ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 08:32

VIDEO/ Sekuestrohen 5 tonë kokainë në Panama, po transportoheshin me nëndetëse

VIDEO/ Sekuestrohen 5 tonë kokainë në Panama, po transportoheshin me nëndetëse
Një sasi gjigante prej plot 5 tonë kokainë është sekuestruar sot nga autoritetet në Panama. Mediet botërore raportojnë se kokain ishte kontrabanduar me nëndetëse, ndërsa deri më tani janë arrestuar katër shtetas të ...
BalkanWeb | 20-Feb-2020 15:07
Një sasi gjigante prej plot 5 tonë kokainë është sekuestruar sot nga autoritetet në Panama. Mediet botërore raportojnë se kokain ishte kontrabanduar me nëndetëse, ndërsa deri më tani janë arrestuar katër shtetas të ...

Kamioni me kokainë kaloi nga Shqipëria në Maqedoninë e Veriut, reagon Policia shqiptare: U krye në siguri të plotë, ishim pjesë e aksionit
TIRANE Policia shqiptare ka reaguar lidhur me sasinë e konsiderueshme të kokainës së sekuestruar në Maqedoninë e Veriut, e cila kaloi nga territori shqiptar. Përmes një njoftimi shpërndarë mediave, policia e shtetit ...
BalkanWeb | 20-Feb-2020 15:05
TIRANE Policia shqiptare ka reaguar lidhur me sasinë e konsiderueshme të kokainës së sekuestruar në Maqedoninë e Veriut, e cila kaloi nga territori shqiptar. Përmes një njoftimi shpërndarë mediave, policia e shtetit ...

VIDEO/ Sekuestrohen pesë tonë kokainë në Panama, po transportoheshin me nëndetëse
Një sasi gjigante prej plot pesë tonë kokainë është sekuestruar sot nga autoritetet në Panama. Mediet botërore raportojnë se kokain ishte kontrabanduar me nëndetëse, ndërsa deri më tani janë arrestuar katër shtetas të ...
Telegraf | 20-Feb-2020 15:37
Një sasi gjigante prej plot pesë tonë kokainë është sekuestruar sot nga autoritetet në Panama. Mediet botërore raportojnë se kokain ishte kontrabanduar me nëndetëse, ndërsa deri më tani janë arrestuar katër shtetas të ...

Kapja e 1.3 ton kokainë/ Policia e Shtetit jep detaje
Policia e Shtetit ka dhënë detaje sot lidhur me sasinë e kokainës e kapur dje prej 1.3 tonësh.
Top Channel | 20-Feb-2020 14:58
Policia e Shtetit ka dhënë detaje sot lidhur me sasinë e kokainës e kapur dje prej 1.3 tonësh.

Dalin pamjet e reja të 1.3 ton kokaine të kapur në Maqedoni, ministri i Brendshëm: Konfiskuam vetëm 1 kg, pjesa tjetër….
Ministri teknik për Punë të Brendshme në Maqedoni, Naqe Çulev, ditën e sotme ka dal në një deklaratë për mediat duke thënë se gjatë aksionit të mbrëmshëm në Krushopek të Sarajit është konfiskuar vetëm një kilogram ...
Top Channel | 20-Feb-2020 14:49
Ministri teknik për Punë të Brendshme në Maqedoni, Naqe Çulev, ditën e sotme ka dal në një deklaratë për mediat duke thënë se gjatë aksionit të mbrëmshëm në Krushopek të Sarajit është konfiskuar vetëm një kilogram ...

Kamioni me kokainë që kaloi nga Shqipëria/ Policia: Angazhim serioz në luftën kundër krimit
Policia e Shtetit ka reaguar për kamionin me 1.3 ton kokainë të kapur në Maqedoninë e Veriut, e cila kaloi përmes Shqipërisë. Përmes një njoftimi, Policia bën me dije se në këtë operacion ndërkombëtar ka marrë pjesë ...
VizionPlus | 20-Feb-2020 15:13
Policia e Shtetit ka reaguar për kamionin me 1.3 ton kokainë të kapur në Maqedoninë e Veriut, e cila kaloi përmes Shqipërisë. Përmes një njoftimi, Policia bën me dije se në këtë operacion ndërkombëtar ka marrë pjesë ...

“Politika në Shqipëri është trajtuar si telenovelë”, Shabani: Duhet të ndryshohet sistemi zgjedhor
Endri Shabani nga Nisma “Thurje”, nga studio e ABC News është shprehur 29 vitet që kanë kaluar kanë qenë vite që janë arritur disa gjëra që njerëzit kanë vuajtur dhe për buk dhe pse kemi ndryshim nga ajo kohë sot ne ...
ABCNews | 20-Feb-2020 21:00
Endri Shabani nga Nisma “Thurje”, nga studio e ABC News është shprehur 29 vitet që kanë kaluar kanë qenë vite që janë arritur disa gjëra që njerëzit kanë vuajtur dhe për buk dhe pse kemi ndryshim nga ajo kohë sot ne ...

Me detaje, Artan Hoxha shpjegon gjithçka ndodhi me drogën që “zhduku” Jan Prengën
Gazetari Artan Hoxha ka komentuar në studion e Abc News me detaje nga droga, rrëmbimi dhe masakrimit të Jan Prengës. Nga Studio e ABC News me gazetarin Endri Xhafo, Hoxha është shprehur se nga e gjithë kjo histori e ...
ABCNews | 20-Feb-2020 17:25
Gazetari Artan Hoxha ka komentuar në studion e Abc News me detaje nga droga, rrëmbimi dhe masakrimit të Jan Prengës. Nga Studio e ABC News me gazetarin Endri Xhafo, Hoxha është shprehur se nga e gjithë kjo histori e ...

A ka lidhje me shqiptarët? Artan Hoxha flet për porositësit e kamionit me 1.3 ton “të bardhë”
I ftuar në Abc News, gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi detaje nga kapja e kamionit me 1.3 ton kokainë në Maqedoni, i cili kaloi përmes Shqipërisë. Ndër të tjera, Artan Hoxha tha se lënda narkotike nuk i përket ...
ABCNews | 20-Feb-2020 17:07
I ftuar në Abc News, gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi detaje nga kapja e kamionit me 1.3 ton kokainë në Maqedoni, i cili kaloi përmes Shqipërisë. Ndër të tjera, Artan Hoxha tha se lënda narkotike nuk i përket ...

Kamioni me 1.3 ton “të bardhë”, Artan Hoxha: Porositësit nuhatën pikasjen nga policia, pse u dërgua në Maqedoni
Gazetari Artan Hoxha ka komentuar në studion e Abc News operacionin e kapjes së 1.3 ton kokainë në Maqedoni duke theksuar se bëhet fjalë për grupe shumë të fuqishme të trafikut të lëndëve narkotike. Përballë Endri ...
ABCNews | 20-Feb-2020 16:51
Gazetari Artan Hoxha ka komentuar në studion e Abc News operacionin e kapjes së 1.3 ton kokainë në Maqedoni duke theksuar se bëhet fjalë për grupe shumë të fuqishme të trafikut të lëndëve narkotike. Përballë Endri ...

Gjurçevski: Droga e konfiskuar në Krushopek, “karrem” për policinë
Kokaina e konfiskuar në Krushopek të mërkurën ishte “karrem” për policinë nga karteli i mirë organizuar i drogës. Kjo është njëri nga konstatimet e ish-kryeshefit të policisë Lubomir Gjurçevski, duke u bazuar se në ...
Shprehja | 22-Feb-2020 01:45
Kokaina e konfiskuar në Krushopek të mërkurën ishte “karrem” për policinë nga karteli i mirë organizuar i drogës. Kjo është njëri nga konstatimet e ish-kryeshefit të policisë Lubomir Gjurçevski, duke u bazuar se në ...

Gjurçevski: Droga e konfiskuar në Krushopek, “karrem” për policinë
Kokaina e konfiskuar në Krushopek të mërkurën ishte “karrem” për policinë nga karteli i mirë organizuar i drogës. Kjo është njëri nga konstatimet e ish-kryeshefit të policisë Lubomir Gjurçevski, duke u bazuar se në ...
TetovaSot | 21-Feb-2020 15:27
Kokaina e konfiskuar në Krushopek të mërkurën ishte “karrem” për policinë nga karteli i mirë organizuar i drogës. Kjo është njëri nga konstatimet e ish-kryeshefit të policisë Lubomir Gjurçevski, duke u bazuar se në ...

Gjurçevski: Droga e konfiskuar në Krushopek, “karrem” për policinë
Kokaina e konfiskuar në Krushopek të mërkurën ishte “karrem” për policinë nga karteli i mirë organizuar i drogës. Kjo është njëri nga konstatimet e ish-kryeshefit të policisë Lubomir Gjurçevski, duke u bazuar se në ...
Alsat-M | 21-Feb-2020 15:20
Kokaina e konfiskuar në Krushopek të mërkurën ishte “karrem” për policinë nga karteli i mirë organizuar i drogës. Kjo është njëri nga konstatimet e ish-kryeshefit të policisë Lubomir Gjurçevski, duke u bazuar se në ...

Spasovski për aksionin në Krushopek: Janë të rëndësishme rezultatet nga aksioni, ndërsa sensualizmi nuk është bazë për zhvillimin e hetimeve
Aspak nuk është e rëndësishme në cilën kohë dhe sa kohë është zhvilluar çfarëdo hetimi, i rëndësishëm është kredibiliteti me të cilin bëhet ajo dhe rezultatet përfundimtare, ndërsa sensualizmi nuk është bazë për ...
TetovaSot | 21-Feb-2020 15:00
Aspak nuk është e rëndësishme në cilën kohë dhe sa kohë është zhvilluar çfarëdo hetimi, i rëndësishëm është kredibiliteti me të cilin bëhet ajo dhe rezultatet përfundimtare, ndërsa sensualizmi nuk është bazë për ...

VIDEO/ Sekuestrohen 5 tonë kokainë, po transportoheshin me nëndetëse
Një sasi gjigante prej plot 5 tonë kokainë është sekuestruar sot nga autoritetet në Panama. Mediet botërore raportojnë se kokain ishte kontrabanduar me nëndetëse, ndërsa deri më tani janë arrestuar katër shtetas të ...
Standard | 21-Feb-2020 14:15
Një sasi gjigante prej plot 5 tonë kokainë është sekuestruar sot nga autoritetet në Panama. Mediet botërore raportojnë se kokain ishte kontrabanduar me nëndetëse, ndërsa deri më tani janë arrestuar katër shtetas të ...

Spasovski për aksionin në Krushopek: Janë të rëndësishme rezultatet nga aksioni, ndërsa sensualizmi nuk është bazë për zhvillimin e hetimeve
Shkup, 21 shkurt 2020 (MEDIAL) – Aspak nuk është e rëndësishme në cilën kohë dhe sa kohë është zhvilluar çfarëdo hetimi, i rëndësishëm është kredibiliteti me të cilin bëhet ajo dhe rezultatet përfundimtare, ndërsa ...
Medial | 21-Feb-2020 14:15
Shkup, 21 shkurt 2020 (MEDIAL) – Aspak nuk është e rëndësishme në cilën kohë dhe sa kohë është zhvilluar çfarëdo hetimi, i rëndësishëm është kredibiliteti me të cilin bëhet ajo dhe rezultatet përfundimtare, ndërsa ...

1.1 tonë kokainë, reagon ministri maqedonas: Ne konfiskuam vetëm 1 kg, pjesa tjetër u kap në …
Ministri teknik për Punë të Brendshme, Naqe Çulev, ka konfirmuar sot se gjatë aksionit të mbrëmshëm në Krushopek të Sarajit është konfiskuar vetëm një kilogram kokainë. Ndërkohë që janë arrestuar 4 persona, të cilët ...
BalkanWeb | 20-Feb-2020 13:28
Ministri teknik për Punë të Brendshme, Naqe Çulev, ka konfirmuar sot se gjatë aksionit të mbrëmshëm në Krushopek të Sarajit është konfiskuar vetëm një kilogram kokainë. Ndërkohë që janë arrestuar 4 persona, të cilët ...

Policia e Shtetit: Kamioni me kokainë kaloi nga Shqipëria në kushte të plota sigurie dhe konfidencialiteti
Policia e Shtetit Shqiptar ka konfirmuar se kamioni me kokainë ka kaluar përmes Shqipërisë në Maqedoninë e Veriut, në kushte të plota sigurie dhe konfidencialiteti. Në një njoftim, Policia sqaron se ka kryer me sukses ...
Lapsi | 20-Feb-2020 15:28
Policia e Shtetit Shqiptar ka konfirmuar se kamioni me kokainë ka kaluar përmes Shqipërisë në Maqedoninë e Veriut, në kushte të plota sigurie dhe konfidencialiteti. Në një njoftim, Policia sqaron se ka kryer me sukses ...

“Rastoder”, marka e bananeve në të cilat ishte paketuar kokaina thotë se është keqpërdorur nga karteli kriminel
Pas publikimit për sekuestrimin e një kilogrami kokainë në fshatin Krushopek të Shkupit, i fshehur në një dërgesë me banane nga marka “Derbi” u prononcua pronari i kësaj marke, kompania sllovene “Rastoder” e cila pohon ...
Alsat-M | 21-Feb-2020 12:08
Pas publikimit për sekuestrimin e një kilogrami kokainë në fshatin Krushopek të Shkupit, i fshehur në një dërgesë me banane nga marka “Derbi” u prononcua pronari i kësaj marke, kompania sllovene “Rastoder” e cila pohon ...

“Rastoder”, markë e cilës janë bananet në të cilat ishte paketuar kokaina, thotë se është keqpërdorur nga karteli kriminel
Pas publikimit për sekuestrimin e një kilogrami kokainë në fshatin Krushopek të Shkupit, i fshehur në një dërgesë me banane nga marka “Derbi” u prononcua pronari i kësaj marke, kompania sllovene “Rastoder” e cila pohon ...
TetovaSot | 21-Feb-2020 12:02
Pas publikimit për sekuestrimin e një kilogrami kokainë në fshatin Krushopek të Shkupit, i fshehur në një dërgesë me banane nga marka “Derbi” u prononcua pronari i kësaj marke, kompania sllovene “Rastoder” e cila pohon ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved