ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 12:33

Miniera “Ajax”: 7 futbollistë të shitur për 307 mln euro në vitet e fundit!

Miniera “Ajax”: 7 futbollistë të shitur për 307 mln euro në vitet e fundit!
Transferimi i parë zyrtar për merkaton e verës është bërë që tani dhe do të jetë Hakim Ziyech nga Ajax te Chelsea. Për klubin e lavdishëm holandez dhe në Europë një tjetër arkëtim i rëndësishëm (thuajse 43 mln euro) që ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 22:30
Transferimi i parë zyrtar për merkaton e verës është bërë që tani dhe do të jetë Hakim Ziyech nga Ajax te Chelsea. Për klubin e lavdishëm holandez dhe në Europë një tjetër arkëtim i rëndësishëm (thuajse 43 mln euro) që ...

Van de Beek: Nuk kam marrëveshje me Realin
Mesfushori i Ajaxit, Donny van de Beek ka thënë se thashethemet rreth një marrëveshje transferimi te Real Madridi janë të pakuptimta dhe të parakohshme. Muajin e kaluar, një raport në gazetën e njohur Holandeze De ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 09:20
Mesfushori i Ajaxit, Donny van de Beek ka thënë se thashethemet rreth një marrëveshje transferimi te Real Madridi janë të pakuptimta dhe të parakohshme. Muajin e kaluar, një raport në gazetën e njohur Holandeze De ...

Ajax po “shkrihet”, edhe mesfushori tjetër ndjek Ziyech drejt Premier League
Skuadra e Ajax po shkrihet dita-ditës. Pas largimeve të Frenkie De Jong dhe Matthijs De Ligt, do të largohet edhe Hakim Ziyech, me yllin maroken që ka firmosur për Chelsean dhe që do t’iu bashkohet Bluve të Londrës në ...
ABCNews | 14-Feb-2020 10:58
Skuadra e Ajax po shkrihet dita-ditës. Pas largimeve të Frenkie De Jong dhe Matthijs De Ligt, do të largohet edhe Hakim Ziyech, me yllin maroken që ka firmosur për Chelsean dhe që do t’iu bashkohet Bluve të Londrës në ...

Van de Beek: Nuk kam marrëveshje me Realin
Mesfushori i Ajaxit, Donny van de Beek ka thënë se thashethemet rreth një marrëveshje transferimi te Real Madridi janë të pakuptimta dhe të parakohshme. Muajin e kaluar, një raport në gazetën e njohur Holandeze De ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 09:36
Mesfushori i Ajaxit, Donny van de Beek ka thënë se thashethemet rreth një marrëveshje transferimi te Real Madridi janë të pakuptimta dhe të parakohshme. Muajin e kaluar, një raport në gazetën e njohur Holandeze De ...

Shifra e majme që grumbulloi Ajaks nga shitja e 7 futbollistëve
Transferimi i parë zyrtar për merkaton e verës është bërë që tani dhe do të jetë Hakim Ziyech nga Ajax te Chelsea.Për klubin e lavdishëm holandez dhe në Europë një tjetër arkëtim i rëndësishëm (thuajse 43 mln euro) që i ...
Lexo | 13-Feb-2020 23:10
Transferimi i parë zyrtar për merkaton e verës është bërë që tani dhe do të jetë Hakim Ziyech nga Ajax te Chelsea.Për klubin e lavdishëm holandez dhe në Europë një tjetër arkëtim i rëndësishëm (thuajse 43 mln euro) që i ...

Hakim Ziyech e ‘godet’ Arsenalin, pas transferimit te Chelsea
Futbollisti Hakim Ziyech edhe zyrtarisht e ka përfunduar transferimin e tij nga skuadra e Ajaxit te gjiganti anglez, Chelsea. Shuma e transferimit besohet që është 45 milionë euro kurse futbollisti pritet të bashkohet ...
Indeks Online | 13-Feb-2020 19:04
Futbollisti Hakim Ziyech edhe zyrtarisht e ka përfunduar transferimin e tij nga skuadra e Ajaxit te gjiganti anglez, Chelsea. Shuma e transferimit besohet që është 45 milionë euro kurse futbollisti pritet të bashkohet ...

Chelsea largon katër futbollistë
Pas arritjes së marrëveshjes për transferimin e yllit të Ajaxit Hakim Ziyech, Chelsea raportohet se do të largojë katër lojtarë. Siç shkruan “The Mirror”, “Blutë” do të largojnë katër futbollistë ofensivë gjatë verës. ...
InFokusi | 13-Feb-2020 18:39
Pas arritjes së marrëveshjes për transferimin e yllit të Ajaxit Hakim Ziyech, Chelsea raportohet se do të largojë katër lojtarë. Siç shkruan “The Mirror”, “Blutë” do të largojnë katër futbollistë ofensivë gjatë verës. ...

18:16 Chelsea do të ndahet me katër lojtarë “Blues” pritet të...
“Blues” pritet të bëjnë ndryshime të mëdha në ekip gjatë afatit kalimtar të verës Chelsea pritet të bëjë ndryshime të mëdha në ekip pas përfundimit të këtij sezoni. Lexoni edhe: Mihrije Braha godet me hitin e ri ...
Kosova Sot | 13-Feb-2020 18:19
“Blues” pritet të bëjnë ndryshime të mëdha në ekip gjatë afatit kalimtar të verës Chelsea pritet të bëjë ndryshime të mëdha në ekip pas përfundimit të këtij sezoni. Lexoni edhe: Mihrije Braha godet me hitin e ri ...

Chelsea do të ndahet me katër lojtarë
Blues” pritet të bëjnë ndryshime të mëdha në ekip gjatë afatit kalimtar të verës Chelsea pritet të bëjë ndryshime të mëdha në ekip pas përfundimit të këtij sezoni, shkruan Gazeta Express. “Blues” po planifikojnë t’i ...
EkonomiaOnline | 13-Feb-2020 18:15
Blues” pritet të bëjnë ndryshime të mëdha në ekip gjatë afatit kalimtar të verës Chelsea pritet të bëjë ndryshime të mëdha në ekip pas përfundimit të këtij sezoni, shkruan Gazeta Express. “Blues” po planifikojnë t’i ...

Zyrtare: Ajaksi zyrtarizon largimin e Ziyech, transferohet tek Chelsea
Çelsi ka siguruar transferimin e parë për sezonin e ardhshëm. Bëhet fjalë për sulmuesin e Ajaks, Hakim Zijek. Klubi holandez ka lejuar largimin e marokenit pasi arriti akordin me blutë e Londrës teksa këta të fundit do ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 13:42
Çelsi ka siguruar transferimin e parë për sezonin e ardhshëm. Bëhet fjalë për sulmuesin e Ajaks, Hakim Zijek. Klubi holandez ka lejuar largimin e marokenit pasi arriti akordin me blutë e Londrës teksa këta të fundit do ...

Chelsea do të ndahet me katër lojtarë
“Blues” pritet të bëjnë ndryshime të mëdha në ekip gjatë afatit kalimtar të verës Chelsea pritet të bëjë ndryshime të mëdha në ekip pas përfundimit të këtij sezoni, shkruan Gazeta Express. “Blues” po planifikojnë t’i ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 18:09
“Blues” pritet të bëjnë ndryshime të mëdha në ekip gjatë afatit kalimtar të verës Chelsea pritet të bëjë ndryshime të mëdha në ekip pas përfundimit të këtij sezoni, shkruan Gazeta Express. “Blues” po planifikojnë t’i ...

PSG dhe Chelsea të interesuar për transferimin e portierit të Man Utd
Portieri i Manchester United, Dean Henderson është në fokusin e Paris Saint-Germain dhe Chelsea në afatin e transferimeve gjatë verës. 22 vjeçari ka lënë përshtypje të mirë me ‘magjinë’ e tij pasi që ishte i huazuar te ...
Indeks Online | 13-Feb-2020 17:48
Portieri i Manchester United, Dean Henderson është në fokusin e Paris Saint-Germain dhe Chelsea në afatin e transferimeve gjatë verës. 22 vjeçari ka lënë përshtypje të mirë me ‘magjinë’ e tij pasi që ishte i huazuar te ...

Ajaxi i fitoi 220 milionë euro nga shitjet
Klubi holandez ua ka pa hairin futbollistëve të rinj, të cilët i shiti në vitin e fundit Ajaxi është klubi që ka përfituar me të madhe nga shitja e futbollistëve gjatë viteve të fundit, shkruan Gazeta Express. Klubi ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 17:30
Klubi holandez ua ka pa hairin futbollistëve të rinj, të cilët i shiti në vitin e fundit Ajaxi është klubi që ka përfituar me të madhe nga shitja e futbollistëve gjatë viteve të fundit, shkruan Gazeta Express. Klubi ...

5 mijë të pranishëm në “Air Albania Stadium”, 3 gola dhe fitore e mrekullueshme nga Kombëtarja e femrave
Ylli i Ajaxit, Donny van de Beek, ka thënë se Hakim Ziyech do të shkëlqejë te Chelsea. Ziyech sot ka arritur marrëveshje me skuadrën e Chelseat dhe që nga stinori i ardhshëm do të luajë në Premierligë, përcjell ...
GazetaBlic | 13-Feb-2020 16:57
Ylli i Ajaxit, Donny van de Beek, ka thënë se Hakim Ziyech do të shkëlqejë te Chelsea. Ziyech sot ka arritur marrëveshje me skuadrën e Chelseat dhe që nga stinori i ardhshëm do të luajë në Premierligë, përcjell ...

Chelsea e PSG-ja pas Hendersonit
Portieri i Manchester Unitedit, Dean Henderson është lidhur me një transferim te Paris Saint-Germaini dhe Chelsea, raporton ESPN. 22 vjeçari ka qenë njëri nga top performuesit gjatë këtij sezoni në Premier Ligë në ...
Koha.net | 13-Feb-2020 16:51
Portieri i Manchester Unitedit, Dean Henderson është lidhur me një transferim te Paris Saint-Germaini dhe Chelsea, raporton ESPN. 22 vjeçari ka qenë njëri nga top performuesit gjatë këtij sezoni në Premier Ligë në ...

Chelsea bën goditjen e parë nën drejtimin e Lampard, merr mëngjarashin e Ajax për 44 mln euro
Chelsea ka bërë goditjen e parë në merkato që prej kohës kur në pankinë është ulur Frank Lampard. Klubi londinez në faqen zyrtare ka njoftuar se ka arritur marrëveshjen me Ajax për transferimin e futbollistit marokjen ...
Lexo | 13-Feb-2020 16:46
Chelsea ka bërë goditjen e parë në merkato që prej kohës kur në pankinë është ulur Frank Lampard. Klubi londinez në faqen zyrtare ka njoftuar se ka arritur marrëveshjen me Ajax për transferimin e futbollistit marokjen ...

Fundi i një epoke… Ajaxi që emocionoi të gjithë, po mbetet pa lojtarët kryesorë
Për holandezët fuqia kryesore ishin talentet dhe puna në grup, përmes së cilës arritën që nga ‘’modestët’’ të kthehen e favoritet e fitimit të trofeut më të çmueshëm për klube, ndonëse nuk ia dolën ta fitonin. Mathijs ...
Lajminet | 13-Feb-2020 15:51
Për holandezët fuqia kryesore ishin talentet dhe puna në grup, përmes së cilës arritën që nga ‘’modestët’’ të kthehen e favoritet e fitimit të trofeut më të çmueshëm për klube, ndonëse nuk ia dolën ta fitonin. Mathijs ...

Chelsea transferon talentin e Ajax
Ajaxi ka njoftuar se ka arritur marrëveshje për ta shitur anësorin Hakim Ziyech në Chelsea, në fund të këtij sezoni. Skuadra e Frank Lampard do t’i paguajë 40 milionë euro për përfaqësuesin e Marokut, i lindur në ...
InFokusi | 13-Feb-2020 15:50
Ajaxi ka njoftuar se ka arritur marrëveshje për ta shitur anësorin Hakim Ziyech në Chelsea, në fund të këtij sezoni. Skuadra e Frank Lampard do t’i paguajë 40 milionë euro për përfaqësuesin e Marokut, i lindur në ...

Chelsea largon katër futbollistë
Pas arritjes së marrëveshjes për transferimin e yllit të Ajaxit, Hakim Ziyech, Chelsea raportohet se do të largojë katër lojtarë. Siç shkruan “The Mirror”, “Blutë” do të largojnë katër futbollistë ofensivë gjatë verës. ...
EkonomiaOnline | 13-Feb-2020 15:28
Pas arritjes së marrëveshjes për transferimin e yllit të Ajaxit, Hakim Ziyech, Chelsea raportohet se do të largojë katër lojtarë. Siç shkruan “The Mirror”, “Blutë” do të largojnë katër futbollistë ofensivë gjatë verës. ...

Chelsea largon katër futbollistë
Pas arritjes së marrëveshjes për transferimin e yllit të Ajaxit, Hakim Ziyech, Chelsea raportohet se do të largojë katër lojtarë. Siç shkruan “The Mirror”, “Blutë” do të largojnë katër futbollistë ofensivë gjatë verës. ...
Koha.net | 13-Feb-2020 15:28
Pas arritjes së marrëveshjes për transferimin e yllit të Ajaxit, Hakim Ziyech, Chelsea raportohet se do të largojë katër lojtarë. Siç shkruan “The Mirror”, “Blutë” do të largojnë katër futbollistë ofensivë gjatë verës. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved