ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 12:23

Ekipi i xhudos i Kosovës në pullën postare të Japonisë

Ekipi i xhudos i Kosovës në pullën postare të Japonisë
Trajner i njohur Driton Kuka ka konfirmuar se ekipi i xhudos së Kosovës është vendosur në pullën postare të Japonisë. Suksesi i Kosovës në sportin e xhudës ka marr vlerësim të madh edhe nga shtetet e mëdha botërore. Një ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 10:11
Trajner i njohur Driton Kuka ka konfirmuar se ekipi i xhudos së Kosovës është vendosur në pullën postare të Japonisë. Suksesi i Kosovës në sportin e xhudës ka marr vlerësim të madh edhe nga shtetet e mëdha botërore. Një ...

Ekipi i xhudos i Kosovës në pullën postare të Japonisë
Përzgjedhësi i Kosovës në xhudo, Driton Kuka, ka konfirmuar se ekipi i xhudos së Kosovës është vendosur në pullën postare të Japonisë. Suksesi i Kosovës në sportin e xhudos ka marr vlerësim të madh edhe nga shtetet ...
Zeri | 14-Feb-2020 10:46
Përzgjedhësi i Kosovës në xhudo, Driton Kuka, ka konfirmuar se ekipi i xhudos së Kosovës është vendosur në pullën postare të Japonisë. Suksesi i Kosovës në sportin e xhudos ka marr vlerësim të madh edhe nga shtetet ...

Ekipi i xhudos së Kosovës në pullën postare të Japonisë
Ky ekip, një respekt të jashtëzakonshëm ka fituar edhe në Japoni, vend ky i njohur për sportin e xhudos. Japonia ka vendosur në pulla postare ekipin e xhudos së Kosovës, si shenjë e miqësisë dhe respektit. Lajmi është ...
Lajminet | 14-Feb-2020 10:27
Ky ekip, një respekt të jashtëzakonshëm ka fituar edhe në Japoni, vend ky i njohur për sportin e xhudos. Japonia ka vendosur në pulla postare ekipin e xhudos së Kosovës, si shenjë e miqësisë dhe respektit. Lajmi është ...

Majlinda Kelmendi, pjesë e pullës postare të Japonisë
Një tjetër lajm i mirë vjen nga xhudo e Kosovës sot. Këtë herë, Majlinda Kelmendi është bërë pjesë e pullës postare në Japoni, shkruan Indeksonline. Vet trajneri Driton Kuka e ka dhënë këtë lajm përmes një postimi në ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 10:17
Një tjetër lajm i mirë vjen nga xhudo e Kosovës sot. Këtë herë, Majlinda Kelmendi është bërë pjesë e pullës postare në Japoni, shkruan Indeksonline. Vet trajneri Driton Kuka e ka dhënë këtë lajm përmes një postimi në ...

Japonia me pulla postare për xhudistët kosovarë
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 09:47
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...

Japonia me pulla postare për xhudistët kosovarë
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:41
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...

Japonia me pulla postare për xhudistët kosovarë
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...
Arbresh | 14-Feb-2020 09:26
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...

Japonia me pulla postare për xhudistët kosovarë
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës, shkruan gazeta inFokus. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla ...
InFokusi | 14-Feb-2020 09:14
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës, shkruan gazeta inFokus. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla ...

Ekipi i xhudos i Kosovës në pullën postare të Japonisë
Japonia në shenjë miqësie dhe respekti, ka bërë një pullë postare me ekipin e Kosovës në xhudos. Kështu ka shkruar trajneri Driton Kuka, ku lavdëruar punën e ambasadorit Leon Malazogu për Botërorin e vitit të kaluar, si ...
Koha.net | 14-Feb-2020 09:14
Japonia në shenjë miqësie dhe respekti, ka bërë një pullë postare me ekipin e Kosovës në xhudos. Kështu ka shkruar trajneri Driton Kuka, ku lavdëruar punën e ambasadorit Leon Malazogu për Botërorin e vitit të kaluar, si ...

Japonia me pulla postare për xhudistët kosovarë
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 09:11
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...

Japonia me pulla postare për xhudistët kosovarë (FOTO)
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...
Medial | 14-Feb-2020 09:08
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...

Japonia me pulla postare për xhudistët kosovarë (FOTO)
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 09:08
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...

Heroinat e xhudos rikthehen me medalje në Kosovë
Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam te Parisit, xhudistet tona janë kthyer në Kosovë. Një medalje e artë dhe një e bronztë ishte bilanci i xhudistëve të klubit Ippon nga Peja. Në Paris, shkëlqeu Distria ...
InFokusi | 13-Feb-2020 17:00
Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam te Parisit, xhudistet tona janë kthyer në Kosovë. Një medalje e artë dhe një e bronztë ishte bilanci i xhudistëve të klubit Ippon nga Peja. Në Paris, shkëlqeu Distria ...

Kthehen xhudistet fituese nga Parisi (VIDEO)
Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam të Parisit, xhudistet kosovare janë kthyer në Kosovë. Një medalje të artë në Francë e fitoi Distria Krasniqi, kurse Nora Gjakova fitoi medalje të bronztë.
Klan Kosova | 13-Feb-2020 15:58
Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam të Parisit, xhudistet kosovare janë kthyer në Kosovë. Një medalje të artë në Francë e fitoi Distria Krasniqi, kurse Nora Gjakova fitoi medalje të bronztë.

Heroinat e xhudos me medalje shumë kthehen në Kosovë
Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam te Parisit, xhudistet tanë janë kthyer në Kosovë. Nje medalje e artë dhe nje e bronztë ishte bilanci i xhudistëve të klubit Ippon nga Peja. Në Paris, shkëlqeu Distria ...
AlbInfo | 13-Feb-2020 13:24
Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam te Parisit, xhudistet tanë janë kthyer në Kosovë. Nje medalje e artë dhe nje e bronztë ishte bilanci i xhudistëve të klubit Ippon nga Peja. Në Paris, shkëlqeu Distria ...

Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova rikthehen në Kosovë me medalje
Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam te Parisit, xhudistet tona janë kthyer në Kosovë. Një medalje e artë dhe një e bronztë ishte bilanci i xhudistëve të klubit Ippon nga Peja. Në Paris, shkëlqeu Distria ...
Zeri | 13-Feb-2020 12:42
Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam te Parisit, xhudistet tona janë kthyer në Kosovë. Një medalje e artë dhe një e bronztë ishte bilanci i xhudistëve të klubit Ippon nga Peja. Në Paris, shkëlqeu Distria ...

Heroinat e xhudos me medalje shumë kthehen në Kosovë
Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam te Parisit, xhudistet tanë janë kthyer në Kosovë. Nje medalje e artë dhe nje e bronztë ishte bilanci i xhudistëve të klubit Ippon nga Peja. Në Paris, shkëlqeu Distria ...
Klan Kosova | 13-Feb-2020 12:24
Pas suksesit të arritur në turneun e Grand Slam te Parisit, xhudistet tanë janë kthyer në Kosovë. Nje medalje e artë dhe nje e bronztë ishte bilanci i xhudistëve të klubit Ippon nga Peja. Në Paris, shkëlqeu Distria ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved