ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 08:01

5G, pritet që ta mbulojë 15 % të tregut global më 2020

5G, pritet që ta mbulojë 15 % të tregut global më 2020
Sipas një parashikimi të fundit nga “Strategy Analystics”, telefonat me 5G do të kenë një rritje të madhe të dërgesave në nivel global. Pritet të rritet më shumë se dhjetëfish, nga ajo aktuale, për të arritur në 199 ...
Gazeta Express | 21-Feb-2020 23:15
Sipas një parashikimi të fundit nga “Strategy Analystics”, telefonat me 5G do të kenë një rritje të madhe të dërgesave në nivel global. Pritet të rritet më shumë se dhjetëfish, nga ajo aktuale, për të arritur në 199 ...

Më 2020, telefonat me 5G do të përbëjnë 15 për qind të tregut global
Sipas një parashikimi të fundit nga “Strategy Analystics”, telefonat me 5G do të kenë një rritje të madhe të dërgesave në nivel global. Pritet të rritet më shumë se dhjetëfish, nga ajo aktuale, për të arritur në 199 ...
Medial | 21-Feb-2020 22:12
Sipas një parashikimi të fundit nga “Strategy Analystics”, telefonat me 5G do të kenë një rritje të madhe të dërgesave në nivel global. Pritet të rritet më shumë se dhjetëfish, nga ajo aktuale, për të arritur në 199 ...

Më 2020 telefonat me 5G do të përbëjnë 15 për qind të tregut global
Sipas një parashikimi të fundit nga “Strategy Analystics”, telefonat me 5G do të kenë një rritje të madhe të dërgesave në nivel global. Pritet të rritet më shumë se dhjetëfish, nga ajo aktuale, për të arritur në 199 ...
Koha.net | 21-Feb-2020 21:08
Sipas një parashikimi të fundit nga “Strategy Analystics”, telefonat me 5G do të kenë një rritje të madhe të dërgesave në nivel global. Pritet të rritet më shumë se dhjetëfish, nga ajo aktuale, për të arritur në 199 ...

Raporti / Këto janë tre shtetet që kanë përfituar më shumë të ardhura nga Tregtia Botërore
Tre eksportuesit më të mëdhenj në botë, Gjermania, Kina dhe Shtetet e Bashkuara, janë përfituesit më të mëdhenj të anëtarësimit të Organizatës Botërore të Tregtisë, zbuloi një studim i ri nga fondacioni Bertelsmann i ...
ScanTv | 21-Feb-2020 19:42
Tre eksportuesit më të mëdhenj në botë, Gjermania, Kina dhe Shtetet e Bashkuara, janë përfituesit më të mëdhenj të anëtarësimit të Organizatës Botërore të Tregtisë, zbuloi një studim i ri nga fondacioni Bertelsmann i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved