ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 13:34

Krimi trondit Shqipërinë/ Presidenti i OSBE-së kujdeset për Ukrainën, ndërkohë që vrasjet, grabitjet dhe terrori kërcënojnë shqiptarët

Krimi trondit Shqipërinë/ Presidenti i OSBE-së kujdeset për Ukrainën, ndërkohë që vrasjet, grabitjet dhe terrori kërcënojnë shqiptarët
Kryeministri viziton Ukrainën, si President i OSBE-së, ndërkohë që krimi trondit Shqipërinë Lajmi i ditës: Vrasje dhe terror në vendin tonë, që do t’ja kishin “zili” në Ukrainë Kryeministri Rama, me cilësinë e ...
Telegraf | 22-Jan-2020 11:08
Kryeministri viziton Ukrainën, si President i OSBE-së, ndërkohë që krimi trondit Shqipërinë Lajmi i ditës: Vrasje dhe terror në vendin tonë, që do t’ja kishin “zili” në Ukrainë Kryeministri Rama, me cilësinë e ...

Vrasje, grabitje, dhunë, Shqipëria ime ku je katandisur…
Kur dita nis e zhurmshme dhe e mbushur me lajme te zeza, as kohë nuk ke të mendosh nëse ka fajtorë për këtë situatë. Sepse fajtorët i ke përballë, dalin përditë në faqen e parë të gazetave dhe në ekranet “Plat” me kohë ...
Koha.net | 21-Jan-2020 15:24
Kur dita nis e zhurmshme dhe e mbushur me lajme te zeza, as kohë nuk ke të mendosh nëse ka fajtorë për këtë situatë. Sepse fajtorët i ke përballë, dalin përditë në faqen e parë të gazetave dhe në ekranet “Plat” me kohë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved