ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/12/2019 13:41

Jessie J pozon topless – Foto

Jessie J pozon topless – Foto
Nuk ka pasur kurrë frikë të tregojë format e saj trupore, por Jessie J këtë herë ka tejkaluar gjithçka, shfaqet topless për fansat e saj!
Top Channel | 18-Nov-2019 16:58
Nuk ka pasur kurrë frikë të tregojë format e saj trupore, por Jessie J këtë herë ka tejkaluar gjithçka, shfaqet topless për fansat e saj!

Jessie J pozon topless – Foto
Nuk ka pasur kurrë frikë të tregojë format e saj trupore, por Jessie J këtë herë ka tejkaluar gjithçka, shfaqet topless për fansat e saj! 31-vjeçarja ka postuar në rrjetin e saj “Instagram” këtë foto tepër provokuese… ...
InFokusi | 19-Nov-2019 07:56
Nuk ka pasur kurrë frikë të tregojë format e saj trupore, por Jessie J këtë herë ka tejkaluar gjithçka, shfaqet topless për fansat e saj! 31-vjeçarja ka postuar në rrjetin e saj “Instagram” këtë foto tepër provokuese… ...

Genta Ismajli nuse e Stambollit, lajmërohet nga Zvicra
Këngtarja dhe njëra ndër përformueset më të guximshme shqiptare, ka shkuar një hap para në jetën private, duke u lidhur me një biznesmen turk. Udhëtime e kujtime nga Stambolli nuk la ditë pa postuar në Instagram, por si ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 23:26
Këngtarja dhe njëra ndër përformueset më të guximshme shqiptare, ka shkuar një hap para në jetën private, duke u lidhur me një biznesmen turk. Udhëtime e kujtime nga Stambolli nuk la ditë pa postuar në Instagram, por si ...

Tuna e tperon, shfaqet komplet e zhveshur në Instagram
Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura. Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj.Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ...
Zeri | 18-Nov-2019 19:13
Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura. Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj.Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ...

FOTOT: Këngëtarja me famë botërore i vë “flakën” Instagramit
Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram. Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore. Kuleta e saj “One ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 12:29
Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram. Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore. Kuleta e saj “One ...

Tayna seksi edhe në Austri
Sensacioni i viteve të fundit Doruntina Maloku “Tayna”, po shijon cdo moment të jetës në kulmin e piramidës së showbizit vendor. Së fundi “gacë” që djegë nga Graci i Austrisë, ajo tregon klasin dhe asetet trupore që ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 19:07
Sensacioni i viteve të fundit Doruntina Maloku “Tayna”, po shijon cdo moment të jetës në kulmin e piramidës së showbizit vendor. Së fundi “gacë” që djegë nga Graci i Austrisë, ajo tregon klasin dhe asetet trupore që ...

38 vjeçarja Beyonce, vazhdon të mbetet super femër
Këngëtarja e njohur në të gjithë botën ‘Beyonce’, është aktive me muzikë prej më shumë se 20 vitesh. Qysh nga viti 1997 ajo sjellë për publikun këngë që janë pritur shumë mirë ndër vite, shkruan Indeksonline. Ajo ...
Arbresh | 18-Nov-2019 08:44
Këngëtarja e njohur në të gjithë botën ‘Beyonce’, është aktive me muzikë prej më shumë se 20 vitesh. Qysh nga viti 1997 ajo sjellë për publikun këngë që janë pritur shumë mirë ndër vite, shkruan Indeksonline. Ajo ...

38 vjeçarja Beyonce, vazhdon të mbetet super femër
Këngëtarja e njohur në të gjithë botën ‘Beyonce’, është aktive me muzikë prej më shumë se 20 vitesh. Qysh nga viti 1997 ajo sjellë për publikun këngë që janë pritur shumë mirë ndër vite, shkruan Indeksonline. Ajo ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 08:25
Këngëtarja e njohur në të gjithë botën ‘Beyonce’, është aktive me muzikë prej më shumë se 20 vitesh. Qysh nga viti 1997 ajo sjellë për publikun këngë që janë pritur shumë mirë ndër vite, shkruan Indeksonline. Ajo ...

Beyonce publikon foto të reja, duket më seksi se kurrë
Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram. Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore. Këngëtarja Beyonce ...
TetovaSot | 17-Nov-2019 15:54
Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram. Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore. Këngëtarja Beyonce ...

Beyonce sundon përsëri rrjetet sociale! Ky stil do guxim…
Beyonce e ftuar ditën e djeshme, në evenimentin gala të “Shawn Carter Foundation”, e veshur e në fustan ngjyrë mishi me shkëlqim në gold. Me këtë paraqitje të guximshme dhe tejet creative, pop star-i ndërkombëtar thyen ...
Bordo | 17-Nov-2019 15:06
Beyonce e ftuar ditën e djeshme, në evenimentin gala të “Shawn Carter Foundation”, e veshur e në fustan ngjyrë mishi me shkëlqim në gold. Me këtë paraqitje të guximshme dhe tejet creative, pop star-i ndërkombëtar thyen ...

Ledina Çelo shfaqet atraktive nga banjo
Ledina Çelo e ka publikuar një foto ku ndodhet në banjo. Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo në Instagram ndan me ndjekësit foto nga më të ndryshmet e nuk ...
Aktuale.MK | 17-Nov-2019 12:29
Ledina Çelo e ka publikuar një foto ku ndodhet në banjo. Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo në Instagram ndan me ndjekësit foto nga më të ndryshmet e nuk ...

Ky artist i njohur do ta interpretojë himnin në ndeshjen Kosovë-Angli
Ledina Çelo e ka publikuar një foto ku ndodhet në banjo. Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Ajo në Instagram ndan me ndjekësit foto nga më të ndryshmet e nuk ngurron të shfaqet ...
GazetaBlic | 17-Nov-2019 12:29
Ledina Çelo e ka publikuar një foto ku ndodhet në banjo. Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Ajo në Instagram ndan me ndjekësit foto nga më të ndryshmet e nuk ngurron të shfaqet ...

Ledina Çelo shfaqet atraktive nga banjo
Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, shkruan . Ajo në Instagram ndan me ndjekësit foto nga më të ndryshmet e nuk ngurron të shfaqet tejet provokative. Së fundmi e ka publikuar një ...
Lajminet | 17-Nov-2019 10:15
Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, shkruan . Ajo në Instagram ndan me ndjekësit foto nga më të ndryshmet e nuk ngurron të shfaqet tejet provokative. Së fundmi e ka publikuar një ...

Rovena vë maskë në fytyrë dhe pozon në të brendshme (FOTO)
Rovena Stefa ndau me ndjekësit fotografi vetëm me të brendshme. Rovena Stefa kohë pas kohe publikon imazhe të reja, e nuk mungojnë ato atraktive. Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën ishte veshur ...
TetovaSot | 17-Nov-2019 00:04
Rovena Stefa ndau me ndjekësit fotografi vetëm me të brendshme. Rovena Stefa kohë pas kohe publikon imazhe të reja, e nuk mungojnë ato atraktive. Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën ishte veshur ...

Beyonce publikon foto të reja, duket më seksi se kurrë (FOTO)
Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram. Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore. Këngëtarja Beyonce ...
TetovaSot | 16-Nov-2019 23:40
Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram. Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore. Këngëtarja Beyonce ...

Beyonce publikon foto të reja, duket më seksi se kurrë
Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram. Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore. Këngëtarja ...
Zeri | 16-Nov-2019 22:50
Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram. Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore. Këngëtarja ...

Beyonce publikon foto të reja, duket më seksi se kurrë
Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram. Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore. Këngëtarja Beyonce ...
Gazeta Observer | 16-Nov-2019 22:42
Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Giselle Knowles, ka publikuar fotografi të reja në rrjetin social Instagram. Ajo është shfaqur mjaftë seksi, duke pozuar në një fustan ku theksohen linjat trupore. Këngëtarja Beyonce ...

Marina ua zbukuron fundjavën, në foton e fundit vjen e ëmbël sa më s’ka
Rovena Stefa ndau me ndjekësit fotografi vetëm me të brendshme. Stefa kohë pas kohe publikon imazhe të reja, e nuk mungojnë ato atraktive, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën ...
GazetaBlic | 16-Nov-2019 18:20
Rovena Stefa ndau me ndjekësit fotografi vetëm me të brendshme. Stefa kohë pas kohe publikon imazhe të reja, e nuk mungojnë ato atraktive, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved