ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 14:13

?Zbulohet sa “kuajfuqi” do të ketë Golfi i ri

?Zbulohet sa “kuajfuqi” do të ketë Golfi i ri
Një punëtor i VW ka zbuluar në kushte anonime se Golf R i ri do të vijë në dy variante – me 319 dhe 333 kuaj fuqi, transmeton . Versioni standard do të etiketohet Golf R, dhe versioni më i fuqishëm ka shumë të ngjarë të ...
Lajminet | 18-Nov-2019 23:05
Një punëtor i VW ka zbuluar në kushte anonime se Golf R i ri do të vijë në dy variante – me 319 dhe 333 kuaj fuqi, transmeton . Versioni standard do të etiketohet Golf R, dhe versioni më i fuqishëm ka shumë të ngjarë të ...

Zbulohet sa “kuaj” do të ketë “Golf R” i ri
Kanë ardhur informacione nga Wolfsburg në lidhje me performancën e gjeneratës së tetë Golf R në kompaktin popullor të Volkswagen. Një punëtor i VW ka zbuluar në kushte anonime se Golf R i ri do të vijë në dy variante – ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 19:28
Kanë ardhur informacione nga Wolfsburg në lidhje me performancën e gjeneratës së tetë Golf R në kompaktin popullor të Volkswagen. Një punëtor i VW ka zbuluar në kushte anonime se Golf R i ri do të vijë në dy variante – ...

Zbulohet sa “kuaj” do të ketë Golfi i ri
Kanë ardhur informacione nga Wolfsburg në lidhje me performancën e gjeneratës së tetë Golf R në kompaktin popullor të Volkswagen. Një punëtor i VW ka zbuluar në kushte anonime se Golf R i ri do të vijë në dy variante – ...
Medial | 18-Nov-2019 18:47
Kanë ardhur informacione nga Wolfsburg në lidhje me performancën e gjeneratës së tetë Golf R në kompaktin popullor të Volkswagen. Një punëtor i VW ka zbuluar në kushte anonime se Golf R i ri do të vijë në dy variante – ...

Zbulohet sa "kuaj" do të ketë Golfi i ri
Kanë ardhur informacione nga Wolfsburg në lidhje me performancën e gjeneratës së tetë Golf R në kompaktin popullor të Volkswagen.
Kosova Press | 18-Nov-2019 18:39
Kanë ardhur informacione nga Wolfsburg në lidhje me performancën e gjeneratës së tetë Golf R në kompaktin popullor të Volkswagen.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved