ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 13:45

Po planifikonte një vjedhje me armë në market, kapet i riu në Kamëz

Po planifikonte një vjedhje me armë në market, kapet i riu në Kamëz
Nje 20-vjecar ka rene ne prangat e policise, pasi ishte duke planifikuar nje vjedhje me arme. Burime zyrtare nga policia bene e dije se pas hekurave perfundoi shtetasi me inicialet K.K., banues në Laknas. NJOFTIMI I ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 10:09
Nje 20-vjecar ka rene ne prangat e policise, pasi ishte duke planifikuar nje vjedhje me arme. Burime zyrtare nga policia bene e dije se pas hekurave perfundoi shtetasi me inicialet K.K., banues në Laknas. NJOFTIMI I ...

Po planifikonte të grabiste marketin me kallashnikov, kapet ‘mat’ 20 vjeçari në Kamzë
Policia e Tiranës ka parandaluar vjedhjen me armë të një marketi më Kamzë. Sipas informacioneve mësohet se është kapur në flagrancë një 20-vjeçar, që sipas Policisë po planifikonte të vidhte një market në Laknas. Blutë ...
Telegraf | 14-Feb-2020 10:35
Policia e Tiranës ka parandaluar vjedhjen me armë të një marketi më Kamzë. Sipas informacioneve mësohet se është kapur në flagrancë një 20-vjeçar, që sipas Policisë po planifikonte të vidhte një market në Laknas. Blutë ...

Laptopë, tableta, celularë dhe printera, arrestohet 32- vjeçari në Lushnje, kishte kthyer lokalin për lojera fati
LUSHNJE Një 32- vjeçar i cili kishte kthyer lokalin në një vend ku luheshin baste sportive dhe lojëra fati u arrestua në Lushnje. Në lokalin e E.M, Policia sekuestroi laptopë, celularë ‘Samsung’, tableta dhe printera me ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 17:49
LUSHNJE Një 32- vjeçar i cili kishte kthyer lokalin në një vend ku luheshin baste sportive dhe lojëra fati u arrestua në Lushnje. Në lokalin e E.M, Policia sekuestroi laptopë, celularë ‘Samsung’, tableta dhe printera me ...

Shpërndante kokainë dhe heroinë, arrestohet 41-vjeçari në Elbasan
Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për Hetimin ...
Telegraf | 14-Feb-2020 09:26
Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për Hetimin ...

Heroinë dhe kokainë në makinë/ 41-vjeçari bie në pranga
Aksioni i policisë mëngjesin e kësaj të premteje vuri në pranga një 41-vjeçar. Ai po udhëtonte me makinë në momentin që u arrestua. 41-vjeçari me inicialet B. M. u prangos sepse brenda në mjet ju gjet lëndë narkotike e ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 09:17
Aksioni i policisë mëngjesin e kësaj të premteje vuri në pranga një 41-vjeçar. Ai po udhëtonte me makinë në momentin që u arrestua. 41-vjeçari me inicialet B. M. u prangos sepse brenda në mjet ju gjet lëndë narkotike e ...

Lojëra fati në një lokal në Lushnje, arrestohet menaxheri 32-vjeçar
Një tjetër rast i veprimtarisë së kundraligjshme të lojrave të fatit është goditur në Lushnje.
Top Channel | 13-Feb-2020 15:38
Një tjetër rast i veprimtarisë së kundraligjshme të lojrave të fatit është goditur në Lushnje.

Kokainë në makinë, pranga 32-vjeçari shqiptar në Itali
Nje 32-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë italiane, pasi u kap me kokainë në automjetin e tij. I arrestuari identifikohet si Taulant Mani, i cili banonte në Rimini, iu sekuestruan 2 kg lëndë narkotike. Sipas ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 19:00
Nje 32-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë italiane, pasi u kap me kokainë në automjetin e tij. I arrestuari identifikohet si Taulant Mani, i cili banonte në Rimini, iu sekuestruan 2 kg lëndë narkotike. Sipas ...

U kap me kartë identiteti norvegjeze false, pranga 48-vjeçarit në Qafë Thanë
Një 48-vjeçar është arrestuar nga Policia Kufitare e Qafë Thanës, pasi ka tentuar të kalojë kufirin me një kartë identiteti norvegjeze false. Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale A.H., banues në Çorovodë. I ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 17:21
Një 48-vjeçar është arrestuar nga Policia Kufitare e Qafë Thanës, pasi ka tentuar të kalojë kufirin me një kartë identiteti norvegjeze false. Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale A.H., banues në Çorovodë. I ...

Arrestohet 32-vjeçari që organizonte lojëra fati në lokal
Policia e Shtetit është vënë në aksion kundër organizimit të paligjshëm të lojërave të fatit. Këtë të enjte në pranga ka rënë një 32-vjeçar nga Lushnja. Në lokalin që menaxhonte, ai u kap duke organizuar edhe lojëra ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 16:26
Policia e Shtetit është vënë në aksion kundër organizimit të paligjshëm të lojërave të fatit. Këtë të enjte në pranga ka rënë një 32-vjeçar nga Lushnja. Në lokalin që menaxhonte, ai u kap duke organizuar edhe lojëra ...

Tenton të kalojë kufirin me kartë identiteti norvegjeze false,arrestohet 48-vjeçari
Policia kufitare e Qafë Thanës ka ndaluar një 48-vjeçar pasi ka tentuar të kalojë kufirin me një kartë identiteti norvegjeze false. “A.H., 48 vjeç, banues në Çorovodë, në dalje të Republikës së Shqipërisë, ky shtetas ka ...
Telegraf | 13-Feb-2020 16:19
Policia kufitare e Qafë Thanës ka ndaluar një 48-vjeçar pasi ka tentuar të kalojë kufirin me një kartë identiteti norvegjeze false. “A.H., 48 vjeç, banues në Çorovodë, në dalje të Republikës së Shqipërisë, ky shtetas ka ...

Kokainë dhe heroinë në makinë, kapet 41-vjeçari në Elbasan
Policia e Shtetit ka vënë në pranga një 41-vjeçar, të cilit në autormjetin që lëvizste ju gjet lëndë narkotike e tipit heroinë dhe kokainë. Policia bën me dije se i ndaluari është shtetasi me iniciale B.M banues në ...
ABCNews | 14-Feb-2020 09:38
Policia e Shtetit ka vënë në pranga një 41-vjeçar, të cilit në autormjetin që lëvizste ju gjet lëndë narkotike e tipit heroinë dhe kokainë. Policia bën me dije se i ndaluari është shtetasi me iniciale B.M banues në ...

Aksioni policor në Tiranë, 5 të arrestuar brenda 24 orëve
Gjatë 24 orëve të fundit janë vënë në pranga 5 shtetas në kryeqytet, dy prej të cilëve ishin në kërkim. Specialistët për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Nr. 5 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit XH. ...
Telegraf | 13-Feb-2020 15:38
Gjatë 24 orëve të fundit janë vënë në pranga 5 shtetas në kryeqytet, dy prej të cilëve ishin në kërkim. Specialistët për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Nr. 5 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit XH. ...

I dënuar me burg për armë pa leje/ Ndalohet 34-vjeçari
Policia e Beratit ndaloi një 34-vjeçar që rezulton të jetë i dënuar nga gjykata për “Armëmbajtje pa leje”. Sipas njoftimit të policisë, 34-vjeçari i ndaluar është shtetasi A. B., ndaj të cilit rëndojnë edhe një sërë ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 13:37
Policia e Beratit ndaloi një 34-vjeçar që rezulton të jetë i dënuar nga gjykata për “Armëmbajtje pa leje”. Sipas njoftimit të policisë, 34-vjeçari i ndaluar është shtetasi A. B., ndaj të cilit rëndojnë edhe një sërë ...

Lojëra fati të paligjshme në Lushnje, arrestohet 32 vjeçari
Një shtetas me iniciale E.M 32 vjeç, është arrestuar në flagrancë në qytetin e Lushnjes. Mësohet se ky shtetas ushtronte aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit. Sipas informacioneve paraprake janë sekuestruar 3 ...
Lapsi | 13-Feb-2020 18:24
Një shtetas me iniciale E.M 32 vjeç, është arrestuar në flagrancë në qytetin e Lushnjes. Mësohet se ky shtetas ushtronte aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit. Sipas informacioneve paraprake janë sekuestruar 3 ...

Planifikonte të grabiste me armë një market në Tiranë, arrestohet 20-vjeçari
Parandalohet një vjedhje me armë zjarri në një market në Tiranë, ndërsa në pranga ka rënë një 20-vjecar. Sipas policisë, ai planifikonte të vidhte në një market në Laknas, si dhe iu sekuestrua në cilësinë e provës ...
Politiko | 14-Feb-2020 10:05
Parandalohet një vjedhje me armë zjarri në një market në Tiranë, ndërsa në pranga ka rënë një 20-vjecar. Sipas policisë, ai planifikonte të vidhte në një market në Laknas, si dhe iu sekuestrua në cilësinë e provës ...

Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet 41-vjeçari
Një 41-vjeçar është vënë në prangat e policisë së shtetit për shkak se është kapur duke shpërndarë heroinë dhe kokainë. I arrestuari është B.M banues në Elbasan. Atij gjatë kontrollin fizik dhe në automjetin me të cilin ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:20
Një 41-vjeçar është vënë në prangat e policisë së shtetit për shkak se është kapur duke shpërndarë heroinë dhe kokainë. I arrestuari është B.M banues në Elbasan. Atij gjatë kontrollin fizik dhe në automjetin me të cilin ...

Paralajmërohet krimi brenda familjes në Vorë, burri tenton të vrasë me armë gruan
Një krim i mundshëm që fatmirësisht u ndalua në kohë. Kështu ndodhi në Vorë të Tiranës, ku një 66-vjeçar kërcënoi me armë për të vrarë bashkëshorten por falë ndërhyrjes në kohë të policisë u vu në pranga. Policia ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 11:01
Një krim i mundshëm që fatmirësisht u ndalua në kohë. Kështu ndodhi në Vorë të Tiranës, ku një 66-vjeçar kërcënoi me armë për të vrarë bashkëshorten por falë ndërhyrjes në kohë të policisë u vu në pranga. Policia ...

Ndalohet 41 vjeçari, shperndante lende narkotike ne doza te vogla
Elbasan Goditet një rast i shpërndarjes të drogave të forta në doza të vogla. Në pranga 41- vjeçari që ushtronte këtë veprimtari kriminale. Sekuestrohet lënda narkotike dhe automjeti me të cilin lëvizte autori. Në vijim ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 09:14
Elbasan Goditet një rast i shpërndarjes të drogave të forta në doza të vogla. Në pranga 41- vjeçari që ushtronte këtë veprimtari kriminale. Sekuestrohet lënda narkotike dhe automjeti me të cilin lëvizte autori. Në vijim ...

Një tragjedi e parandaluar në kohë! Vorë, burri kërcënon me armë gruan
Një krim i mundshëm që fatmirësisht u ndalua në kohë. Kështu ndodhi në Vorë të Tiranës, ku një 66-vjeçar kërcënoi me armë për të vrarë bashkëshorten por falë ndërhyrjes në kohë të policisë u vu në pranga.
Top Channel | 13-Feb-2020 10:54
Një krim i mundshëm që fatmirësisht u ndalua në kohë. Kështu ndodhi në Vorë të Tiranës, ku një 66-vjeçar kërcënoi me armë për të vrarë bashkëshorten por falë ndërhyrjes në kohë të policisë u vu në pranga.

Bixhoz në një lokal të Tiranës, Arrestohen 11 të dyshuar
Operacioni policor i koduar “Poker” ka vënë në pranga 11 shtetas në Tiranë, mes të cilëve edhe pronari i lokalit. Organizimi i kundërligjshëm i lojërave të fatit funksiononte në një lokal në rrugën “Haxhi Kika”. Në orët ...
Televizioni Koha | 13-Feb-2020 19:55
Operacioni policor i koduar “Poker” ka vënë në pranga 11 shtetas në Tiranë, mes të cilëve edhe pronari i lokalit. Organizimi i kundërligjshëm i lojërave të fatit funksiononte në një lokal në rrugën “Haxhi Kika”. Në orët ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved