ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/12/2019 14:21

U largua nga Top Channel së bashku me të shoqen, ja ku do ta shohim tani moderatorin!

U largua nga Top Channel së bashku me të shoqen, ja ku do ta shohim tani moderatorin!
Nuk do të jetë më pjesë e Top Channel, dhe këtë Florian Agalliu e ka konfirmuar tashmë. Moderatori do të largohet së bashku me të shoqen, Renisa Shabani, e cila ishte autore e emisionit “ Në shtëpinë tonë“. Edhe pse ...
Bordo | 18-Nov-2019 23:10
Nuk do të jetë më pjesë e Top Channel, dhe këtë Florian Agalliu e ka konfirmuar tashmë. Moderatori do të largohet së bashku me të shoqen, Renisa Shabani, e cila ishte autore e emisionit “ Në shtëpinë tonë“. Edhe pse ...

Moderatori i emisionit të mëngjesit: Ky do të jetë sezoni i fundit pas tri vitesh në këtë ekran
Moderatori i emisionit të mëngjesit në Report tv, Alban Musa ka folur për largimin e tij nga ky ekran. I ftuar në emisionin “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora, ai tregoi se ndonëse nuk e ka marrë ende vendimin ...
Politiko | 17-Nov-2019 09:22
Moderatori i emisionit të mëngjesit në Report tv, Alban Musa ka folur për largimin e tij nga ky ekran. I ftuar në emisionin “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora, ai tregoi se ndonëse nuk e ka marrë ende vendimin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved