ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 13:55

Fotot që zbuluan pengmarrësit e Jan Prengës në kompleksin “Golden”

Fotot që zbuluan pengmarrësit e Jan Prengës në kompleksin “Golden”
Policia vijon kërkimet per trupin e 49, vjeçarit Jan Prenga, i cilu u rrëmbye me 17 janar dhe u ekzekutua ne menyre mafioze ne kompleksin Golden, te Altin Hajrit ne Shijak. Kërkimet po zhvillohen ne zona te veçanta dhe ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 15:44
Policia vijon kërkimet per trupin e 49, vjeçarit Jan Prenga, i cilu u rrëmbye me 17 janar dhe u ekzekutua ne menyre mafioze ne kompleksin Golden, te Altin Hajrit ne Shijak. Kërkimet po zhvillohen ne zona te veçanta dhe ...

Kërkimi për trupin e Jan Prengës, policia: Gjetëm qese me njolla gjaku një kilometër nga kompleksi “Golden”
Policia beson se ka gjetur një tjetër gjurmë të 49-vjeçarit Jan Prenga pas rrëmbimit dhe vrasjes së tij më 17 janar në kompleksin Golden në Shijak. Rreth një kilometër nga ky objekt në një zonë pylli policia ka gjetur ...
Telegraf | 13-Feb-2020 13:54
Policia beson se ka gjetur një tjetër gjurmë të 49-vjeçarit Jan Prenga pas rrëmbimit dhe vrasjes së tij më 17 janar në kompleksin Golden në Shijak. Rreth një kilometër nga ky objekt në një zonë pylli policia ka gjetur ...

Policia gjen plastmasin e gjakosur/ Dyshohet se u mbështoll trupi i Jan Prengës
Policia ka gjetur një plastmas me njolla gjaku, me cilin dyshohet të jetë mbështjellë trupi i Jan Prengës. Mësohet se plastmasi është gjetur gjatë kërkimeve që po kryheshin në afërsi të një pusi. Dyshohet që me të jetë ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 13:24
Policia ka gjetur një plastmas me njolla gjaku, me cilin dyshohet të jetë mbështjellë trupi i Jan Prengës. Mësohet se plastmasi është gjetur gjatë kërkimeve që po kryheshin në afërsi të një pusi. Dyshohet që me të jetë ...

Ekskluzive/ ‘Dorëzohet’ FNSH, ndërpriten kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës
Një burim i sigurtë pranë Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë deklaroi për gazetaren Anila Hoxha se FNSH ka ndërprerë kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës.
Top Channel | 13-Feb-2020 10:25
Një burim i sigurtë pranë Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë deklaroi për gazetaren Anila Hoxha se FNSH ka ndërprerë kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës.

Zbardhet deshmia e bashkeshortes se Altin Hajrit: Resortin e menaxhon vjehrra
Altin Hajri është një prej personave të shpallur në kërkim nga policia për rrëmbimin dhe zhdukjen e Jan Prengës. Policia ka nisur hetimet dhe ka marrë dëshminë e bashkëshortes së Altin Hajrit, me të cilin ka tre fëmijë, ...
Lajmi i Fundit | 13-Feb-2020 21:13
Altin Hajri është një prej personave të shpallur në kërkim nga policia për rrëmbimin dhe zhdukjen e Jan Prengës. Policia ka nisur hetimet dhe ka marrë dëshminë e bashkëshortes së Altin Hajrit, me të cilin ka tre fëmijë, ...

Reagon i afërmi i Jan Prengës: Lereni familjen time të qetë, mos folni në emrin tonë
Rrëmbimi, vrasja dhe zhdukja e Jan Prengës prej afro një muaj është një ngjarje tejet e rëndë që ka tronditur opinionin publik. Për herë të parë, afro 1 muaj pas ngjarjes ka reaguar një familjar i viktimës. Anxhelin ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 09:26
Rrëmbimi, vrasja dhe zhdukja e Jan Prengës prej afro një muaj është një ngjarje tejet e rëndë që ka tronditur opinionin publik. Për herë të parë, afro 1 muaj pas ngjarjes ka reaguar një familjar i viktimës. Anxhelin ...

Gjendet një plastmas me njolla gjaku pranë vendit ku u mbajt Jan Prenga
Gjendet një plastmas me njolla gjaku pranë vendit ku mendohet se u mbajt i rrëmbyer Jan Prenga. Plastmasi i njollosur u gjet në fshatin Maskuri të Shijakut, rreth 1 kilometër larg resortit “Golden”, sipas Ora News. ...
Gazeta Dita | 13-Feb-2020 14:18
Gjendet një plastmas me njolla gjaku pranë vendit ku mendohet se u mbajt i rrëmbyer Jan Prenga. Plastmasi i njollosur u gjet në fshatin Maskuri të Shijakut, rreth 1 kilometër larg resortit “Golden”, sipas Ora News. ...

Rrëmbimi i Jan Prengës, Klodiana Lala: Ka 27 minuta video
Sot në emisionin Opinion është folur rreth fakteve të reja që kanë dalë lidhur me pengmarrjen dhe më pas vrasjen e Jan Prengës në Kamëz më 17 janar. Ditën e sotme në Opinion.al janë publikuar pamje të videos së kamerave ...
Standard | 13-Feb-2020 14:04
Sot në emisionin Opinion është folur rreth fakteve të reja që kanë dalë lidhur me pengmarrjen dhe më pas vrasjen e Jan Prengës në Kamëz më 17 janar. Ditën e sotme në Opinion.al janë publikuar pamje të videos së kamerave ...

Rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës, çfarë ka gjetur policia pranë resortit “Golden”
Policia vijon kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës, i cili u mor peng më 17 janar në Kamëz. 49 vjeçari humbi jetën për shkak të torturave, pasi u rrëmbye dhe do të dërgohej në reston “Golden’ në periferi të ...
ABCNews | 13-Feb-2020 13:15
Policia vijon kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës, i cili u mor peng më 17 janar në Kamëz. 49 vjeçari humbi jetën për shkak të torturave, pasi u rrëmbye dhe do të dërgohej në reston “Golden’ në periferi të ...

Hetimi për zhdukjen e Prengës! Çfarë ka zbuluar policia 1 km larg kompleksit “Golden
Policia vijon kërkimet për gjetjen e trupit të pajetë të Jan Prengës, i cili u rrëmbye më 17 janar dhe humbi jetën nga torturat. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se më 31 janar në Maskuri të Shijakut ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 13:21
Policia vijon kërkimet për gjetjen e trupit të pajetë të Jan Prengës, i cili u rrëmbye më 17 janar dhe humbi jetën nga torturat. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se më 31 janar në Maskuri të Shijakut ...

“Dorëzohet” FNSH, pse u ndërprenë kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës
Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë nderpresin kerkimet per gjetjen e trupit te Jan Prengës, marre peng me 17 janar te ketij viti dhe me pas policia deklaroi se kishte mbetur i vdekur gjate dhunes qe ishte ushtruar mbi te, ...
Gazeta Dita | 13-Feb-2020 12:15
Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë nderpresin kerkimet per gjetjen e trupit te Jan Prengës, marre peng me 17 janar te ketij viti dhe me pas policia deklaroi se kishte mbetur i vdekur gjate dhunes qe ishte ushtruar mbi te, ...

FNSH dorëzohet, ndërpriten kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës!
Një burim i sigurtë pranë Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë deklaroi për gazetaren e Top Channel se FNSH ka ndërprerë kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës. “Ne kontrolluam sipërfaqe të konsiderueshme në zonën e ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 11:15
Një burim i sigurtë pranë Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë deklaroi për gazetaren e Top Channel se FNSH ka ndërprerë kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës. “Ne kontrolluam sipërfaqe të konsiderueshme në zonën e ...

Pengmarrja dhe vrasja e Jan Prengës, Lala sqaron dinamikën e ngjarjes: Viktima dyshohet se është…
Mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion është folur rreth fakteve të reja që kanë dalë lidhur me pengmarrjen dhe më pas vrasjen e Jan Prengës në Kamëz më 17 janar. Gazetarja e mirënjohur Klodiana Lala ka sqaruar dinamikën ...
Telegraf | 12-Feb-2020 23:06
Mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion është folur rreth fakteve të reja që kanë dalë lidhur me pengmarrjen dhe më pas vrasjen e Jan Prengës në Kamëz më 17 janar. Gazetarja e mirënjohur Klodiana Lala ka sqaruar dinamikën ...

Fotot e rrembimit të Jan Prengës
SPAK e ktheu dosjen e sekuestrimit te kompleksit Golden, por nderkohe vijojne hetimet per zbardhjen e vrasjes se Jan Prenges.
Top Channel | 12-Feb-2020 17:47
SPAK e ktheu dosjen e sekuestrimit te kompleksit Golden, por nderkohe vijojne hetimet per zbardhjen e vrasjes se Jan Prenges.

Reagon i afërmi i Jan Prengës: “Kam një lutje, lereni familjen time të qetë!”
Rrëmbimi, vrasja dhe zhdukja e Jan Prengës prej afro një muaj është një ngjarje tejet e rëndë që ka tronditur opinionin publik. Për herë të parë, afro 1 muaj pas ngjarjes ka reaguar një familjar i viktimës. Anxhelin ...
ABCNews | 12-Feb-2020 23:39
Rrëmbimi, vrasja dhe zhdukja e Jan Prengës prej afro një muaj është një ngjarje tejet e rëndë që ka tronditur opinionin publik. Për herë të parë, afro 1 muaj pas ngjarjes ka reaguar një familjar i viktimës. Anxhelin ...

Policia vendosi pergjues ne banesen e Jan Prenges, i afermi replikon me gazetaren: Mos fol ne emrin tone
Policia ka vendosur pergjues ne banesen e familjes se Jan Prenges menjehere pas rrembimit te tij ne Kamze, tha gazetarja Klodiana Lala. Një i afërm i familjes Prenga ka ndërhyrë në emisionin “Opinion” në Tv Klan përmes ...
Lajmi i Fundit | 12-Feb-2020 23:42
Policia ka vendosur pergjues ne banesen e familjes se Jan Prenges menjehere pas rrembimit te tij ne Kamze, tha gazetarja Klodiana Lala. Një i afërm i familjes Prenga ka ndërhyrë në emisionin “Opinion” në Tv Klan përmes ...

Rrëmbimi i Jan Prengës, gazetarja: Ka 27 minuta video, pengu është futur i pajetë në resort
Sot në emisionin Opinion është folur rreth fakteve të reja që kanë dalë lidhur me pengmarrjen dhe më pas vrasjen e Jan Prengës në Kamëz më 17 janar. Ditën e sotme në Opinion.al janë publikuar pamje të videos së kamerave ...
Gazeta Express | 12-Feb-2020 23:30
Sot në emisionin Opinion është folur rreth fakteve të reja që kanë dalë lidhur me pengmarrjen dhe më pas vrasjen e Jan Prengës në Kamëz më 17 janar. Ditën e sotme në Opinion.al janë publikuar pamje të videos së kamerave ...

“Nëse gjendet trupi i Janë Prengës…”, gazetarja zbardh përgjime të reja nga dosja: Çfarë iu tha “koka” e krimit familjarëve të 49-vjeçarit
Gazetarja Klodiana Lala tha në rubrikën “Opinion”, në News24 , se nëse gjendet trupi i pajetë i Jan Prengës, të gjithë personat e përfshirë në këtë krim makabër rrezikojnë burgim të përjetshëm. Duke publikuar pamjet, që ...
BalkanWeb | 12-Feb-2020 14:35
Gazetarja Klodiana Lala tha në rubrikën “Opinion”, në News24 , se nëse gjendet trupi i pajetë i Jan Prengës, të gjithë personat e përfshirë në këtë krim makabër rrezikojnë burgim të përjetshëm. Duke publikuar pamjet, që ...

27 minuta video/ Rrëmbimi i Jan Prengës, gazetarja Lala zbulon detaje: Qetësi e frikshme
Videoja që ka zbuluar pamjet me trupin e Jan Prengës dhe autorët që përpiqen të mbulojnë gjurmët e krimit është plot 27 minuta. Gazetarja e njohur e kronikës, Klodjana Lala, tha sot në mbrëmje në emisionin “Opinion” se ...
Politiko | 12-Feb-2020 23:03
Videoja që ka zbuluar pamjet me trupin e Jan Prengës dhe autorët që përpiqen të mbulojnë gjurmët e krimit është plot 27 minuta. Gazetarja e njohur e kronikës, Klodjana Lala, tha sot në mbrëmje në emisionin “Opinion” se ...

“Ka pamje të reja, ku autorët shfaqen me lopata”! Detaje nga vrasja makabre e Prengës: Të gjitha lëvizjet para resortit luksoz
Gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të rëna nga ngjarja e bujshme e rrëmbimit, torturimit deri në vdekje dhe zhdukjes së 49-vjeçarit Jan Prenga, prej 17 janarit të këtij viti, në Kamëz. E ftuar në rubrikën “Opinion”, ...
BalkanWeb | 12-Feb-2020 14:19
Gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të rëna nga ngjarja e bujshme e rrëmbimit, torturimit deri në vdekje dhe zhdukjes së 49-vjeçarit Jan Prenga, prej 17 janarit të këtij viti, në Kamëz. E ftuar në rubrikën “Opinion”, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved