ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 14:05

Tensioni i pashmangshëm që krijon Albin Kurti

Tensioni i pashmangshëm që krijon Albin Kurti
Ditët e para si kryeministër i Kosovës po provojnë se rruga e Albin Kurit në qeverido të jetë e mundimshme dhe mes sprovash tepër të vështira. Ndoshta shumë më tepër seç mund ta ketë menduar edhe vetë Kurti. Përveç ...
InFokusi | 14-Feb-2020 09:50
Ditët e para si kryeministër i Kosovës po provojnë se rruga e Albin Kurit në qeverido të jetë e mundimshme dhe mes sprovash tepër të vështira. Ndoshta shumë më tepër seç mund ta ketë menduar edhe vetë Kurti. Përveç ...

Tensioni i pashmangshëm që krijon Albin Kurti
Nga Armand Shkullaku Ditët e para si kryeministër i Kosovës po provojnë se rruga e Albin Kurit në qeveri do të jetë e mundimshme dhe mes sprovash tepër të vështira. Ndoshta shumë më tepër seç mund ta ketë menduar edhe ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 19:48
Nga Armand Shkullaku Ditët e para si kryeministër i Kosovës po provojnë se rruga e Albin Kurit në qeveri do të jetë e mundimshme dhe mes sprovash tepër të vështira. Ndoshta shumë më tepër seç mund ta ketë menduar edhe ...

Tensioni i pashmangshëm që krijon Albin Kurti
Ditët e para si kryeministër i Kosovës po provojnë se rruga e Albin Kurit në qeveri do të jetë e mundimshme dhe mes sprovash tepër të vështira. Ndoshta shumë më tepër seç mund ta ketë menduar edhe vetë Kurti. Përveç ...
Lapsi | 13-Feb-2020 18:12
Ditët e para si kryeministër i Kosovës po provojnë se rruga e Albin Kurit në qeveri do të jetë e mundimshme dhe mes sprovash tepër të vështira. Ndoshta shumë më tepër seç mund ta ketë menduar edhe vetë Kurti. Përveç ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved