ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 12:33

Prokuroria nis hetimet ndaj kolegjit “UBT”, regjistroi 1236 studentë më shumë

Prokuroria nis hetimet ndaj kolegjit “UBT”, regjistroi 1236 studentë më shumë
Prokuroria Themelore në Prishtinë po e heton kolegjin privat “UBT” pas një Kallëzimi Penal që i ka bërë inspektorari i arsimit që funksionon në kuadër të Ministrisë së Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë, raporton portali ...
InFokusi | 22-Jan-2020 20:38
Prokuroria Themelore në Prishtinë po e heton kolegjin privat “UBT” pas një Kallëzimi Penal që i ka bërë inspektorari i arsimit që funksionon në kuadër të Ministrisë së Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë, raporton portali ...

Inspektorati i MASHT-it ngre kallëzim penal ndaj Kolegjit UBT. Rektori Hajrizi thotë se dikush dëshiron t’i njxerr keq!
Inspektorati i Arsimit ka ngritur kallëzim penal ndaj Kolegjit “UBT” për tejkalim të numrit të studentëve në vitin akademik 2018/2019. Lajmin e ka konfirmuar për “Gazeta Blic” Prokuroria Themelore në Prishtinë. “Duke ju ...
Gazeta Observer | 22-Jan-2020 18:14
Inspektorati i Arsimit ka ngritur kallëzim penal ndaj Kolegjit “UBT” për tejkalim të numrit të studentëve në vitin akademik 2018/2019. Lajmin e ka konfirmuar për “Gazeta Blic” Prokuroria Themelore në Prishtinë. “Duke ju ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved