ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 12:02

Tensionet globale mbizotërojnë Konferencën e Mynihut

Tensionet globale mbizotërojnë Konferencën e Mynihut
35 udhëheqës të shteteve dhe qeverive, liderë ushtarakë dhe diplomatë do të ndjekin Konferencën e Sigurisë në Mynih, e cila nis sot, në një kohë të tensioneve të larta midis aleatëve dhe konflikteve të përgjakshme ...
Koha.net | 14-Feb-2020 10:58
35 udhëheqës të shteteve dhe qeverive, liderë ushtarakë dhe diplomatë do të ndjekin Konferencën e Sigurisë në Mynih, e cila nis sot, në një kohë të tensioneve të larta midis aleatëve dhe konflikteve të përgjakshme ...

Presidenti Pendarovski merr pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih
Presidenti Stevo Pendarovski prej sot e deri më 16 shkurt të vitit 2020, do të marrë pjesë në Konferencën e 56-të të Sigurisë në Mynih. Pendarovski të dielën, më 16 shkurt, do të ketë fjalim në Konferencën e Sigurisë në ...
Shenja | 14-Feb-2020 10:18
Presidenti Stevo Pendarovski prej sot e deri më 16 shkurt të vitit 2020, do të marrë pjesë në Konferencën e 56-të të Sigurisë në Mynih. Pendarovski të dielën, më 16 shkurt, do të ketë fjalim në Konferencën e Sigurisë në ...

Dimitrov në Munih për Konferencën e sigurisë
Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa është ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 10:14
Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa është ...

Presidenti Pendarovski do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munih
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Presidenti Stevo Pendarovski prej sot e deri më 16 shkurt të vitit 2020, në Munih, do të marrë pjesë në Konferencën e 56-të të Sigurisë në Munih. Pendarovski të dielën, më 16 shkurt, do ...
Medial | 14-Feb-2020 09:59
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Presidenti Stevo Pendarovski prej sot e deri më 16 shkurt të vitit 2020, në Munih, do të marrë pjesë në Konferencën e 56-të të Sigurisë në Munih. Pendarovski të dielën, më 16 shkurt, do ...

Tensionet globale mbizotërojnë Konferencën e Mynihut
Rreth 35 udhëheqës të shteteve dhe qeverive, liderë ushtarakë dhe diplomatë do të ndjekin Konferencën e Sigurisë në Mynih, e cila nis sot, në një kohë të tensioneve të larta midis aleatëve dhe konflikteve të përgjakshme ...
Radio Evropa e Lire | 14-Feb-2020 09:41
Rreth 35 udhëheqës të shteteve dhe qeverive, liderë ushtarakë dhe diplomatë do të ndjekin Konferencën e Sigurisë në Mynih, e cila nis sot, në një kohë të tensioneve të larta midis aleatëve dhe konflikteve të përgjakshme ...

Udhëheqësit botërorë mblidhen në Mynih për konferencën e sigurisë, në klimën e krizave të shumta
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Mynihut që hapet të premten. Siç njofton nga Mynihu Henry Ridgwell, nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 07:34
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Mynihut që hapet të premten. Siç njofton nga Mynihu Henry Ridgwell, nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në ...

Shefi i diplomacisë Dimitrov në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih
Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa është ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 09:29
Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa është ...

Ministrja Shekerinska në Konferencën e Sigurisë në Munih
Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot dhe nesër do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munih. Shekerinska, siç bëri të ditur Ministria e Mbrojtjes, do të flasë në panelin ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 09:29
Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot dhe nesër do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munih. Shekerinska, siç bëri të ditur Ministria e Mbrojtjes, do të flasë në panelin ...

Ministrja Shekerinska në Konferencën e Sigurisë në Munih
Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot dhe nesër do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munih. Shekerinska, siç bëri të ditur Ministria e Mbrojtjes, do të flasë në panelin ...
Arbresh | 14-Feb-2020 09:14
Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot dhe nesër do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munih. Shekerinska, siç bëri të ditur Ministria e Mbrojtjes, do të flasë në panelin ...

Konferenca e Sigurisë bën ‘bashkë’ Kurtin e Thaçin
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Munihut që hapet sot. Nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, sfidat e sigurisë janë të shumta dhe ...
Shenja | 14-Feb-2020 09:09
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Munihut që hapet sot. Nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, sfidat e sigurisë janë të shumta dhe ...

Ministrja Shekerinska në Konferencën e Sigurisë në Munih
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot dhe nesër do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munih. Shekerinska, siç bëri të ditur Ministria e ...
Medial | 14-Feb-2020 09:05
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot dhe nesër do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munih. Shekerinska, siç bëri të ditur Ministria e ...

Konferenca e Sigurisë mbledh liderët botërorë – marrin pjesë Thaçi e Kurti
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Munihut që hapet sot. Nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, sfidat e sigurisë janë të shumta dhe ...
Arbresh | 14-Feb-2020 08:41
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Munihut që hapet sot. Nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, sfidat e sigurisë janë të shumta dhe ...

Shefi i diplomacisë Dimitrov në Konferencën e 56-të të sigurisë në Mynih
Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Mynih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa është ...
Shenja | 14-Feb-2020 08:25
Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Mynih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa është ...

Shefi i diplomacisë Dimitrov në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih
Munih, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit ...
Medial | 14-Feb-2020 08:00
Munih, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit ...

Çështjet kryesore për të cilat do të ballafaqohen udhëheqësit botërorë në Munih
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Munihut që hapet të premten. Siç njofton Zëri i Amerikës, nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, ...
Shprehja | 14-Feb-2020 04:18
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Munihut që hapet të premten. Siç njofton Zëri i Amerikës, nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, ...

Udhëheqësit botërorë mblidhen në Munih – çështjet kryesore për të cilat do ballafaqohen
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Munihut që hapet të premten. Nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, sfidat e sigurisë janë të shumta ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 00:20
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Munihut që hapet të premten. Nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, sfidat e sigurisë janë të shumta ...

Udhëheqësit botërorë mblidhen në Munih – çështjet kryesore për të cilat do ballafaqohen
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Munihut që hapet të premten. Nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, sfidat e sigurisë janë të shumta ...
Medial | 13-Feb-2020 23:57
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Munihut që hapet të premten. Nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, sfidat e sigurisë janë të shumta ...

Udhëheqësit botërorë mblidhen në Munih – çështjet kryesore për të cilat do ballafaqohen
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Munihut që hapet të premten. Nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, sfidat e sigurisë janë të shumta ...
Klan Kosova | 13-Feb-2020 23:54
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Sigurisë së Munihut që hapet të premten. Nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, sfidat e sigurisë janë të shumta ...

Udhëheqësit botërorë mblidhen në Munih: Çështjet kryesore për të cilat do të ballafaqohen ata
Siç njofton Zëri i Amerikës, nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, sfidat e sigurisë janë të shumta dhe këto konflikte ndodhin në kushtet e koronavirusit dhe emergjencës së klimës globale. Shtetet e Bashkuara po ...
Lajminet | 13-Feb-2020 23:29
Siç njofton Zëri i Amerikës, nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, sfidat e sigurisë janë të shumta dhe këto konflikte ndodhin në kushtet e koronavirusit dhe emergjencës së klimës globale. Shtetet e Bashkuara po ...

Udhëheqësit botërorë mblidhen në Munih: Çështjet kryesore për të cilat do të ballafaqohen ata
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Munihut për Sigurinë që hapet të premten. Siç njofton Zëri i Amerikës, nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 23:18
Udhëheqës politikë dhe ushtarakë nga e gjithë bota shkojnë në Gjermani për Konferencën treditore të Munihut për Sigurinë që hapet të premten. Siç njofton Zëri i Amerikës, nga Irani në Hong Kong, nga Ukraina në Libi, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved