ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 13:45

Yuri Kim: Qeveria, përgjegjëse për të siguruar transparencë për fondet e rindërtimit

Yuri Kim: Qeveria, përgjegjëse për të siguruar transparencë për fondet e rindërtimit
Ambasada e SHBA-ve ka treguar çfarë u diskutua në takimin që kryediplomatja amerikane, Yuri Kim zhvilloi të enjten me ministrin për Rindërtimin, Arben Ahmetaj. Në njoftim thuhet se ata diskutuan për rëndësinë e ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 09:32
Ambasada e SHBA-ve ka treguar çfarë u diskutua në takimin që kryediplomatja amerikane, Yuri Kim zhvilloi të enjten me ministrin për Rindërtimin, Arben Ahmetaj. Në njoftim thuhet se ata diskutuan për rëndësinë e ...

Yuri Kim: SHBA mbështet me forcë sundimin e ligjit, SPAK duhet të ketë sukses
Ambasadorja e re e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim shprehet se Struktura e Posaçme Antikorrupsion duhet të ketë sukses. Përmes një postimi në “Twitter”, kryediplomatja theksoi se Amerika mbështet me forcë sundimin e ligjit ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 16:51
Ambasadorja e re e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim shprehet se Struktura e Posaçme Antikorrupsion duhet të ketë sukses. Përmes një postimi në “Twitter”, kryediplomatja theksoi se Amerika mbështet me forcë sundimin e ligjit ...

Ambasadorja amerikane mesazh për drejtësinë në Shqipëri: SPAK duhet të ketë sukses
Përmes një postimi në Twitter, ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim deklaron se mbështet me forcë sundimin e ligjit në Shqipëri. “SPAK duhet të ketë sukses!”, shkruhet në postimin e saj.
GazetaTema | 13-Feb-2020 16:01
Përmes një postimi në Twitter, ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim deklaron se mbështet me forcë sundimin e ligjit në Shqipëri. “SPAK duhet të ketë sukses!”, shkruhet në postimin e saj.

“SPAK duhet të ketë sukses”/ Ambasadorja amerikane mesazh për drejtësinë në Shqipëri
Përmes një postimi në Twitter, ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim deklaron se mbështet me forcë sundimin e ligjit në Shqipëri.
Top Channel | 13-Feb-2020 15:44
Përmes një postimi në Twitter, ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim deklaron se mbështet me forcë sundimin e ligjit në Shqipëri.

“SPAK duhet të ketë sukses”/ Yuri Kim mesazh për drejtësinë në Shqipëri
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim, ka dhënë sot një tjetër mesazh të fortë për sundimin e ligjit në vendin tonë. Kryediplomatja amerikane shkruan në “Twitter” se, SHBA mbështet me forcë sundimin e ...
Telegraf | 13-Feb-2020 16:07
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim, ka dhënë sot një tjetër mesazh të fortë për sundimin e ligjit në vendin tonë. Kryediplomatja amerikane shkruan në “Twitter” se, SHBA mbështet me forcë sundimin e ...

Manjani-ambasadores amerikane: Ndaloni Bosin të përgjojë e shantazhojë
Ish-ministri Drejtësisë, Ylli Manjani përmes një statusi në facebook i kërkon ambasadores së SHBA, Yuri Kim të reagojë ndaj ligjit anti-KCK. Ai merr shkas nga deklarata e Kim e cila ka thënë se “SHBA mbështet me forcë ...
ABCNews | 13-Feb-2020 20:39
Ish-ministri Drejtësisë, Ylli Manjani përmes një statusi në facebook i kërkon ambasadores së SHBA, Yuri Kim të reagojë ndaj ligjit anti-KCK. Ai merr shkas nga deklarata e Kim e cila ka thënë se “SHBA mbështet me forcë ...

Ambasadorja Yuri Kim në kryeministri, takim me Arben Ahmetajn
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara Yuri Kim ka mbërritur në kryeministri, ku po zhvillon një takim me ministrin e Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj. Më herët ka qenë në Durrës, ku ka parë nga afër situatën pas ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 11:42
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara Yuri Kim ka mbërritur në kryeministri, ku po zhvillon një takim me ministrin e Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj. Më herët ka qenë në Durrës, ku ka parë nga afër situatën pas ...

Zbardhet takimi mes Yuri Kim dhe Ahmetajt, ja çfarë diskutuan dy zyrtarët
Një ditë pas takimit me ministrin për Rindërtim Arben Ahmetaj me ambasadoren Yuri Kim, ambasada Amerikane ka zbardhur takimin. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ ambasada pohon se dy zyrtarët diskutuan rëndësinë e ...
Lexo | 14-Feb-2020 10:33
Një ditë pas takimit me ministrin për Rindërtim Arben Ahmetaj me ambasadoren Yuri Kim, ambasada Amerikane ka zbardhur takimin. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ ambasada pohon se dy zyrtarët diskutuan rëndësinë e ...

Kujdes me fondet e tërmetit, siguroni transparencë! Ambasadorja amerikane takon ministrin e Rindërtimit Ahmetaj
Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim u takua me Ministrin për Rindërtimin Arben Ahmetaj. Referuar njoftimit zyrtar të ambasadës, ata diskutuan rëndësinë e përdorimit me efikasitet të burimeve në ndihmë të atyre që u ...
ScanTv | 14-Feb-2020 10:29
Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim u takua me Ministrin për Rindërtimin Arben Ahmetaj. Referuar njoftimit zyrtar të ambasadës, ata diskutuan rëndësinë e përdorimit me efikasitet të burimeve në ndihmë të atyre që u ...

Takimi me Ahmetaj, reagon ambasada e SHBA. Cfarë kërkoi ambasadorja
Një ditë pas takimit me ministrin për Rindërtim Arben Ahmetaj me ambasadoren Yuri Kim, ambasada Amerikane ka zbardhur takimin. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ ambasada pohon se dy zyrtarët diskutuan rëndësinë e ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 10:20
Një ditë pas takimit me ministrin për Rindërtim Arben Ahmetaj me ambasadoren Yuri Kim, ambasada Amerikane ka zbardhur takimin. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ ambasada pohon se dy zyrtarët diskutuan rëndësinë e ...

Takimi Yuri Kim-Ahmetaj, Ambasada e SHBA jep detaje: Çfarë i kërkoi ambasadorja ministrit
Ambasada amerikane në Tiranë ka dhënë detaje nga takimi i ministrit për Rindërtim, Arben Ahmetaj dhe ambasdores amerikane, Yuri Kim. Me një shënim në faqen e vet në “Faceboook”, Ambasada amerikane njofton se në takim ...
Gazeta Dita | 14-Feb-2020 09:59
Ambasada amerikane në Tiranë ka dhënë detaje nga takimi i ministrit për Rindërtim, Arben Ahmetaj dhe ambasdores amerikane, Yuri Kim. Me një shënim në faqen e vet në “Faceboook”, Ambasada amerikane njofton se në takim ...

Ambasadorja Yuri Kim sërish në kryeministri, takim me Ramën pas miratimit të ligjit për gjykatësit dhe prokurorët
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara Yuri Kim ka mbërritur në kryeministri, ku po zhvillon një takim me kryeministrin e vendit Edi Rama Ky është takimi i dytë i ambasadores amerikane me Ramën në Kryeministri. I pari ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 11:21
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara Yuri Kim ka mbërritur në kryeministri, ku po zhvillon një takim me kryeministrin e vendit Edi Rama Ky është takimi i dytë i ambasadores amerikane me Ramën në Kryeministri. I pari ...

Kim takon Ahmetaj: Qeveria të mundësojë transparencë për fondet e përdorura për rindërtim!
Ambasadorja e SHBA-së në vendin tonë Yuri Kim pati dje një takim me Ministrin për Rindërtimin Arben Ahmetaj. Gjatë takimit ata diskutuan rëndësinë e përdorimit me efikasitet të burimeve në ndihmë të atyre që u prekën ...
RTSH | 14-Feb-2020 09:14
Ambasadorja e SHBA-së në vendin tonë Yuri Kim pati dje një takim me Ministrin për Rindërtimin Arben Ahmetaj. Gjatë takimit ata diskutuan rëndësinë e përdorimit me efikasitet të burimeve në ndihmë të atyre që u prekën ...

Ambasada e SHBA zbardh takimin me Ahmetajn, Kim: Të përdoren me efikasitet burimet në ndihmë të të prekurve nga tërmeti
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka zbardhur takimin e ambasadores Yuri Kim me ministrin e Rindërtimit, Arben Ahmetaj. Sipas statusit të ambasadës, Kim i ka nënvijëzuar Ahmetajt që të përdoren me efikasitet ...
Politiko | 14-Feb-2020 09:14
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka zbardhur takimin e ambasadores Yuri Kim me ministrin e Rindërtimit, Arben Ahmetaj. Sipas statusit të ambasadës, Kim i ka nënvijëzuar Ahmetajt që të përdoren me efikasitet ...

Ambasadorja Yuri Kim shkon në zyrën e Ramës
Ambasadorja e SHBA-së në vendin tonë, Yuri Kim ka shkuar sot në zyrën e kryeministrit Edi Rama në Kryeministri. Kujtojmë se pas marrjes së detyrës si ambasadore e SHBA-së në Shqipëri, Yuri Kim ka filluar një sërë ...
Telegraf | 13-Feb-2020 11:39
Ambasadorja e SHBA-së në vendin tonë, Yuri Kim ka shkuar sot në zyrën e kryeministrit Edi Rama në Kryeministri. Kujtojmë se pas marrjes së detyrës si ambasadore e SHBA-së në Shqipëri, Yuri Kim ka filluar një sërë ...

Urimi i Yuri Kim për pavarësinë e Kosovës
Pjesë e ceremonisë për pavarësinë e Kosovës, ishte edhe ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, e cila uron pavarësinë e Kosovës.’Urime për pavarësinë e Kosovës’, shkruan Yuri Kim. Në ceremoni ishte edhe presidenti ...
Lexo | 13-Feb-2020 20:27
Pjesë e ceremonisë për pavarësinë e Kosovës, ishte edhe ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, e cila uron pavarësinë e Kosovës.’Urime për pavarësinë e Kosovës’, shkruan Yuri Kim. Në ceremoni ishte edhe presidenti ...

Kim: SHBA mbështet me forcë sundimin e ligjit në Shqipëri. SPAK duhet të ketë sukses!
Tiranë, 13 shkurt 2020 – Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, ka theksuar se SHBA e mbështet me forcë sundimin e ligjit në Shqipëri dhe punën e Prokurorisë Speciale Kundër Korrupsionit (SPAK). “SHBA mbështet me ...
Illyriapress | 13-Feb-2020 19:03
Tiranë, 13 shkurt 2020 – Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, ka theksuar se SHBA e mbështet me forcë sundimin e ligjit në Shqipëri dhe punën e Prokurorisë Speciale Kundër Korrupsionit (SPAK). “SHBA mbështet me ...

“SPAK duhet të ketë sukses”/ Ambasadorja amerikane mesazh për drejtësinë në Shqipëri
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim, ka reaguar përsëri në lidhje me punën e SPAK-ut. Kim shkruan në “Twitter” se SHBA mbështet me forcë sundimin e ligjit, ndërsa shton se SPAK duhet të ketë sukses. ...
Aktuale.MK | 13-Feb-2020 18:33
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim, ka reaguar përsëri në lidhje me punën e SPAK-ut. Kim shkruan në “Twitter” se SHBA mbështet me forcë sundimin e ligjit, ndërsa shton se SPAK duhet të ketë sukses. ...

Yuri Kim: SPAK duhet të ketë sukses
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim, ka dhënë sot një mesazh të fortë për sundimin e ligjit në vendin tonë. Kryediplomatja amerikane shkruan në ‘Twitter’ se SHBA mbështet me forcë sundimin e ligjit, ...
Lapsi | 13-Feb-2020 16:04
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim, ka dhënë sot një mesazh të fortë për sundimin e ligjit në vendin tonë. Kryediplomatja amerikane shkruan në ‘Twitter’ se SHBA mbështet me forcë sundimin e ligjit, ...

Yuri Kim: SHBA mbështet me forcë sundimin e ligjit në Shqipëri
Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim ka shpërndarë një mesazh në lidhje me sundimin e ligjit në vendin tonë. Që në ditën e parë që ajo mori detyrën u shpreh se SHBA, do të jetë një ndër mbështetësit më të mëdhenj ...
Dritare | 13-Feb-2020 18:27
Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim ka shpërndarë një mesazh në lidhje me sundimin e ligjit në vendin tonë. Që në ditën e parë që ajo mori detyrën u shpreh se SHBA, do të jetë një ndër mbështetësit më të mëdhenj ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved