ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 14:05

SHËNIM: Bejlerit i duhet një avokat i mirë

SHËNIM: Bejlerit i duhet një avokat i mirë
Një vajzë që shfaqet në ekranet shqiptare si moderatore sportive, e quajtur Ilda Bejleri, është përfshirë në një ngjarje kriminale. Ka aksidentuar një grua dhe jo vetëm që nuk i ka dhënë ndihmën e parë, por ka ikur edhe ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 18:42
Një vajzë që shfaqet në ekranet shqiptare si moderatore sportive, e quajtur Ilda Bejleri, është përfshirë në një ngjarje kriminale. Ka aksidentuar një grua dhe jo vetëm që nuk i ka dhënë ndihmën e parë, por ka ikur edhe ...

Sa vite burg rrezikon Ilda Bejleri, pas aksidentit të djeshëm
Policia ka zbardhur akuzat që rëndojnë mbi moderatoren Ilda Bejleri e cila ka përplasur me makinë ditën e djeshme 63 vjeçarja Elketa Gjuzi në zonën e Myslym Shyrit dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Polica ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 17:15
Policia ka zbardhur akuzat që rëndojnë mbi moderatoren Ilda Bejleri e cila ka përplasur me makinë ditën e djeshme 63 vjeçarja Elketa Gjuzi në zonën e Myslym Shyrit dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Polica ...

Përplasi me makinë një grua, policia e shoqëron, shpërthen Ilda Bejleri
Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm se gazetarja e sportit Ilda Bejleri aksidentoi me makinën e saj tip ‘BMW’ me targë AA 998 një 63-vjecare rreth orës 12:50 në bulevardin “Gjergj Fishta”. Por menjëherë sapo ka ...
Telegraf | 13-Feb-2020 17:09
Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm se gazetarja e sportit Ilda Bejleri aksidentoi me makinën e saj tip ‘BMW’ me targë AA 998 një 63-vjecare rreth orës 12:50 në bulevardin “Gjergj Fishta”. Por menjëherë sapo ka ...

Sekuestrohet makina e gazetares Ilda Bejleri, policia jep detajet e aksidentit: Ja dy akuzat e ngritura për të
Vetëm pasi u bë publik rasti, Policia e Tiranës ka dhënë detaje nga aksidenti i të mërkurës në drekë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, ku gazetarja Ilda Bejleri ka aksidentuar një grua dhe është larguar nga vendi i ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 15:25
Vetëm pasi u bë publik rasti, Policia e Tiranës ka dhënë detaje nga aksidenti i të mërkurës në drekë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, ku gazetarja Ilda Bejleri ka aksidentuar një grua dhe është larguar nga vendi i ...

Policia ngre dy akuza për Ilda Bejlerin, i sekuestrohet makina
Na ndiqni në Facebook mapo.al Lidhur me aksidentin në Bulevardin “Gjergj Fishta”, Tiranë, nga hetimet e para polcia ka ngritur dy akuza për moderatoren Ilda Bejleri. Ajo akuzohet për veprat penale “Shkelja e rregullave ...
Mapo | 13-Feb-2020 15:22
Na ndiqni në Facebook mapo.al Lidhur me aksidentin në Bulevardin “Gjergj Fishta”, Tiranë, nga hetimet e para polcia ka ngritur dy akuza për moderatoren Ilda Bejleri. Ajo akuzohet për veprat penale “Shkelja e rregullave ...

Aksidentoi 63-vjeçaren dhe u largua/ Pas marrjes në pyetje, Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash, policia i sekuestron makinën
TIRANË Pas aksidentit dhe shoqërimit në polici, moderatorja e njohur dhe imazhi i fushave të gjelbra Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash. Në informacionin përfundimtar të policisë në lidhje me aksidentin e ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 14:58
TIRANË Pas aksidentit dhe shoqërimit në polici, moderatorja e njohur dhe imazhi i fushave të gjelbra Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash. Në informacionin përfundimtar të policisë në lidhje me aksidentin e ...

“Nuk mund të ecin si në Afganistan”, Ilda Bejleri e tensionuar: Ajo zonja gënjeu, nuk i jap lekë
Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka reaguar sërish për ngjarejn ku është përfshirë së fundmi, pasi aksidentoi një të moshuar dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, pasi policia bëri me dije se ka ...
ABCNews | 13-Feb-2020 18:57
Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka reaguar sërish për ngjarejn ku është përfshirë së fundmi, pasi aksidentoi një të moshuar dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, pasi policia bëri me dije se ka ...

Policia e Tiranës sekuestron makinën e Ilda Bejlerit, jep detaje për aksidentin
Policia e Tiranës ka dhënë detaje të reja nga aksidenti i të mërkurës në drekë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, ku gazetarja Ilda Bejleri ka aksidentuar një grua dhe është larguar nga vendi i aksidentit. Në njoftimin ...
Telegraf | 13-Feb-2020 15:22
Policia e Tiranës ka dhënë detaje të reja nga aksidenti i të mërkurës në drekë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, ku gazetarja Ilda Bejleri ka aksidentuar një grua dhe është larguar nga vendi i aksidentit. Në njoftimin ...

E përplasi me makinë dhe e la të shtrirë në rrugë, flet nga spitali gruaja e aksidentuar nga Ilda Beljeri: Ia bëra me dorë të ndalojë por ajo i dha gaz makinës, do e kisha falur por më preku sjellja e saj
Gazetarja Ilda Bejleri aksidentoi një 63 vjeçare me makinë dhe e la të shtrirë në mes të rrugës duke rrefuzuar t’i japë ndihmën e parë. Shtetësja Enriketa Gjuzi, e aksidentuar një ditë më parë ka folur nga spitali i ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 10:45
Gazetarja Ilda Bejleri aksidentoi një 63 vjeçare me makinë dhe e la të shtrirë në mes të rrugës duke rrefuzuar t’i japë ndihmën e parë. Shtetësja Enriketa Gjuzi, e aksidentuar një ditë më parë ka folur nga spitali i ...

‘Do e kisha falur, më preku sjellja e saj”, flet gruaja e aksidentuar nga moderatorja Beljeri: U largua duke i dhënë gaz makinës
TIRANË 63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e aksidentuar një ditë më parë nga moderja e njohur sportive Ilda Bejleri, ndodhet aktualisht në spitalin e Traumës, nën kujdesin e mjekëve, në pritjë për t’iu nënshtruar një ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 09:58
TIRANË 63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e aksidentuar një ditë më parë nga moderja e njohur sportive Ilda Bejleri, ndodhet aktualisht në spitalin e Traumës, nën kujdesin e mjekëve, në pritjë për t’iu nënshtruar një ...

Aksidenti. Ilda Bejleri: Zonja e moshuar ra vetë...
Me pas u vazhdua se pas aksidentit, Bejleri ishte larguar, duke mos i ofruar viktimes ndihme. Nje tjeter shkelje e denueshme kjo. Por fillimisht Ilda e mohoi lajmin. “Si mund te shpifin per njerezit keshtu?” shkroi ajo ...
ikub.al | 13-Feb-2020 09:52
Me pas u vazhdua se pas aksidentit, Bejleri ishte larguar, duke mos i ofruar viktimes ndihme. Nje tjeter shkelje e denueshme kjo. Por fillimisht Ilda e mohoi lajmin. “Si mund te shpifin per njerezit keshtu?” shkroi ajo ...

Përplasi me makinë 63 vjeçaren dhe u largua, çfarë dënimi i “kanoset” Ilda Bejlerit?
Ilda Bejleri, moderatorja e njohur e sportive, sipas policisë dyshohet se është përfshirë në një aksident rrugor, ku për pasojë ka mbetur e plagosur, e lënduar një 63 vjeçare. Një gjë të tillë, moderatorja e ka mohuar ...
ABCNews | 13-Feb-2020 16:01
Ilda Bejleri, moderatorja e njohur e sportive, sipas policisë dyshohet se është përfshirë në një aksident rrugor, ku për pasojë ka mbetur e plagosur, e lënduar një 63 vjeçare. Një gjë të tillë, moderatorja e ka mohuar ...

Dy standartet e policisë, medias dhe politikës dhe një reagim i Ilda Bejlerit
Kur gazetarja Mira Kazhani aksidentoi një këmbësor në autosradë disa muaj më parë, nuk mbeti mediat pranë PS e LSI pa e sulmuar, për shkak të qendrimeve të saj kritike ndaj opozitës. Sali Berisha iu vërsul si i çmendur, ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 10:28
Kur gazetarja Mira Kazhani aksidentoi një këmbësor në autosradë disa muaj më parë, nuk mbeti mediat pranë PS e LSI pa e sulmuar, për shkak të qendrimeve të saj kritike ndaj opozitës. Sali Berisha iu vërsul si i çmendur, ...

Kjo është femra që u fotografua me Capital T në Paris
Ilda Bejleri ka folur sërish lidhur me rastin. Një grua 64 vjeçare është përplasur për tokë pranë Drejtorisë Vendore të Policisë në Tiranë. Thuhet se fajtore për këtë ishte moderatorja Ilda Bejleri mirëpo ajo nuk ndihet ...
GazetaBlic | 13-Feb-2020 19:21
Ilda Bejleri ka folur sërish lidhur me rastin. Një grua 64 vjeçare është përplasur për tokë pranë Drejtorisë Vendore të Policisë në Tiranë. Thuhet se fajtore për këtë ishte moderatorja Ilda Bejleri mirëpo ajo nuk ndihet ...

Bejlerit i duhet një avokat i mirë
Një vajzë që shfaqet në ekranet shqiptare si moderatore sportive, e quajtur Ilda Bejleri, është përfshirë në një ngjarje kriminale.Ka aksidentuar një grua dhe jo vetëm që nuk i ka dhënë ndihmën e parë, por ka ikur edhe ...
Lexo | 13-Feb-2020 18:55
Një vajzë që shfaqet në ekranet shqiptare si moderatore sportive, e quajtur Ilda Bejleri, është përfshirë në një ngjarje kriminale.Ka aksidentuar një grua dhe jo vetëm që nuk i ka dhënë ndihmën e parë, por ka ikur edhe ...

Flet e aksidentuara e Ilda Bejlerit: Nuk më telefonoi as për të pyetur si jam!
Në mesditën e së djeshmes, Enriketa Gjuzi, 63 vjeç u aksidentua nga Ilda Bejler i. Dritare.net, që dha lajmin e para, kontaktoi sot, sërish me zonjën Gjuzi, e cila ndodhet në Spitalin e Traumës, në pritje të ...
Dritare | 13-Feb-2020 18:27
Në mesditën e së djeshmes, Enriketa Gjuzi, 63 vjeç u aksidentua nga Ilda Bejler i. Dritare.net, që dha lajmin e para, kontaktoi sot, sërish me zonjën Gjuzi, e cila ndodhet në Spitalin e Traumës, në pritje të ...

“Arrestohet Ilda Bejleri”, reagon Kreshnik Spahiu: Kjo është fytyra e medias shqiptare?!
Ditën e djeshme bëri bujë në media një lajm ku thuhej se gazetarja Ilda Bejleri kishte përplasur një grua të moshuar dhe më pas ishte larguar nga vendngjarja. E kontaktuar nga mediat, Ilda e mohoi aksidentin, mirëpo ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 09:56
Ditën e djeshme bëri bujë në media një lajm ku thuhej se gazetarja Ilda Bejleri kishte përplasur një grua të moshuar dhe më pas ishte larguar nga vendngjarja. E kontaktuar nga mediat, Ilda e mohoi aksidentin, mirëpo ...

Policia: Ilda Bejleri akuzohet për dy vepra penale!
Nëpërmjet një njoftimi zyrtar, policia ka njoftuar se gazetarja Ilda Bejleri, në lidhje me aksidentin e djeshëm akuzohet për dy vepra penale, “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i ...
Dritare | 13-Feb-2020 18:27
Nëpërmjet një njoftimi zyrtar, policia ka njoftuar se gazetarja Ilda Bejleri, në lidhje me aksidentin e djeshëm akuzohet për dy vepra penale, “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i ...

Incidenti me makinë, 'shpërthen' Ilda Bejleri: Nuk paguaj që t’i mbyll gojën asaj zonjës, por njerëzit nuk mund të ecin si në Afganistan
Moderatorja sportive, Ilda Bejleri ka reaguar pas deklaratës së 63-vjecares Enriketa Gjuzi, e cila tha se ishte aksidentuar nga ajo. Me anë të një postim në Instagram, Bejleri shprehet se zonja në fjalë ka bërë ...
Zeri | 13-Feb-2020 18:24
Moderatorja sportive, Ilda Bejleri ka reaguar pas deklaratës së 63-vjecares Enriketa Gjuzi, e cila tha se ishte aksidentuar nga ajo. Me anë të një postim në Instagram, Bejleri shprehet se zonja në fjalë ka bërë ...

Ilda Bejleri në telashe, policia i sekuestron makinën dhe nis hetimin me dy akuza
Aksidenti i shkaktuar në datën 12 shkurt (ditën e mërkurë) pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë do të ketë pasoja për Ilda Bejlerin, moderatoret e Top Channel dhe emisionit Procesi Sportiv, duke qenë se gruaja ...
InFokusi | 13-Feb-2020 17:36
Aksidenti i shkaktuar në datën 12 shkurt (ditën e mërkurë) pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë do të ketë pasoja për Ilda Bejlerin, moderatoret e Top Channel dhe emisionit Procesi Sportiv, duke qenë se gruaja ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved