ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 11:17

14 foto mahnitëse që tregojnë kuptimin e vërtetë të miqësisë

14 foto mahnitëse që tregojnë kuptimin e vërtetë të miqësisë
Fotografi mahnitëse nga e gjithë bota tregojnë në mënyrë të përkryer kuptimin e miqësisë në kultura, breza dhe madje specie të ndryshme. Aplikacioni i fotografive Agora ka nisur një tjetër konkurs, ku fotografë duhet të ...
InFokusi | 22-Jan-2020 14:12
Fotografi mahnitëse nga e gjithë bota tregojnë në mënyrë të përkryer kuptimin e miqësisë në kultura, breza dhe madje specie të ndryshme. Aplikacioni i fotografive Agora ka nisur një tjetër konkurs, ku fotografë duhet të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved