ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 15:14

Zbulohet kush është i dashuri i Genta Ismailit: Huseni milioner

Zbulohet kush është i dashuri i Genta Ismailit: Huseni milioner
Pak ditë më parë në media qarkulloi një video ku këngëtarja Genta Ismajli shfaqej teksa puthej në një mashkull. Në atë moment, ajo ndodhej në Turqi dhe po punonte për një bashkëpunim me një artist turk. Krahas këtij ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 08:15
Pak ditë më parë në media qarkulloi një video ku këngëtarja Genta Ismajli shfaqej teksa puthej në një mashkull. Në atë moment, ajo ndodhej në Turqi dhe po punonte për një bashkëpunim me një artist turk. Krahas këtij ...

Më në fund Genta e pranon lidhjen, e bën atë publike në Instagramin e saj
Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me një biznesmes nga Turqia. U tha se emri i tij ...
Arbresh | 19-Nov-2019 01:08
Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me një biznesmes nga Turqia. U tha se emri i tij ...

Genta Ismajli bën daljen e parë në publik me të dashurin e ri
Disa ditë më parë Genta Ismajli u pa duke u puthur me të dashurin e saj më të ri. Pa u vonuar shumë, ajo bëri daljen e parë publike me partnerin e saj në nje eveniment në Zvicër. Nuk ka ende asnjë informacion se si ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 19:28
Disa ditë më parë Genta Ismajli u pa duke u puthur me të dashurin e saj më të ri. Pa u vonuar shumë, ajo bëri daljen e parë publike me partnerin e saj në nje eveniment në Zvicër. Nuk ka ende asnjë informacion se si ...

Zbulohet kush është i dashuri biznesmen i Genta Ismailit-VIDEO
Më në fund është mësuar arsyeja e udhëtimeve të shpeshta në Turqi të Genta Ismajlit. Këngëtarja jo vetëm po punon atje për një projekt të ri muzikor, por edhe sepse partneri i saj është pikërisht nga Turqia. “Prive.al” ...
InFokusi | 18-Nov-2019 14:12
Më në fund është mësuar arsyeja e udhëtimeve të shpeshta në Turqi të Genta Ismajlit. Këngëtarja jo vetëm po punon atje për një projekt të ri muzikor, por edhe sepse partneri i saj është pikërisht nga Turqia. “Prive.al” ...

Ky është emri dhe prejardhja e të dashurit të Genta Ismajlit
Pak ditë më parë u zbulua lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Tashmë nga Prive ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 13:00
Pak ditë më parë u zbulua lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Tashmë nga Prive ...

Zbulohet emri i partnerit të Genta Ismajlit
Genta Ismajli është në një lidhje të re dashurie. Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti ...
Zeri | 18-Nov-2019 11:23
Genta Ismajli është në një lidhje të re dashurie. Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti ...

Zbulohet identiteti, ja kush është biznesmeni që i ka rrëmbyer zemrën Genta Ismajlit
Genta Ismajli ka qenë kryefjalë e lajmeve rozë ditët e fundit për shkak se pas shumë vitesh në privatësi diçka u zbulua për jetën e saj private. Këngëtarja është filmuar duke shkëlmbyer puthje me një mashkull misterioz, ...
Bordo | 18-Nov-2019 10:35
Genta Ismajli ka qenë kryefjalë e lajmeve rozë ditët e fundit për shkak se pas shumë vitesh në privatësi diçka u zbulua për jetën e saj private. Këngëtarja është filmuar duke shkëlmbyer puthje me një mashkull misterioz, ...

Zbulohet emri dhe prejardhja e partnerit të Genta Ismajlit
Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Prive.al e ...
Lajminet | 18-Nov-2019 09:55
Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Prive.al e ...

“Ti nuk din as me ma lyp” historia që fshihet pas këngës së Bleona Qerretit
Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Mashkulli i ...
GazetaBlic | 18-Nov-2019 09:10
Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Mashkulli i ...

Zbulohet kush është i dashuri biznesmen i Genta Ismajlit (FOTO)
Pak ditë më parë u publikua një video ku këngëtarja Genta Ismajli shihej duke u puthur me të dashurin e saj. Mediat e Kosovës kanë arritur që të zbulojnë se kush është personi që i ka marrë zemrën këngëtares. Bëhet ...
Lexo | 18-Nov-2019 08:55
Pak ditë më parë u publikua një video ku këngëtarja Genta Ismajli shihej duke u puthur me të dashurin e saj. Mediat e Kosovës kanë arritur që të zbulojnë se kush është personi që i ka marrë zemrën këngëtares. Bëhet ...

Zbulohen detaje të partnerit të Genta Ismajlit
Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Mashkulli i ...
Arbresh | 18-Nov-2019 08:51
Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Mashkulli i ...

Genta Ismaili në një romancë dashurie? Ja e vërteta puthjes
Prej disa ditësh, këngëtarja Genta Ismajli qëndron në Turqi ku po punon për projektin e ri muzikor. Pikërisht në momentin kur mori vëmendje nga mediat turke për arritjet në muzikë, dolën pamjet e saj duke shkëmbyer ...
Telegraf | 17-Nov-2019 17:18
Prej disa ditësh, këngëtarja Genta Ismajli qëndron në Turqi ku po punon për projektin e ri muzikor. Pikërisht në momentin kur mori vëmendje nga mediat turke për arritjet në muzikë, dolën pamjet e saj duke shkëmbyer ...

Zbulohet emri dhe prejardhja e partnerit të Genta Ismajlit
Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Mashkulli i ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 07:27
Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Mashkulli i ...

Zbulohet emri dhe prejardhja e partnerit të Genta Ismajlit (FOTO)
Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Mashkulli i ...
Ina-Online | 18-Nov-2019 00:26
Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Mashkulli i ...

Zbulohet emri dhe prejardhja e partnerit të Genta Ismajlit
Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Mashkulli i ...
Aktuale.MK | 17-Nov-2019 23:34
Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës. Mashkulli i ...

Zbulohet identiteti i të dashurit biznesmen të Genta Ismajlit
Pak ditë më parë në media qarkulloi një video ku këngëtarja Genta Ismajli shfaqej teksa puthej në një mashkull. Në atë moment, ajo ndodhej në Turqi dhe po punonte për një bashkëpunim me një artist turk. Krahas këtij ...
Lexo | 17-Nov-2019 22:16
Pak ditë më parë në media qarkulloi një video ku këngëtarja Genta Ismajli shfaqej teksa puthej në një mashkull. Në atë moment, ajo ndodhej në Turqi dhe po punonte për një bashkëpunim me një artist turk. Krahas këtij ...

Genta përkrah të dashurit në barin luksoz
Pas publikimit të videos së këngëtares Genta Ismajli duke u puthue me të dashurin msterioz, tashmë një tjetër video ka dalë. Ajo është filmuar duke bërë një hyrje madhështore në një prej bareve të Zvicrës dorë për dore ...
Lexo | 17-Nov-2019 13:54
Pas publikimit të videos së këngëtares Genta Ismajli duke u puthue me të dashurin msterioz, tashmë një tjetër video ka dalë. Ajo është filmuar duke bërë një hyrje madhështore në një prej bareve të Zvicrës dorë për dore ...

Genta Ismajli bën daljen e parë publike me të dashurin
Par pak ditësh në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se këngëtarja Genta Ismajli është në një lidhje dashurie E kjo duket se është e vërtetë, pasi këngëtarja u pa duke u puthur me të në një video dhe tani kanë bërë daljen ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 13:53
Par pak ditësh në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se këngëtarja Genta Ismajli është në një lidhje dashurie E kjo duket se është e vërtetë, pasi këngëtarja u pa duke u puthur me të në një video dhe tani kanë bërë daljen ...

Pas puthjes, Genta Ismaili zbulon publikisht të dashurin e ri
Ditë më parë në internet qarkulloi një video teksa këngëtarja e njohur, Genta Ismajli puthet me një mashkull. Tani, është publikuar një video tjeter ku Genta bën daljen e parë publike me të dashurin e saj, shkruan ...
Gazeta Observer | 17-Nov-2019 12:42
Ditë më parë në internet qarkulloi një video teksa këngëtarja e njohur, Genta Ismajli puthet me një mashkull. Tani, është publikuar një video tjeter ku Genta bën daljen e parë publike me të dashurin e saj, shkruan ...

VIDEO/ Genta Ismajli bën daljen e parë publike me të dashurin
Genta Ismajli është një këngëtare e cila u bë shumë e njohur në botën e muzikës falë zërit të mrekullueshëm, po edhe falë performancave të saj të jashtëzakonshme në kërcim teksa dhe interpretonte këngët e saj. Por ...
TetovaSot | 17-Nov-2019 11:30
Genta Ismajli është një këngëtare e cila u bë shumë e njohur në botën e muzikës falë zërit të mrekullueshëm, po edhe falë performancave të saj të jashtëzakonshme në kërcim teksa dhe interpretonte këngët e saj. Por ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved