ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 13:04

Abdullahu: VV e LDK me inate dhe kërcënime ndaj njëra tjetrës, këtu po e pëson Kosova

Abdullahu: VV e LDK me inate dhe kërcënime ndaj njëra tjetrës, këtu po e pëson Kosova
Njohësi i çështjeve politike, Faton Abdullahu po thotë se Vetëvendosje dhe LDK po e përdorin taktikën e kërcënimeve të ndërsjella. Përmes një postimi në Facebook, ai thotë se kërcënimi po ndodhë me trysninë e kohës ...
Arbresh | 22-Jan-2020 10:28
Njohësi i çështjeve politike, Faton Abdullahu po thotë se Vetëvendosje dhe LDK po e përdorin taktikën e kërcënimeve të ndërsjella. Përmes një postimi në Facebook, ai thotë se kërcënimi po ndodhë me trysninë e kohës ...

Abdullahu: VV e LDK me inate dhe kërcënime ndaj njëra tjetrës, këtu po e pëson Kosova
Përmes një postimi në Facebook, ai thotë se kërcënimi po ndodhë me trysninë e kohës kushtetuese, shkruan . “LDK në anën tjetër e kuptoj kërcënimin. Mu kështu si kërcënim dhe si inati e lexoj këtë reagim të LV. Prandaj ...
Lajminet | 22-Jan-2020 10:17
Përmes një postimi në Facebook, ai thotë se kërcënimi po ndodhë me trysninë e kohës kushtetuese, shkruan . “LDK në anën tjetër e kuptoj kërcënimin. Mu kështu si kërcënim dhe si inati e lexoj këtë reagim të LV. Prandaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved