ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 04:36

Njihuni me 10 shkaktarët e sëmundjeve të veshkave

Njihuni me 10 shkaktarët e sëmundjeve të veshkave
Veshkat janë ndër organet më të rëndësishme në trupin e njeriut pasi kryejnë funksione jetësore të tilla si; detoksifikimi i gjakut dhe filtrimi i toksinave apo mbetjeve nëpërmjet urinës, eliminimi i ujit të tepërt apo ...
Telegraf | 21-Feb-2020 22:36
Veshkat janë ndër organet më të rëndësishme në trupin e njeriut pasi kryejnë funksione jetësore të tilla si; detoksifikimi i gjakut dhe filtrimi i toksinave apo mbetjeve nëpërmjet urinës, eliminimi i ujit të tepërt apo ...

Hipertensioni, shkaqet, diagnostikimi dhe trajtimi i tij
mapo.al Është e rëndësishme matja e rregullt e presionit arterial sidomos nëse janë pikasur qoftë edhe një herë vlera të larta të presionit apo nëse keni histori familjare për hipertension. Hipertensioni nënkupton ...
Mapo | 10-May-2019 08:49
mapo.al Është e rëndësishme matja e rregullt e presionit arterial sidomos nëse janë pikasur qoftë edhe një herë vlera të larta të presionit apo nëse keni histori familjare për hipertension. Hipertensioni nënkupton ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved