ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 12:12

Teknologjia mund t’i zbulojë viktimat e Holokaustit

Teknologjia mund t’i zbulojë viktimat e Holokaustit
Një fotografi e vjetër dhe teknologjia moderne e njohjes së fytyrës mund të ndihmojnë dy vëllezër izraelitë të zbulojnë se babai i tyre mbijetoi nga Holokausti nazist. Duke kërkuar të dhëna për të kaluarën, Eli dhe Saul ...
Koha.net | 22-Jan-2020 16:41
Një fotografi e vjetër dhe teknologjia moderne e njohjes së fytyrës mund të ndihmojnë dy vëllezër izraelitë të zbulojnë se babai i tyre mbijetoi nga Holokausti nazist. Duke kërkuar të dhëna për të kaluarën, Eli dhe Saul ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved