ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 14:54

Provokon Gjyste Vulaj: Kërcim sensual me fustanin transparent, këtu e ka vendosur shqiponjën…

Provokon Gjyste Vulaj: Kërcim sensual me fustanin transparent, këtu e ka vendosur shqiponjën…
Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Linjat e saj perfekte do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare dhe ajo në fakt i ekspozon vazhdimisht në daljet e saj ...
Telegraf | 18-Nov-2019 22:21
Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Linjat e saj perfekte do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare dhe ajo në fakt i ekspozon vazhdimisht në daljet e saj ...

Aurela Gaçe zbulon sekretet e performancës në fushën e “Air Albania”
Aurela Gaçe një ndër artistet më të dashura për publikun ka përformuar, mbrëmjen e së dielës në hapjen e madhe të stadiumit ‘Air Albania’, e cila bëri bashkë mijëra shqiptarë. Përmes një postimi në profilin e saj në ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 21:47
Aurela Gaçe një ndër artistet më të dashura për publikun ka përformuar, mbrëmjen e së dielës në hapjen e madhe të stadiumit ‘Air Albania’, e cila bëri bashkë mijëra shqiptarë. Përmes një postimi në profilin e saj në ...

Yll Limani publikon këngën e re “S’ki me m’pa”
Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, ka publikuar projektin e ri muzikor. “S’ki me m’pa” mban titullin kjo këngë, ndërsa vjen në versionin audio, e shoqëruar me një video mjaft atraktive. Projekti tanimë gjendet në ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 08:15
Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, ka publikuar projektin e ri muzikor. “S’ki me m’pa” mban titullin kjo këngë, ndërsa vjen në versionin audio, e shoqëruar me një video mjaft atraktive. Projekti tanimë gjendet në ...

Unikkatil paralajmëron koncert në Zvicër për festën e Pavarësisë
Hip hop ylli shqiptar, Unikkatil, gjatë kësaj vere ishte mjaft aktiv me koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore anë e mbanë trojeve shqiptare, duke qenë i pranishëm thuajse në çdo vend. Por, i njëjti ka njoftuar se do ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 22:06
Hip hop ylli shqiptar, Unikkatil, gjatë kësaj vere ishte mjaft aktiv me koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore anë e mbanë trojeve shqiptare, duke qenë i pranishëm thuajse në çdo vend. Por, i njëjti ka njoftuar se do ...

Eneda Tarifa flet për fillimet e karrierës: Jam shfaqur në skenë edhe me veshje të huazuara
Ajo është njëra nga këngëtaret më të talentuara në trojet shqiptare dhe jo vetëm. Eneda Tarifa tashmë ka një karrierë të gjatë muzikore, teksa vitet e fundit ka provuar edhe moderimin. E ftuar në emisionin “Thumb On” në ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 21:32
Ajo është njëra nga këngëtaret më të talentuara në trojet shqiptare dhe jo vetëm. Eneda Tarifa tashmë ka një karrierë të gjatë muzikore, teksa vitet e fundit ka provuar edhe moderimin. E ftuar në emisionin “Thumb On” në ...

Tuna vë në pah figurën trupore në setin e ri fotografik, ndërsa pozon e zhveshur
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Tuna Sejdi, tash e disa ditë është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përkatësisht në Çikago. Ajo është atje bashkë me Patrisin dhe djalin e tyre të vetëm ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 19:34
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Tuna Sejdi, tash e disa ditë është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përkatësisht në Çikago. Ajo është atje bashkë me Patrisin dhe djalin e tyre të vetëm ...

Butrint Imeri sjell një pjesë të këngës së re
Krijuesi i shumë hiteve njëherësh artisti shumë i pëlqyer i estradës shqiptare, Butrint Imeri, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 18:21
Krijuesi i shumë hiteve njëherësh artisti shumë i pëlqyer i estradës shqiptare, Butrint Imeri, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e ...

Imazhe të tjera nga dukja e Era Istrefit në inaugurimin e Air Albania Stadium
Këngëtarja shqiptare tashmë e famshme edhe në botë, Era Istrefi, ka performuar mbrëmë (e diel), në ceremoninë hapëse të Arenës Kombëtare, Air Albania Stadium. Ajo interpretoi hitin “Live it up”, të cilin e realizoi në ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 17:51
Këngëtarja shqiptare tashmë e famshme edhe në botë, Era Istrefi, ka performuar mbrëmë (e diel), në ceremoninë hapëse të Arenës Kombëtare, Air Albania Stadium. Ajo interpretoi hitin “Live it up”, të cilin e realizoi në ...

Mërgim Vojvoda: Ne e duam me zemër Kosovën
Mërgim Vojvoda edhe një herë ka shprehur dashurinë e madhe që e ka për Kosovën. Mbrojtësi i Përfaqësues tonë që kishte paraqitje fantastike në këto kualifikime, nuk është i zhgënjyer me rezultatin që morën mbrëmë ndaj ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 17:38
Mërgim Vojvoda edhe një herë ka shprehur dashurinë e madhe që e ka për Kosovën. Mbrojtësi i Përfaqësues tonë që kishte paraqitje fantastike në këto kualifikime, nuk është i zhgënjyer me rezultatin që morën mbrëmë ndaj ...

Po i ndjek hapat e prindërve: Vajza e Beyonce fiton një çmim të rëndësishëm
Hip hop ylli shqiptar, Unikkatil, gjatë kësaj vere ishte mjaft aktiv me koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore anë e mbanë trojeve shqiptare, duke qenë i pranishëm thuajse në çdo vend. Por, i njëjti ka njoftuar se do ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 08:10
Hip hop ylli shqiptar, Unikkatil, gjatë kësaj vere ishte mjaft aktiv me koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore anë e mbanë trojeve shqiptare, duke qenë i pranishëm thuajse në çdo vend. Por, i njëjti ka njoftuar se do ...

Young Zerka ka një informacion të rëndësishëm për fansat
Young Zerka ka punuar në një ‘EP’ prej pesë këngëve dhe projekti i parë i tij nga ky album pritet të publikohet më datë 22 nëntor, shkruan . Ai ka bërë të ditur se kënga në bashkëpunim me Niza do të mbaj titullin ‘You’ ...
Lajminet | 18-Nov-2019 22:56
Young Zerka ka punuar në një ‘EP’ prej pesë këngëve dhe projekti i parë i tij nga ky album pritet të publikohet më datë 22 nëntor, shkruan . Ai ka bërë të ditur se kënga në bashkëpunim me Niza do të mbaj titullin ‘You’ ...

Unikkatil planifikon rikthim për festën e flamurit
Unikkatil ka njoftuar se me rastin e festës së pavarësisë së Shqipërisë do performoj në shtetin zviceran, shkruan . Këtë reperi e bëri të ditur përmes një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram ku shkroi ...
Lajminet | 18-Nov-2019 22:56
Unikkatil ka njoftuar se me rastin e festës së pavarësisë së Shqipërisë do performoj në shtetin zviceran, shkruan . Këtë reperi e bëri të ditur përmes një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram ku shkroi ...

Valbona Selimllari tregon si ra në peshë pa mbajtur dietë e pa shkuar në palestër!
Duket e vështirë në pamje të parë, por për Valbona Selimllarin, ka funksionuar. Vitin e kaluar sikur I kishte marrë ca kile, por sivjet duket super në formë. View this post on Instagram Repost from @horgitorrugeja on ...
Bordo | 18-Nov-2019 22:16
Duket e vështirë në pamje të parë, por për Valbona Selimllarin, ka funksionuar. Vitin e kaluar sikur I kishte marrë ca kile, por sivjet duket super në formë. View this post on Instagram Repost from @horgitorrugeja on ...

Provokon Gjyste Vulaj: Kërcim sensual me fustanin transparent, këtu e ka vendosur shqiponjën
Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Linjat e saj perfekte do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare dhe ajo në fakt i ekspozon vazhdimisht në daljet e saj ...
InFokusi | 18-Nov-2019 22:06
Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Linjat e saj perfekte do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare dhe ajo në fakt i ekspozon vazhdimisht në daljet e saj ...

Lady Gaga ka udhëhequr atmosferën në dasmën e shoqes më të mirë
Pas një periudhe të vështirë, Lady Gaga këtë fundjavë ua ka kushtuar miqve të saj më të ngushtë dhe argëtimit. Ajo ka qenë njëra prej shoqërueseve të nuses në martesën e shoqes së saj më të mirë dhe artistes së ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 15:22
Pas një periudhe të vështirë, Lady Gaga këtë fundjavë ua ka kushtuar miqve të saj më të ngushtë dhe argëtimit. Ajo ka qenë njëra prej shoqërueseve të nuses në martesën e shoqes së saj më të mirë dhe artistes së ...

Aktorja e njohur bëhet nënë për të parën herë
Hazal Kaya aktorja e cila është bërë e njohur për publikun shqiptar me anë të serialit ‘Maral’ i ka dhënë jetë fëmijës së parë, shkruan . ‘Maral’ ka sjellë në jetë një djalë dhe e ka pagëzuar atë me emrin Fikret, i ...
Lajminet | 18-Nov-2019 20:41
Hazal Kaya aktorja e cila është bërë e njohur për publikun shqiptar me anë të serialit ‘Maral’ i ka dhënë jetë fëmijës së parë, shkruan . ‘Maral’ ka sjellë në jetë një djalë dhe e ka pagëzuar atë me emrin Fikret, i ...

Kjo qenka arsyeja pse Rita Ora nuk erdhi në Prishtinë për ndeshjen Kosovë-Angli
Edhe pse ishte jashtëzakonisht e interesuar për ndeshjen Kosovë-Angli, Rita Ora nuk mundi të gjejë kohë për ti ndjekur nga afër dy kombëtare e saj, shkruan . Arsyeja pse këngëtarja shqiptare nuk ishte prezent në ...
Lajminet | 18-Nov-2019 20:25
Edhe pse ishte jashtëzakonisht e interesuar për ndeshjen Kosovë-Angli, Rita Ora nuk mundi të gjejë kohë për ti ndjekur nga afër dy kombëtare e saj, shkruan . Arsyeja pse këngëtarja shqiptare nuk ishte prezent në ...

Provokon Gjyste Vulaj: Kërcim sensual me fustanin transparent, këtu e ka vendosur shqiponjën (VIDEO)
Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Linjat e saj perfekte do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare dhe ajo në fakt i ekspozon vazhdimisht në daljet e saj ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 20:20
Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Linjat e saj perfekte do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare dhe ajo në fakt i ekspozon vazhdimisht në daljet e saj ...

Fejohet vajza e Kathie Lee Gifford (FOTO)
Cassidy Gifford është fejuar me Ben Wierda, transmeton Klan Kosova. Nëna Kathie Lee Gifford njoftoi lajmin për vajzën e saj 26 vjeçare, në rrjetet sociale. “Kaq e lumtur për të njoftuar se vajza ime e bukur është fejuar ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 20:19
Cassidy Gifford është fejuar me Ben Wierda, transmeton Klan Kosova. Nëna Kathie Lee Gifford njoftoi lajmin për vajzën e saj 26 vjeçare, në rrjetet sociale. “Kaq e lumtur për të njoftuar se vajza ime e bukur është fejuar ...

Tuna publikon imazhe nga seti i ri fotografik
Tuna ka disa javë që ka ikur në Amerikë ku është duke jetuar me bashkëshortin e saj Patrisin dhe të birin Tianin, shkruan . Këngëtarja së fundmi ka realizuar një set fotografik, ku shihej duke mbarë me peshqir gjoksin e ...
Lajminet | 18-Nov-2019 20:02
Tuna ka disa javë që ka ikur në Amerikë ku është duke jetuar me bashkëshortin e saj Patrisin dhe të birin Tianin, shkruan . Këngëtarja së fundmi ka realizuar një set fotografik, ku shihej duke mbarë me peshqir gjoksin e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved