ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/12/2019 13:41

Mimoza Shkodra ndryshon pamjen, nuk keni për ta njohur…

Mimoza Shkodra ndryshon pamjen, nuk keni për ta njohur…
Nga ekstremi në ekstrem. Kështu shihet edhe në fotot e publikuara në “Instagram” Mimoza Shkodra. Ajo është kthyer nga brune në bjonde dhe duket kaq ndryshe. Këngëtarja duket mjaft provokuese me pamjen e re. Nuk dihet ...
Telegraf | 18-Nov-2019 21:46
Nga ekstremi në ekstrem. Kështu shihet edhe në fotot e publikuara në “Instagram” Mimoza Shkodra. Ajo është kthyer nga brune në bjonde dhe duket kaq ndryshe. Këngëtarja duket mjaft provokuese me pamjen e re. Nuk dihet ...

Xhemi Shehu bën ndryshimin drastik, nga bjonde bëhet brune, ja si duket
Xhemi Shehu, moderatorja shumë e dashur për publikun, i ka habitur të gjithë me anë të një fotoja që ka postuar në rrjetet sociale, ku bie në sy ndryshimi drastik që ajo ka bërë në look-un e saj. Ditën e sotme ajo ka ...
Lajmi i Fundit | 17-Nov-2019 19:27
Xhemi Shehu, moderatorja shumë e dashur për publikun, i ka habitur të gjithë me anë të një fotoja që ka postuar në rrjetet sociale, ku bie në sy ndryshimi drastik që ajo ka bërë në look-un e saj. Ditën e sotme ajo ka ...

Mimoza Shkodra ‘bëhet’ bjonde (FOTO)
Mimoza Shkodra mezi njihet në fotografitë e fundit. Këngëtarja shumë e suksesshme shqiptare, është ‘bërë’ bjondinë në një fotosesion të fundit dhe mund të themi lirisht se kjo pamje e re po i shkon shumë. Megjithatë, ...
TetovaSot | 16-Nov-2019 18:21
Mimoza Shkodra mezi njihet në fotografitë e fundit. Këngëtarja shumë e suksesshme shqiptare, është ‘bërë’ bjondinë në një fotosesion të fundit dhe mund të themi lirisht se kjo pamje e re po i shkon shumë. Megjithatë, ...

Këngëtarja shqiptare ndryshon look e bëhet bjonde, po kështu qenka yll!
I ka aq të bukura flokët e saj, sa zor të mendohet se këtu nuk bëhet fjalë për një paruke. Por Mimoza Shkodrës, për cdo rast, flokët e verdhë I shkokan jashtëzakonisht shumë! Këngëtarja solli në muajin korrik ...
Bordo | 16-Nov-2019 18:13
I ka aq të bukura flokët e saj, sa zor të mendohet se këtu nuk bëhet fjalë për një paruke. Por Mimoza Shkodrës, për cdo rast, flokët e verdhë I shkokan jashtëzakonisht shumë! Këngëtarja solli në muajin korrik ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved