ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 12:33

Pas takimit me delegacionin e Venecias, Basha: Vendi është në një kolaps total!

Pas takimit me delegacionin e Venecias, Basha: Vendi është në një kolaps total!
Ka përfunduar takimi i delegacionit të Venecias me opozitën-jashtëparlamentare.
Top Channel | 14-Feb-2020 10:17
Ka përfunduar takimi i delegacionit të Venecias me opozitën-jashtëparlamentare.

Basha: Po shkatërrohet reforma në drejtësi, jemi në krizë të thellë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha akuzoi mazhorancën se po kap dhe shkatërron reformën në drejtësi. Ai u shpreh për mediat mëngjesin e kësaj të premteje se vendi është në krizë të thellë. Deklaratat ai i bëri ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 10:02
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha akuzoi mazhorancën se po kap dhe shkatërron reformën në drejtësi. Ai u shpreh për mediat mëngjesin e kësaj të premteje se vendi është në krizë të thellë. Deklaratat ai i bëri ...

Basha pas takimit me Komisionin e Venecias: Shqipëria në kolaps. Ne sakrifikuam gjithçka për t’i hapur rrugë zgjidhjeve politike për shqiptarët
Kreu i PD, Lulzim Basha thotë se vendi është në krizë të thellë dhe sipas tij e vetmja zgjidhje përballë një krizë totale është një parlament i dalë nga vota e lirë e shqiptarëve. Në mbyllje të takimit me delegacionin e ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 09:51
Kreu i PD, Lulzim Basha thotë se vendi është në krizë të thellë dhe sipas tij e vetmja zgjidhje përballë një krizë totale është një parlament i dalë nga vota e lirë e shqiptarëve. Në mbyllje të takimit me delegacionin e ...

Basha pas takimit me “Venecian”: Qytetarët dhe opozita do të marrin vendime që i takojnë një shoqërie europiane
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...
Telegraf | 14-Feb-2020 09:56
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...

Takimi me delegacionin e Venecias, Basha kërcënon mazhorancën: Nëse do vazhdoni kështu, atëherë opozita dhe shqiptarët s’ju falin më
Duke theksuar se vendi është në kolaps total, pushteti dhe drejtësia e kapur dhe shqiptarët të pasigurtë, kryedemokrati Basha ka nënvizuar se e vetmja zgjidhje përballë një krizë totale është një parlament i dalë nga ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 09:51
Duke theksuar se vendi është në kolaps total, pushteti dhe drejtësia e kapur dhe shqiptarët të pasigurtë, kryedemokrati Basha ka nënvizuar se e vetmja zgjidhje përballë një krizë totale është një parlament i dalë nga ...

Basha del optimist pas takimit me delegacionin e Venecias: Ishte i frytshëm. Opozita bashkë me qytetarët do të marrin vendimin për…
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:32
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...

Basha pas takimit me Komisionin e Venecias: Çfarë zgjedhje kanë shqiptarët
Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps total, pasi sipas tij të ...
Lapsi | 14-Feb-2020 09:56
Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps total, pasi sipas tij të ...

“Të zgjidhim krizën”/ Basha pas takimit me Sorekën: Zgjedhje të parakohshme
Kreu i Partisë Demokratik, Lulzim Basha , është takuar ditën e sotme me kreun e Bashkimit Europian në Tiranë, Luigj Soreca.
Top Channel | 12-Feb-2020 13:55
Kreu i Partisë Demokratik, Lulzim Basha , është takuar ditën e sotme me kreun e Bashkimit Europian në Tiranë, Luigj Soreca.

Basha pas takimit me Komisionin e Venecias: Shqipëria në një krizë të thellë kushtetuese!
Pas takimit me delegacionin e Komisionit të Venecias, kreu i PD-së Lulzim Basha në një komunikim me mediet u shpreh se “Takimi me ekspertët ishte shumë i frytshëm. Shqipëria është në krizë të thellë kushtetuese. Shenjat ...
RTSH | 14-Feb-2020 09:53
Pas takimit me delegacionin e Komisionit të Venecias, kreu i PD-së Lulzim Basha në një komunikim me mediet u shpreh se “Takimi me ekspertët ishte shumë i frytshëm. Shqipëria është në krizë të thellë kushtetuese. Shenjat ...

Basha: KÇK është qeveria, vetëm zgjedhjet e zgjidhin krizën
Për opozitën ka vetem një organizatë me emrin “kap çfarë te kapësh”, dhe kjo është qeveria. Pas nje takimi me ambasadorin e BE, Luigi Soreca, lideri I opozites Lulzim Basha ka deklaruar se kriza politike eshte ...
VizionPlus | 12-Feb-2020 14:25
Për opozitën ka vetem një organizatë me emrin “kap çfarë te kapësh”, dhe kjo është qeveria. Pas nje takimi me ambasadorin e BE, Luigi Soreca, lideri I opozites Lulzim Basha ka deklaruar se kriza politike eshte ...

Përfundon takimi i “Venecias” me kreun e PD, Basha: Ky nuk është shtet ligjor, opozita hapa të tjerë
Ka përfunduar takimi mes Kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe delegacionit të Komisionit të Venecias në selinë blu. Në përfundim të takimit kreu i PD Lulzim Basha pati edhe një prononcim për mediat. Basha ...
ABCNews | 14-Feb-2020 09:32
Ka përfunduar takimi mes Kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe delegacionit të Komisionit të Venecias në selinë blu. Në përfundim të takimit kreu i PD Lulzim Basha pati edhe një prononcim për mediat. Basha ...

Basha del optimist pas takimit me delegacionin e Venecias: Opozita do te marre vendimin per…
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 09:41
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...

Pas takimit me delegacionin e Venecias, Basha: Vendi është në një kolaps total!
Ka përfunduar takimi i delegacionit të Venecias me opozitën-jashtëparlamentare. Pas takimit me delegacionin e Venecias, kreu i PD-së, në një komunikim për media shprehet se ky takim ka qenë tejet i frytshëm. “Takimi me ...
Gazeta Dita | 14-Feb-2020 09:38
Ka përfunduar takimi i delegacionit të Venecias me opozitën-jashtëparlamentare. Pas takimit me delegacionin e Venecias, kreu i PD-së, në një komunikim për media shprehet se ky takim ka qenë tejet i frytshëm. “Takimi me ...

Basha pas takimit me delegacionin e ‘Venecias’: Vendi në krizë të thellë, diskutuam rrugën e daljes
Kreu i PD, Lulzim Basha ka zbardhur takimin me një grup ekspertësh të Komisionit të Venecias këtë mëngjes në Tiranë, lidhur me procedurat e emërimeve të anëtarëve në Gjykatën Kushtetuese. Sipas Bashës, takimi mes tyre ...
Politiko | 14-Feb-2020 09:35
Kreu i PD, Lulzim Basha ka zbardhur takimin me një grup ekspertësh të Komisionit të Venecias këtë mëngjes në Tiranë, lidhur me procedurat e emërimeve të anëtarëve në Gjykatën Kushtetuese. Sipas Bashës, takimi mes tyre ...

Takimi me Komsionin e Venecias, Basha: Ishte i frytshëm, Shqipëria është në një krizë të thellë kushtetuese
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas takimit me Komisionin e Vencias ka deklaruar se Shqipëria është në një krizë të thellë Kushtetuese. “Takimi me komisonin ishte shumë i frutshëm. Shqipëria është në një krizë ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:32
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas takimit me Komisionin e Vencias ka deklaruar se Shqipëria është në një krizë të thellë Kushtetuese. “Takimi me komisonin ishte shumë i frutshëm. Shqipëria është në një krizë ...

Basha: Zgjedhje parlamentare dhe lokale në një ditë, kjo është beteja e opozitës
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas takimit me ambasadorin e BE, Luigi Soreca, iu përgjigj gazetarëve për çështjet kryesore të takimit dhe aktualitetit politik. Zoti Basha bëri të ditur se kriza politike ...
Lapsi | 12-Feb-2020 13:31
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas takimit me ambasadorin e BE, Luigi Soreca, iu përgjigj gazetarëve për çështjet kryesore të takimit dhe aktualitetit politik. Zoti Basha bëri të ditur se kriza politike ...

Basha: Zgjedhjet e parakohshme të lira e të ndershme janë rruga e vetme për të ndalur krizën politike në vend
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas takimit me ambasadorin e BE, Luigi Soreca, iu përgjigj gazetarëve për çështjet kryesore të takimit dhe aktualitetit politik. Zoti Basha bëri të ditur se kriza politike ...
Standard | 12-Feb-2020 14:02
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas takimit me ambasadorin e BE, Luigi Soreca, iu përgjigj gazetarëve për çështjet kryesore të takimit dhe aktualitetit politik. Zoti Basha bëri të ditur se kriza politike ...

Basha takon Sorecën: I qëndrojmë kërkesës për zgjedhje të parakohshme
Ambasadori i Bashkimit Evropian i vajti në zyrë krytearit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha mëngjesin e kësaj të mërkure. Pas takimit, Basha tha për mediat se opozita nuk i ka ndryshuar kërkesat e saja. Sipas tij, ...
VizionPlus | 12-Feb-2020 11:00
Ambasadori i Bashkimit Evropian i vajti në zyrë krytearit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha mëngjesin e kësaj të mërkure. Pas takimit, Basha tha për mediat se opozita nuk i ka ndryshuar kërkesat e saja. Sipas tij, ...

Basha, sulm “Anti-KÇK”-së “pas shpinës” së Soreca-s
Kreu demokrat Basha priti në një takim ambasadorin e BE-së në Tiranë, Luigi Soreca, i cili, si një ish-prokuror anti-mafia, ka dhënë mbështetje gjithë këto ditë për paketën qeveritare “Anti-KÇK”. Pa u qartësuar se cili ...
Tesheshi | 12-Feb-2020 13:20
Kreu demokrat Basha priti në një takim ambasadorin e BE-së në Tiranë, Luigi Soreca, i cili, si një ish-prokuror anti-mafia, ka dhënë mbështetje gjithë këto ditë për paketën qeveritare “Anti-KÇK”. Pa u qartësuar se cili ...

Përfundon takimi Soreca-Basha!
Sapo ka përfunduar takimi mes ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.
Top Channel | 12-Feb-2020 10:41
Sapo ka përfunduar takimi mes ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved