ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 13:55

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën
Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 09:38
Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar ...

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën
Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar ...
Arbresh | 14-Feb-2020 09:26
Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar ...

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën
Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar ...
Zeri | 14-Feb-2020 09:11
Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar ...

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën
Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 09:05
Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar ...

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën
Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:05
Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar ...

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën
Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën edhe pse ishte zotuar se nuk do ta bënte një gjë të tillë pa heqjen e taksës ndaj ...
Lajminet | 14-Feb-2020 08:56
Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën edhe pse ishte zotuar se nuk do ta bënte një gjë të tillë pa heqjen e taksës ndaj ...

Kurti cakton takimin e parë me Vuçiçin, takimi në Berlin dhe Bruksel
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pritet që në muajin mars të ketë dhe takimin e parë me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç. Informacionet bëjnë me dije se ky është një takim që pritet të ...
Shprehja | 13-Feb-2020 08:08
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pritet që në muajin mars të ketë dhe takimin e parë me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç. Informacionet bëjnë me dije se ky është një takim që pritet të ...

Thaçi e Kurti në tavolinë me Vuçiqin një ditë para pavarësisë
Presidenti, Hashim Thaçi, dhe kryeministri, Albin Kurti, do të ulen në një tavolinë me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe kryeministren serbe, Ana Brnabiq. Burime të brenda Presidencës dhe Kryeministrisë, kanë ...
Arbresh | 13-Feb-2020 07:56
Presidenti, Hashim Thaçi, dhe kryeministri, Albin Kurti, do të ulen në një tavolinë me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe kryeministren serbe, Ana Brnabiq. Burime të brenda Presidencës dhe Kryeministrisë, kanë ...

Për herë të parë, Albin Kurti do të takohet me Vuçiqin në këtë vend
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, do të takohet për herë të parë në muajin mars me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq. Albin Kurti dhe Aleksandar Vuçiq do të takohet në muajin mars në Berlin dhe ...
Gazeta Observer | 12-Feb-2020 10:35
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, do të takohet për herë të parë në muajin mars me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq. Albin Kurti dhe Aleksandar Vuçiq do të takohet në muajin mars në Berlin dhe ...

Kurti cakton takimin e parë me Vuçiçin, takimi në Berlin dhe Bruksel
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pritet që në muajin mars të ketë dhe takimin e parë me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç. Informacionet bëjnë me dije se ky është një takim që pritet të ...
TetovaSot | 12-Feb-2020 10:21
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pritet që në muajin mars të ketë dhe takimin e parë me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç. Informacionet bëjnë me dije se ky është një takim që pritet të ...

Kurti cakton takimin e parë me Vuçiçin, takimi në Berlin dhe Bruksel
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pritet që në muajin mars të ketë dhe takimin e parë me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç. Informacionet bëjnë me dije se ky është një takim që pritet të ...
Alsat-M | 12-Feb-2020 10:06
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pritet që në muajin mars të ketë dhe takimin e parë me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç. Informacionet bëjnë me dije se ky është një takim që pritet të ...

Takimi i parë mes Kurtit dhe Vuçiç do të zhvillohet në mars, në Bruksel
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të takohet në muajin mars me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Takimi i parë mes tyre do të zhvillohet në muajin mars në Bruksel. Lajmin e ka konfirmuar vetë nënkryetari i ...
GazetaTema | 12-Feb-2020 09:30
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të takohet në muajin mars me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Takimi i parë mes tyre do të zhvillohet në muajin mars në Bruksel. Lajmin e ka konfirmuar vetë nënkryetari i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved