ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 04:56

Çohuni Tironas se nuk po j’u lejnë nom e nishon!

Çohuni Tironas se nuk po j’u lejnë nom e nishon!
Nga Ilir Demalia Tirona në 100 vjetorin e saj nuk ka një emër rruge për ata të cilët krijuan profilin, autencitetin, kulturën, qytetarinë, muzikën me dashurinë e madhe dhe talentin e mrekullueshëm për Tironen. Nuk ka ...
Standard | 21-Feb-2020 14:20
Nga Ilir Demalia Tirona në 100 vjetorin e saj nuk ka një emër rruge për ata të cilët krijuan profilin, autencitetin, kulturën, qytetarinë, muzikën me dashurinë e madhe dhe talentin e mrekullueshëm për Tironen. Nuk ka ...

Ilir Demalia: Çohuni Tironas se nuk po j’u lejnë nom e nishon!
Tirona në 100 vjetorin e saj nuk ka një emër rruge për ata të cilët krijuan profilin, autencitetin, kulturën, qytetarinë, muzikën me dashurinë e madhe dhe talentin e mrekullueshëm për Tironen. Nuk ka një emër rruge një ...
Telegraf | 21-Feb-2020 10:50
Tirona në 100 vjetorin e saj nuk ka një emër rruge për ata të cilët krijuan profilin, autencitetin, kulturën, qytetarinë, muzikën me dashurinë e madhe dhe talentin e mrekullueshëm për Tironen. Nuk ka një emër rruge një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved