ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 06:14

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona
Dy persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri që kanë ndodhur sonte rreth orës 17:00 në Kolovicë të Prishtinës. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 19:53
Dy persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri që kanë ndodhur sonte rreth orës 17:00 në Kolovicë të Prishtinës. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e ...

Fushë Kosovë, djali sulmon fizikisht babanë e tij
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babanë e tij. Rasti ka ndodhur të enjten, rreth orës 19:45. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se ...
Zeri | 14-Feb-2020 10:41
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babanë e tij. Rasti ka ndodhur të enjten, rreth orës 19:45. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se ...

Klinë, digjen dy shtëpi
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë ...
Arbresh | 14-Feb-2020 10:35
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë ...

Dy persona plagosen në Prishtinë
Dy persona janë plagosur në Prishtinë, pas një mosmarrëveshje që ka ndodhur. Ngjarja ka ndodhur të enjte rreth orës 17:00. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes njoftimit për medie, shkruan Gazeta inFokus. ...
InFokusi | 14-Feb-2020 10:11
Dy persona janë plagosur në Prishtinë, pas një mosmarrëveshje që ka ndodhur. Ngjarja ka ndodhur të enjte rreth orës 17:00. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes njoftimit për medie, shkruan Gazeta inFokus. ...

Digjen dy shtëpi në Klinë
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit......
Zeri | 14-Feb-2020 09:59
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit......

Plagosje në Prishtinë
Sot në Prishtinë, në rrugën “Fehmi Agani”, në orën 4,20 të mëngjesit, një person është plagosuri me armë zjarri, transmeton koha.net. Flora Ahmeti , zëdhënëse e Policisë rajonale të Prishtinës ka thënë për Koha.net, se ...
Koha.net | 20-Jan-2017 10:18
Sot në Prishtinë, në rrugën “Fehmi Agani”, në orën 4,20 të mëngjesit, një person është plagosuri me armë zjarri, transmeton koha.net. Flora Ahmeti , zëdhënëse e Policisë rajonale të Prishtinës ka thënë për Koha.net, se ...

Digjen dy shtëpi në Klinë
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:47
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë ...

Bie një person nga lartësia 2.5 metra, kjo është gjendja e tij
Një person dje është lënduar pasiqë ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metra, në Gjilan, shkruan IndeksOnline. Në bazë të njoftimit nga Policia e Kosovës, ai ishte duke punuar kur kishte pësuar këtë incident Ai është ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 09:47
Një person dje është lënduar pasiqë ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metra, në Gjilan, shkruan IndeksOnline. Në bazë të njoftimit nga Policia e Kosovës, ai ishte duke punuar kur kishte pësuar këtë incident Ai është ...

Lëndohet një person në vendin e punës në Gjilan
Një person në rrugën “Lufta e Gjilanit” është lënduar në vendin e tij të punës. Sipas njoftimit për media, viktima ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metrave dhe ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërguar për ...
Koha.net | 14-Feb-2020 09:41
Një person në rrugën “Lufta e Gjilanit” është lënduar në vendin e tij të punës. Sipas njoftimit për media, viktima ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metrave dhe ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërguar për ...

Digjen dy shtëpi në Klinë
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 09:41
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë ...

Katër plumba u shkrepën në plagosjen e dy personave mbrëmë në Prishtinë, detaje të reja
Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për plagosjen e dy personave e cila ndodhi dje në Prishtinë. Policia ka bërë të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 09:41
Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për plagosjen e dy personave e cila ndodhi dje në Prishtinë. Policia ka bërë të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ...

Katër plumba u shkrepën në plagosjen e dy personave mbrëmë në Prishtinë, detaje të reja
Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për plagosjen e dy personave e cila ndodhi dje në Prishtinë. Policia ka bërë të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ...
Zeri | 14-Feb-2020 09:38
Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për plagosjen e dy personave e cila ndodhi dje në Prishtinë. Policia ka bërë të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ...

Dikush ia djeg dredhëzat e mjellura llapjanit
Një person nga fshati Shajkofc, në komunën e Podujevës ka raportuar në Polici se dikush ia kanë ndezur zjarrin në pronën të cilën kishte të mbjella dredhëza, shkruan IndeksOnline. Si pasojë e zjarrit janë dëmtuar të ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 09:36
Një person nga fshati Shajkofc, në komunën e Podujevës ka raportuar në Polici se dikush ia kanë ndezur zjarrin në pronën të cilën kishte të mbjella dredhëza, shkruan IndeksOnline. Si pasojë e zjarrit janë dëmtuar të ...

Katër të arrestuar për dhunë në familje në 24 orët e fundit
Katër persona janë arrestuar në 24 orët e fundit, pasi kanë kryer veprën “dhunë në familje”. Sipas njoftimit nga Policia, në Fushë Kosovë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte sulmuar ...
Koha.net | 14-Feb-2020 09:32
Katër persona janë arrestuar në 24 orët e fundit, pasi kanë kryer veprën “dhunë në familje”. Sipas njoftimit nga Policia, në Fushë Kosovë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte sulmuar ...

Bie një person nga lartësia 2.5 metra, duke punuar, në Gjilan
Një person dje është lënduar pasiqë ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metra, në Gjilan, shkruan IndeksOnline. Në bazë të njoftimit nga Policia e Kosovës, ai ishte duke punuar kur kishte pësuar këtë incident. Ai është ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 09:29
Një person dje është lënduar pasiqë ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metra, në Gjilan, shkruan IndeksOnline. Në bazë të njoftimit nga Policia e Kosovës, ai ishte duke punuar kur kishte pësuar këtë incident. Ai është ...

Katër plumba u shkrepën në plagosjen e dy personave mbrëmë në Prishtinë, detaje të reja
Policia ka bërë të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje kishte shtënë me arme zjarri ne drejtim të dy viktimave meshkuj kosovarë. Njësitë relevante kanë dal në ...
Lajminet | 14-Feb-2020 09:27
Policia ka bërë të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje kishte shtënë me arme zjarri ne drejtim të dy viktimave meshkuj kosovarë. Njësitë relevante kanë dal në ...

Nëna e rrah vajzën në Prizren, ajo dërgohet në strehimore
Policia e Kosovës njofton se një femër ka raportuat se është sulumar nga nëna e saj, mbrëmë në Prizren, shkruan IndeksOnline. Si pasojë e sulmit, ajo ka pësuar lëndime trupore. Në bazë të të dhënave, viktima është ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 09:23
Policia e Kosovës njofton se një femër ka raportuat se është sulumar nga nëna e saj, mbrëmë në Prizren, shkruan IndeksOnline. Si pasojë e sulmit, ajo ka pësuar lëndime trupore. Në bazë të të dhënave, viktima është ...

Më 26 shkurt, premiera e komedisë “Vet i 40-ti”
Më datë 26.02.2020 do të mbahet premiera e komedisë së Sevdai Radogoshit “Vet i 40-ti”. Premiera do të mbahet në Pallatin e Kulturës në Gjakovë, në ora 19:00, shkruan Indeksonline. Skenarin dhe regjinë e komedisë e bëri ...
Indeks Online | 13-Feb-2020 22:51
Më datë 26.02.2020 do të mbahet premiera e komedisë së Sevdai Radogoshit “Vet i 40-ti”. Premiera do të mbahet në Pallatin e Kulturës në Gjakovë, në ora 19:00, shkruan Indeksonline. Skenarin dhe regjinë e komedisë e bëri ...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona
Dy persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri që kanë ndodhur sonte rreth orës 17:00 në Kolovicë të Prishtinës. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e ...
Shenja | 13-Feb-2020 21:39
Dy persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri që kanë ndodhur sonte rreth orës 17:00 në Kolovicë të Prishtinës. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e ...

Gjendet 18-vjeçarja që u zhduk para 10 dite, u përdhunua nga xhaxhai i saj 56-vjeçar
Policia e Kosovës kanë arritur ta gjejnë 18-vjeçarën e cila ishte raportuar e zhdukur që 10 ditë. Vajza ka deklaruar në polici se kishte kryer marrëdhënie seksuale me xhaxhain e saj 56-vjeçar. Lajmin për Gazetën Express ...
TetovaSot | 13-Feb-2020 21:38
Policia e Kosovës kanë arritur ta gjejnë 18-vjeçarën e cila ishte raportuar e zhdukur që 10 ditë. Vajza ka deklaruar në polici se kishte kryer marrëdhënie seksuale me xhaxhain e saj 56-vjeçar. Lajmin për Gazetën Express ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved