ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 15:04

Të vishesh si Princeshë Diana duhet ta “masësh mirë xhepin”, fustani i saj del në ankand

Të vishesh si Princeshë Diana duhet ta “masësh mirë xhepin”, fustani i saj del në ankand
Fustani që Lady Diana veshi para disa vitesh dhe askokohë u konsiderua shumë i guximshëm, ka dalë në ankand. U quajt i guximshëm sepse kishte dekolte të hapur. Një fustan i dizajnuar nga Victor Edelstein princesha ...
Politiko | 18-Nov-2019 18:57
Fustani që Lady Diana veshi para disa vitesh dhe askokohë u konsiderua shumë i guximshëm, ka dalë në ankand. U quajt i guximshëm sepse kishte dekolte të hapur. Një fustan i dizajnuar nga Victor Edelstein princesha ...

Fustani “yll“ i Dianës, del në ankand për 450 mijë dollarë!
Fustani ikonë i princeshës Diana, të cilën e mbante veshur kur kërceu më John Travolta në Shtëpinë e Bardhë ka dalë në shitje për 450 mijë dollarë. Princesha e Uellsit ishte mahnitëse me fustanin prej kadifeje në ngjyrë ...
Bordo | 18-Nov-2019 18:28
Fustani ikonë i princeshës Diana, të cilën e mbante veshur kur kërceu më John Travolta në Shtëpinë e Bardhë ka dalë në shitje për 450 mijë dollarë. Princesha e Uellsit ishte mahnitëse me fustanin prej kadifeje në ngjyrë ...

Del sërish në ankand fustani i Lady Diana-s (Foto)
Princesha Diana nuk mbahet mend vetëm për punën e saj si filantrope por edhe për stilin e saj në të veshur. Ajo ishte ikonë e modës atë kohë, çdo dizanjer e kishte ëndërr ta vishte princeshën. Më çdo dalje të saj ajo ...
Lapsi | 18-Nov-2019 14:52
Princesha Diana nuk mbahet mend vetëm për punën e saj si filantrope por edhe për stilin e saj në të veshur. Ajo ishte ikonë e modës atë kohë, çdo dizanjer e kishte ëndërr ta vishte princeshën. Më çdo dalje të saj ajo ...

Del ne ankand serisht fustani ikon i Princeshe Dianes
Princesha Diana nuk mbahet mend vetëm për punën e saj si filantrope por edhe për stilin e saj në të veshur. Ajo ishte ikonë e modës atë kohë, çdo dizanjer e kishte ëndërr ta vishte princeshën. Më çdo dalje të saj ajo ...
Lajmi i Fundit | 18-Nov-2019 14:05
Princesha Diana nuk mbahet mend vetëm për punën e saj si filantrope por edhe për stilin e saj në të veshur. Ajo ishte ikonë e modës atë kohë, çdo dizanjer e kishte ëndërr ta vishte princeshën. Më çdo dalje të saj ajo ...

Fustani i ikonik i Princeshë Dianës del në ankand, vlera e tij është marramendëse
Një nga fustanet ikonikë të Princeshë Dianës ka dalë në ankand. Bëhet fjalë për fustani që aso kohe u quajt i guximshëm, pasi kishte dekolte të hapur Fustanin është i dizajnuar nga Victor Edelstein dhe princesha e veshi ...
Lexo | 18-Nov-2019 13:26
Një nga fustanet ikonikë të Princeshë Dianës ka dalë në ankand. Bëhet fjalë për fustani që aso kohe u quajt i guximshëm, pasi kishte dekolte të hapur Fustanin është i dizajnuar nga Victor Edelstein dhe princesha e veshi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved