ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 10:57

“Aplikoni nga shtëpia”, Denaj: Reduktohen me 50% dokumentat për punësimin e qytetarëve

“Aplikoni nga shtëpia”, Denaj: Reduktohen me 50% dokumentat për punësimin e qytetarëve
Janë 24 shërbime online të Shërbimit Kombëtar të Punësimit që sot ofrohen vetëm online duke lehtësuar ndjeshëm kohën dhe pritjen e qytetarëve shqiptarë në zyrat e punës. Kështu deklaroi gjatë një interviste për ERTV nga ...
Lexo | 22-Jan-2020 19:37
Janë 24 shërbime online të Shërbimit Kombëtar të Punësimit që sot ofrohen vetëm online duke lehtësuar ndjeshëm kohën dhe pritjen e qytetarëve shqiptarë në zyrat e punës. Kështu deklaroi gjatë një interviste për ERTV nga ...

Revolucioni digjital në Hipotekë, Rama: Eliminim radhëve, burokracive dhe korrupsionit
Pas 30 vitesh ka nisur edhe eliminimi i radhëve për aplikim në Hipotekë falë revolucionit dixhital 2020, duke eliminuar radhët, burokracitë dhe korrupsionin. Kryeministri Edi Rama theksoi të mërkurën se “sot Agjencia ...
Lexo | 22-Jan-2020 10:58
Pas 30 vitesh ka nisur edhe eliminimi i radhëve për aplikim në Hipotekë falë revolucionit dixhital 2020, duke eliminuar radhët, burokracitë dhe korrupsionin. Kryeministri Edi Rama theksoi të mërkurën se “sot Agjencia ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved