ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 12:43

“Gëzuar Shën Valentinin”, Rudina Dembacaj poston foton romantike me Fark Frrokun

“Gëzuar Shën Valentinin”, Rudina Dembacaj poston foton romantike me Fark Frrokun
TIRANE Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 10:50
TIRANE Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas ...

“Me shumë dashuri”/ Meta uron Shën Valentinin krah Kryemadhit
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur që ta nisë ditën duke bërë një urim Shën Valentin. “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!” Krahas mesazhit që ka përcjellë në ditën e të dashuruarve, kreu i ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 09:53
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur që ta nisë ditën duke bërë një urim Shën Valentin. “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!” Krahas mesazhit që ka përcjellë në ditën e të dashuruarve, kreu i ...

Presidenti Meta vjen me një mesazh të veçantë në festën e “Shën Valentinit”
Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin", një urim i veçantë vjen nga Presidenti i vendit, Ilir Meta.
Top Channel | 14-Feb-2020 09:14
Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin", një urim i veçantë vjen nga Presidenti i vendit, Ilir Meta.

Shën Valentini, Meta shtrihet në lëndinë me Kryemadhin: Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve
Ilir Meta ka zgjedhur që të urojë të gjithë shqiptarët për Shën Valentinin duke postuar një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryermadhi. “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”- shkruan Meta teksa poston ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 09:05
Ilir Meta ka zgjedhur që të urojë të gjithë shqiptarët për Shën Valentinin duke postuar një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryermadhi. “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”- shkruan Meta teksa poston ...

“Gëzuar Shën Valentinin”, postimi romantik i Rudinaj Dembacaj (FOTO)
Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas Rudina ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 11:07
Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas Rudina ...

Në kulmin e dashurisë! Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin krah Mark Frrokut
Prej disa kohësh Rudina Dembacaj po shijon lidhjen e dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Artistja është shprehur se është dashuruar kokë e këmbë dhe nuk i kursen deklaratat e dashurisë apo fotot me partnerin. Ditën ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 11:04
Prej disa kohësh Rudina Dembacaj po shijon lidhjen e dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Artistja është shprehur se është dashuruar kokë e këmbë dhe nuk i kursen deklaratat e dashurisë apo fotot me partnerin. Ditën ...

“Gëzuar Shën Valentinin”, Rudina Dembacaj poston foton romantike me Fark Frrokun
Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas Rudina ...
Lexo | 14-Feb-2020 10:53
Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas Rudina ...

Meta uron Shën Valentinin, në lëndinë, me Kryemadhin
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar qytetarët shqiptarë për Shën Valentin, me një foto me bashkëshorten e tij, Monika Krymadhin. Fotoja në lëndinë që ka ndarë presidenti Meta është realizuar vitin e kaluar në ...
Dritare | 14-Feb-2020 09:26
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar qytetarët shqiptarë për Shën Valentin, me një foto me bashkëshorten e tij, Monika Krymadhin. Fotoja në lëndinë që ka ndarë presidenti Meta është realizuar vitin e kaluar në ...

Presidenti Meta uron Shën Valentinin, poston foton e veçantë me Kryemadhin
“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me këtë urim presidenti i vendit kujton sot Shën Valentinin dhe uron gjithë shqiptarët për më shumë dashuri. Bashkëngjitur urimit ka zgjedhur një foto të veçantë me ...
Telegraf | 14-Feb-2020 08:44
“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me këtë urim presidenti i vendit kujton sot Shën Valentinin dhe uron gjithë shqiptarët për më shumë dashuri. Bashkëngjitur urimit ka zgjedhur një foto të veçantë me ...

Shën Valentini, Rama: Dashuria është frut që e ka kohën në çdo stinë
Sot është Shën Valentini, dita ndërkombëtare e dashurisë. Ndërsa Presidenti Meta zgjodhi ta uronte duke ndarë një foto me Monika Kryemadhin , Rama ka zgjedhur të ndajë një shprehje të shenjtë nga Nënë Tereza. “Dashuria ...
Dritare | 14-Feb-2020 09:26
Sot është Shën Valentini, dita ndërkombëtare e dashurisë. Ndërsa Presidenti Meta zgjodhi ta uronte duke ndarë një foto me Monika Kryemadhin , Rama ka zgjedhur të ndajë një shprehje të shenjtë nga Nënë Tereza. “Dashuria ...

Të shtrirë në një fushë me bar, “LSI-ja” dhe “Presidenca” urojnë Shën Valentinin: Me shum dashuri…
Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën e të dashuruarve me ‘opozitën’. Ai ka postuar një foto ku shfaqet i buzëqeshur me bashkëshorten e tij, Monika Kryemashi që është edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim. ...
Lexo | 14-Feb-2020 09:03
Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën e të dashuruarve me ‘opozitën’. Ai ka postuar një foto ku shfaqet i buzëqeshur me bashkëshorten e tij, Monika Kryemashi që është edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim. ...

Presidenti Meta uron Shën Valentinin, zgjedh foton e veçantë me Kryemadhin
“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me kete urim presidenti i vendit kujton sot Shen Valentinin dhe uron gjithe shqiptaret per me shume dashuri. Bashkengjitur urimit ka zgjedhur nje foto te vecante me ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 08:53
“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me kete urim presidenti i vendit kujton sot Shen Valentinin dhe uron gjithe shqiptaret per me shume dashuri. Bashkengjitur urimit ka zgjedhur nje foto te vecante me ...

Meta me një mesazh të veçantë në festën e “Shën Valentinit”
Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin”, një urim i veçantë ka ardhur nga presidenti shqiptar Ilir Meta. Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, Meta ka uruar sa më ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 08:38
Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin”, një urim i veçantë ka ardhur nga presidenti shqiptar Ilir Meta. Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, Meta ka uruar sa më ...

Shen Valentini, Meta uron shqiptaret me foto me Moniken
Një urim i veçantë vjen nga Presidenti Ilir Meta per shqiptaret ne festen e Shen Valentinit. Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, presidenti uron sa më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve. ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 08:35
Një urim i veçantë vjen nga Presidenti Ilir Meta per shqiptaret ne festen e Shen Valentinit. Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, presidenti uron sa më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve. ...

“Më shumë dashuri në zemrat e shqiptarëve”, presidenti Meta uron Shën Valentinin
Presidenti i Republikës Ilir Meta mëngjesin e kësaj të premte ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar Shën Valentinin. Përmes një postimi në facebook, presidenti uron gjithe shqiptaret per me shume dashuri. Më ...
ABCNews | 14-Feb-2020 08:30
Presidenti i Republikës Ilir Meta mëngjesin e kësaj të premte ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar Shën Valentinin. Përmes një postimi në facebook, presidenti uron gjithe shqiptaret per me shume dashuri. Më ...

Meta me një mesazh të veçantë në festën e “Shën Valentinit”
Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin”, një urim i veçantë ka ardhur nga presidenti shqiptar Ilir Meta. Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, Meta ka uruar sa më ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 08:30
Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin”, një urim i veçantë ka ardhur nga presidenti shqiptar Ilir Meta. Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, Meta ka uruar sa më ...

Meta në kulmin e Venecias: 2020 vit i veçantë për Celtic në Shqipëri
Presidenti Ilir Meta i uron ditëlindjen futbollistit të njohur të Kombëtares kuqezi, Rudi Vata. Në një mesazh në Twitter, teksa uron kapitenin e kombëtares Presidenti paralajmëron dhe aktivitete të shumta këtë vit me ...
Telegraf | 13-Feb-2020 18:15
Presidenti Ilir Meta i uron ditëlindjen futbollistit të njohur të Kombëtares kuqezi, Rudi Vata. Në një mesazh në Twitter, teksa uron kapitenin e kombëtares Presidenti paralajmëron dhe aktivitete të shumta këtë vit me ...

“Më shumë dashuri”, Meta publikon foto krah Monikës për Shën-Valentin
“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Kështu ka zgjedhur t’i urojë presidenti Ilir Meta të gjithë shqiptarët sot për festën e Shën Valentinit, ndërsa publikon një foto krah të shoqes, aktualisht ...
Politiko | 14-Feb-2020 08:21
“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Kështu ka zgjedhur t’i urojë presidenti Ilir Meta të gjithë shqiptarët sot për festën e Shën Valentinit, ndërsa publikon një foto krah të shoqes, aktualisht ...

Presidenti Meta me urim special për Rudi Vatën
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta i ka uruar ditëlindjen ish-futbollistit të njohur të Kombëtares kuqezi, Rudi Vata dhe ka premtuar se viti 2020 do jetë i veçantë për të gjithë tifozët e Celticut në......
Zeri | 13-Feb-2020 20:09
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta i ka uruar ditëlindjen ish-futbollistit të njohur të Kombëtares kuqezi, Rudi Vata dhe ka premtuar se viti 2020 do jetë i veçantë për të gjithë tifozët e Celticut në......

Musliu publikon video: Qeveria Kurti bojkoton Kuvendin, asnjë ministër në seancë
Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka publikuar një video ku shihet se asnjë nga ministrat e Qeverisë Kurti nuk është prezent në seancë. “Vazhdon bojkoti i Kuvendit nga Qeveria Kurti, asnje minister ne Seance”, ...
Gazeta Observer | 13-Feb-2020 15:56
Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka publikuar një video ku shihet se asnjë nga ministrat e Qeverisë Kurti nuk është prezent në seancë. “Vazhdon bojkoti i Kuvendit nga Qeveria Kurti, asnje minister ne Seance”, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved