ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 07:31

Kinë, koronavirusi ul ndjeshëm shitjen e makinave

Kinë, koronavirusi ul ndjeshëm shitjen e makinave
Shitjet e makinave ranë me 92% midis 1 dhe 16 shkurtit, ndërkohë që tregu më i madh në botë i automjeteve është paralizuar nga epidemia e koronavirusit të ri, njoftoi sot Federata kineze e Prodhuesve Individualë të ...
Shprehja | 21-Feb-2020 20:51
Shitjet e makinave ranë me 92% midis 1 dhe 16 shkurtit, ndërkohë që tregu më i madh në botë i automjeteve është paralizuar nga epidemia e koronavirusit të ri, njoftoi sot Federata kineze e Prodhuesve Individualë të ...

Kinë, koronavirusi ul ndjeshëm shitjen e makinave
Shitjet e makinave ranë me 92% midis 1 dhe 16 shkurtit, ndërkohë që tregu më i madh në botë i automjeteve është paralizuar nga epidemia e koronavirusit të ri, njoftoi sot Federata kineze e Prodhuesve Individualë të ...
Alsat-M | 21-Feb-2020 20:48
Shitjet e makinave ranë me 92% midis 1 dhe 16 shkurtit, ndërkohë që tregu më i madh në botë i automjeteve është paralizuar nga epidemia e koronavirusit të ri, njoftoi sot Federata kineze e Prodhuesve Individualë të ...

Shitjet e veturave në Kinë bien për 92 për qind, shkaku i koronavirusit
“Gjatë kësaj periudhe janë shitur rreth 4 900 vetura, krahasuar me rreth 60 000 për të njëjtën periudhë të vitit të kaluar”, tha CPCA. Nisur nga vlerësimet e saj, rënia e numrit të makinave të dorëzuara mund të jetë me ...
Lajminet | 21-Feb-2020 20:08
“Gjatë kësaj periudhe janë shitur rreth 4 900 vetura, krahasuar me rreth 60 000 për të njëjtën periudhë të vitit të kaluar”, tha CPCA. Nisur nga vlerësimet e saj, rënia e numrit të makinave të dorëzuara mund të jetë me ...

Shitjet e veturave në Kinë bien për 92 për qind, shkaku i koronavirusit
“Gjatë kësaj periudhe janë shitur rreth 4 900 vetura, krahasuar me rreth 60 000 për të njëjtën periudhë të vitit të kaluar”, tha CPCA. Nisur nga vlerësimet e saj, rënia e numrit të makinave të dorëzuara mund të jetë me ...
AlbInfo | 21-Feb-2020 19:48
“Gjatë kësaj periudhe janë shitur rreth 4 900 vetura, krahasuar me rreth 60 000 për të njëjtën periudhë të vitit të kaluar”, tha CPCA. Nisur nga vlerësimet e saj, rënia e numrit të makinave të dorëzuara mund të jetë me ...

Koronavirusi, shitjet e veturave në Kinë bien për 92 për qind
Shitjet e makinave ranë me 92% midis 1 dhe 16 shkurtit, ndërkohë që tregu më i madh në botë i automjeteve është paralizuar nga epidemia e koronavirusit të ri, njoftoi sot Federata kineze e Prodhuesve Individualë të ...
Medial | 21-Feb-2020 19:12
Shitjet e makinave ranë me 92% midis 1 dhe 16 shkurtit, ndërkohë që tregu më i madh në botë i automjeteve është paralizuar nga epidemia e koronavirusit të ri, njoftoi sot Federata kineze e Prodhuesve Individualë të ...

Koronavirusi, shitjet e veturave në Kinë bien për 92 për qind
Shitjet e makinave ranë me 92% midis 1 dhe 16 shkurtit, ndërkohë që tregu më i madh në botë i automjeteve është paralizuar nga epidemia e koronavirusit të ri, njoftoi sot Federata kineze e Prodhuesve Individualë të ...
Zeri | 21-Feb-2020 19:03
Shitjet e makinave ranë me 92% midis 1 dhe 16 shkurtit, ndërkohë që tregu më i madh në botë i automjeteve është paralizuar nga epidemia e koronavirusit të ri, njoftoi sot Federata kineze e Prodhuesve Individualë të ...

Koronavirusi, shitjet e veturave në Kinë bien për 92 për qind
Shitjet e makinave ranë me 92% midis 1 dhe 16 shkurtit, ndërkohë që tregu më i madh në botë i automjeteve është paralizuar nga epidemia e koronavirusit të ri, njoftoi sot Federata kineze e Prodhuesve Individualë të ...
Gazeta Express | 21-Feb-2020 19:01
Shitjet e makinave ranë me 92% midis 1 dhe 16 shkurtit, ndërkohë që tregu më i madh në botë i automjeteve është paralizuar nga epidemia e koronavirusit të ri, njoftoi sot Federata kineze e Prodhuesve Individualë të ...

Virusi shkatërron tregun e makinave në Kinë – Shitjet bien me 92% për shkurtin, si pasojë e koronavirusit
Shitjet e makinave për pasagjerë në Kinë ranë me 92% deri më tani për muajin Shkurt, sipas Shoqatës së Makinave të Pasagjerëve në Kinë, ndërkohë që koronavirusi ka goditur bizneset në të gjithë vendin. Shitja e ...
ScanTv | 21-Feb-2020 13:31
Shitjet e makinave për pasagjerë në Kinë ranë me 92% deri më tani për muajin Shkurt, sipas Shoqatës së Makinave të Pasagjerëve në Kinë, ndërkohë që koronavirusi ka goditur bizneset në të gjithë vendin. Shitja e ...

Koronavirusi ul emetimet e gazrave serrë
Epidemia e koronavirusit, që ka paralizuar ekonominë në Kinë, mund të ketë pakësuar me të paktën 25% emetimet e dyoksidit të karbonit të gjigantit aziatik, sipas një studimi të publikuar sot, por ndikimi mund të jetë ...
Shprehja | 20-Feb-2020 00:01
Epidemia e koronavirusit, që ka paralizuar ekonominë në Kinë, mund të ketë pakësuar me të paktën 25% emetimet e dyoksidit të karbonit të gjigantit aziatik, sipas një studimi të publikuar sot, por ndikimi mund të jetë ...

Koronavirusi ul emetimet e gazrave serrë
Epidemia e koronavirusit, që ka paralizuar ekonominë në Kinë, mund të ketë pakësuar me të paktën 25% emetimet e dyoksidit të karbonit të gjigantit aziatik, sipas një studimi të publikuar sot, por ndikimi mund të jetë ...
Alsat-M | 19-Feb-2020 23:52
Epidemia e koronavirusit, që ka paralizuar ekonominë në Kinë, mund të ketë pakësuar me të paktën 25% emetimet e dyoksidit të karbonit të gjigantit aziatik, sipas një studimi të publikuar sot, por ndikimi mund të jetë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved