ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 14:05

Sekuestrohen mbi 700 kilogramë mish në Klinë, arrestohen dy persona

Sekuestrohen mbi 700 kilogramë mish në Klinë, arrestohen dy persona
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Klinë, pasi që në lokalet e tyre është gjetur edhe sekuestruar mbi 700 kilogramë mish, për të cilat nuk kanë poseduar certifikatë për origjinën e mishit.Në njoftimin e bërë ...
Televizioni Koha | 14-Feb-2020 10:52
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Klinë, pasi që në lokalet e tyre është gjetur edhe sekuestruar mbi 700 kilogramë mish, për të cilat nuk kanë poseduar certifikatë për origjinën e mishit.Në njoftimin e bërë ...

Sekuestrohen mbi 700 kilogramë mish i dyshimtë në Klinë
Dy persona janë arrestuar në Klinë për mbajtje të mishit që nuk posedonte certifikatë, shkruan gazeta inFokus. Sipas njoftimit për media, gjatë kontrollit në dy lokalet e tyre ushqimor nga ana e inspektorëve AVUK-ut dhe ...
InFokusi | 14-Feb-2020 10:08
Dy persona janë arrestuar në Klinë për mbajtje të mishit që nuk posedonte certifikatë, shkruan gazeta inFokus. Sipas njoftimit për media, gjatë kontrollit në dy lokalet e tyre ushqimor nga ana e inspektorëve AVUK-ut dhe ...

Sekuestrohen mbi 700 kilogramë mish i dyshimtë në Klinë
Dy persona janë arrestuar në Klinë për mbajtje të mishit që nuk posedonte certifikatë. Sipas njoftimit për media, gjatë kontrollit në dy lokalet e tyre ushqimor nga ana e inspektorëve AVUK-ut dhe policisë u janë gjetur ...
Koha.net | 14-Feb-2020 09:26
Dy persona janë arrestuar në Klinë për mbajtje të mishit që nuk posedonte certifikatë. Sipas njoftimit për media, gjatë kontrollit në dy lokalet e tyre ushqimor nga ana e inspektorëve AVUK-ut dhe policisë u janë gjetur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved