sela dhe Afrim Gashi do të jenë bartës të listave të përbashkëta të kandidatëve ...

Kjo është marrëveshja e firmosur nga Sela dhe Gashi (DOKUMENT)
Aleanca për Shqiptarët (ASH) dhe Alternativa sot zyrtarizuan marrëveshjen e koalicionit për dalje të përbashkët në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 12 prillit. Marrëveshja e firmosur nga Ziadin Sela dhe Afrim ...
Ina-Online | 21-Feb-2020 18:11
Aleanca për Shqiptarët (ASH) dhe Alternativa sot zyrtarizuan marrëveshjen e koalicionit për dalje të përbashkët në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 12 prillit. Marrëveshja e firmosur nga Ziadin Sela dhe Afrim ...

Partitë politike me qëndrime të ndara për respektimin e parimit “fituesi me fituesin”
Partitë politike kanë qëndrime të ndara për respektimin e parimit të koalicionimit fituesi me fituesin, pas zgjedhjeve parlamentare. VMRO-DPMNE-ja thotë se ky parim është shkelur kur është formuar koalicioni aktual ...
Alsat-M | 21-Feb-2020 18:10
Partitë politike kanë qëndrime të ndara për respektimin e parimit të koalicionimit fituesi me fituesin, pas zgjedhjeve parlamentare. VMRO-DPMNE-ja thotë se ky parim është shkelur kur është formuar koalicioni aktual ...

Koalicioni i “Zylqyflijes”
Rami Mislimi Shqiptarët pritën tjetër koalicion, por u pa qartë se opozitën e vërtetë e eliminuan koalicioni i interesit ASH-AAA. Kjo ishte orkestruar më herët por duhej bindur më parë opinionin se në mashtrimin e ...
Ina-Online | 21-Feb-2020 17:07
Rami Mislimi Shqiptarët pritën tjetër koalicion, por u pa qartë se opozitën e vërtetë e eliminuan koalicioni i interesit ASH-AAA. Kjo ishte orkestruar më herët por duhej bindur më parë opinionin se në mashtrimin e ...

123...>>

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved