ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 11:23

Republika Serbe largohet nga Bosnja, SHBA nuk do të na ndalojë

Republika Serbe largohet nga Bosnja, SHBA nuk do të na ndalojë
Anëtari serb i presidencës boshnjake Milorad Dodik thotë se pranverën e ardhshme, Bosnje- Hercegovina nuk do të ekzistojë në formën aktuale nëse nuk kthehet në pozitat e Dejtonit. Dodik shtoi gjithashtu tha se Republika ...
Top Channel | 13-Feb-2020 20:24
Anëtari serb i presidencës boshnjake Milorad Dodik thotë se pranverën e ardhshme, Bosnje- Hercegovina nuk do të ekzistojë në formën aktuale nëse nuk kthehet në pozitat e Dejtonit. Dodik shtoi gjithashtu tha se Republika ...

Shtet brenda shtetit në Bosnjë? Republika Srpska, me shumicë serbe kërkon pavarësinë si shtet pas krizës politike
Një zgjidhje për krizën aktuale politike që shpërtheu në Bosnje të Mërkurën është që rajoni me shumicë serbe i Bosnjës, Republika Srpska (RS), të shkëputet, tha udhëheqësi serb boshnjak Milorad Dodik për televizionin ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 17:48
Një zgjidhje për krizën aktuale politike që shpërtheu në Bosnje të Mërkurën është që rajoni me shumicë serbe i Bosnjës, Republika Srpska (RS), të shkëputet, tha udhëheqësi serb boshnjak Milorad Dodik për televizionin ...

Dodik: Republika Serbe largohet nga Bosnja, SHBA nuk do të na ndalojë
Anëtari i Presidencës serbe Milorad Dodik ka bindjen se Bosnja dhe Hercegovina nuk do të ekzistojë pranverën e ardhshme nëse nuk kthehet në pozicionet e Dejtonit.
Top Channel | 13-Feb-2020 17:18
Anëtari i Presidencës serbe Milorad Dodik ka bindjen se Bosnja dhe Hercegovina nuk do të ekzistojë pranverën e ardhshme nëse nuk kthehet në pozicionet e Dejtonit.

Situata politike në Bosnje, serbët kërkojnë pavarësinë
Një zgjidhje për krizën aktuale politike që shpërtheu në Bosnje të Mërkurën është që rajoni me shumicë serbe i Bosnjës, Republika Srpska (RS), të shkëputet, tha udhëheqësi serb boshnjak Milorad Dodik për televizionin ...
Lexo | 13-Feb-2020 18:05
Një zgjidhje për krizën aktuale politike që shpërtheu në Bosnje të Mërkurën është që rajoni me shumicë serbe i Bosnjës, Republika Srpska (RS), të shkëputet, tha udhëheqësi serb boshnjak Milorad Dodik për televizionin ...

Përfaqësuesi i Presidencës serbe paralajmëron për dalje nga Bosnja
Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik ka thënë sot se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e Hercegovina dhe nuk ka kthim prapa. “Ne do të bëjmë dhe nuk mund të na ...
ABCNews | 13-Feb-2020 16:04
Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik ka thënë sot se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e Hercegovina dhe nuk ka kthim prapa. “Ne do të bëjmë dhe nuk mund të na ...

“Nuk na ndal as SHBA”, presidenti Dodik kërcënon me largimin nga Bosnja
Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik deklaroi se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e Hercegovina dhe se nuk ka më kthim prapa. “Ne do ta bëjmë dhe për këtë nuk mund ...
ABCNews | 13-Feb-2020 15:35
Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik deklaroi se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e Hercegovina dhe se nuk ka më kthim prapa. “Ne do ta bëjmë dhe për këtë nuk mund ...

Republika Srpska vendos për dalje nga Bosnja
Republika Srpska ka paralajmëruar daljen e saj nga Bosnja e Hercegovina.Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik ka thënë sot se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e ...
Shenja | 13-Feb-2020 15:23
Republika Srpska ka paralajmëruar daljen e saj nga Bosnja e Hercegovina.Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik ka thënë sot se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e ...

Dodik: Republika Serbe rrugës për të dalë nga Bosnja
Anëtari i Presidencës së Bosnjë dhe Hercegovinës, Millorad Dodik u tha gazetarëve sot se Republika Serbe është nisur në rrugën për të dalë nga Bosnja, nga e cila nuk ka kthim. “Ne do ta bëjmë këtë dhe nuk do të ndalemi ...
Arbresh | 13-Feb-2020 15:19
Anëtari i Presidencës së Bosnjë dhe Hercegovinës, Millorad Dodik u tha gazetarëve sot se Republika Serbe është nisur në rrugën për të dalë nga Bosnja, nga e cila nuk ka kthim. “Ne do ta bëjmë këtë dhe nuk do të ndalemi ...

Republika Srpska vendos për dalje nga Bosnja
Republika Srpska ka paralajmëruar daljen e saj nga Bosnja e Hercegovina. Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik ka thënë sot se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e ...
EkonomiaOnline | 13-Feb-2020 15:09
Republika Srpska ka paralajmëruar daljen e saj nga Bosnja e Hercegovina. Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik ka thënë sot se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e ...

Republika Srpska vendos për dalje nga Bosnja
Republika Srpska ka paralajmëruar daljen e saj nga Bosnja e Hercegovina. Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik ka thënë sot se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 15:06
Republika Srpska ka paralajmëruar daljen e saj nga Bosnja e Hercegovina. Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik ka thënë sot se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e ...

Dodik: Republika Serbe rrugës për të dalë nga Bosnja
Anëtari i Presidencës së Bosnjë dhe Hercegovinës, Millorad Dodik u tha gazetarëve sot se Republika Serbe është nisur në rrugën për të dalë nga Bosnja, nga e cila nuk ka kthim. “Ne do ta bëjmë këtë dhe nuk do të ndalemi ...
Klan Kosova | 13-Feb-2020 15:06
Anëtari i Presidencës së Bosnjë dhe Hercegovinës, Millorad Dodik u tha gazetarëve sot se Republika Serbe është nisur në rrugën për të dalë nga Bosnja, nga e cila nuk ka kthim. “Ne do ta bëjmë këtë dhe nuk do të ndalemi ...

Republika Serpska në rrugë për dalje nga Bosnja e Hercegovina
Anëtari serb i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, Millorad Dodik konsideron se Bosnja e Hercegovina nuk do të ekzistojë në pranverën e vitit të ardhshëm, nëse nuk kthehet në pozicionet e Dejtonit, raporton RT e ...
Koha.net | 13-Feb-2020 14:52
Anëtari serb i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, Millorad Dodik konsideron se Bosnja e Hercegovina nuk do të ekzistojë në pranverën e vitit të ardhshëm, nëse nuk kthehet në pozicionet e Dejtonit, raporton RT e ...

S’ka kthim prapa, Republika Srpska vendos për dalje nga Bosnjë e Hercegovina
Republika Srpska ka paralajmëruar daljen e saj nga Bosnja e Hercegovina. Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik ka thënë sot se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e ...
Zeri | 13-Feb-2020 14:52
Republika Srpska ka paralajmëruar daljen e saj nga Bosnja e Hercegovina. Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik ka thënë sot se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e ...

S’ka kthim prapa, Republika Srpska vendos për dalje nga Bosnjë e Hercegovina
Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik ka thënë sot se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e Hercegovina dhe nuk ka kthim prapa. “Ne do të bëjmë dhe nuk mund të na ...
Lajminet | 13-Feb-2020 14:43
Anëtari serb i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Milorad Dodik ka thënë sot se Republika Srpska është nisur në rrugën e daljes nga Bosnjë e Hercegovina dhe nuk ka kthim prapa. “Ne do të bëjmë dhe nuk mund të na ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved