ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 12:53

Vetingu në Polici/ Specialisti i hetimeve në Shërbimin e Brendshëm konfirmohet në detyrë

Vetingu në Polici/ Specialisti i hetimeve në Shërbimin e Brendshëm konfirmohet në detyrë
Fatos Balla, specialist në Sektorin e Hetimit në SHÇBA ka kaluar me sukses Vetingun në Policinë e Shtetit. Balla ka zhvilluar të mërkurën seancën dëgjimore, teksa sot u paraqit përpara Komisionit të Jashtëm të ...
Lexo | 14-Feb-2020 10:33
Fatos Balla, specialist në Sektorin e Hetimit në SHÇBA ka kaluar me sukses Vetingun në Policinë e Shtetit. Balla ka zhvilluar të mërkurën seancën dëgjimore, teksa sot u paraqit përpara Komisionit të Jashtëm të ...

Vettingu në polici/ Konfirmohet në detyrë Nikollë Rica dhe Fatos Balla
Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka konfirmuar në detyrë Nikoll Ricën, Drejtor i Burimeve Njerëzore, në Departamentin e Shërbimeve Mbështetëse në Policinë e Shtetit. Vendimi për Ricën është dhënë ditën e sotme ndërsa ...
Gazeta Dita | 14-Feb-2020 10:26
Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka konfirmuar në detyrë Nikoll Ricën, Drejtor i Burimeve Njerëzore, në Departamentin e Shërbimeve Mbështetëse në Policinë e Shtetit. Vendimi për Ricën është dhënë ditën e sotme ndërsa ...

Vettingu në polici/ Konfirmohen në detyrë dy zyrtarët e lartë
Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka konfirmuar në detyrë Nikoll Ricën dhe Fatos Ballën. Vendimi është dhënë këtë të premte. Rica është Drejtor i Burimeve Njerëzore në Departamentin e Shërbimeve Mbështetëse në Policinë e ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 10:15
Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka konfirmuar në detyrë Nikoll Ricën dhe Fatos Ballën. Vendimi është dhënë këtë të premte. Rica është Drejtor i Burimeve Njerëzore në Departamentin e Shërbimeve Mbështetëse në Policinë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved