ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 15:35

Rezart Veleshnja tregon rrogën, ja sa e paguan Luana për emisionin

Rezart Veleshnja tregon rrogën, ja sa e paguan Luana për emisionin
Aktorin Rezart Veleshnja këtë sezon po e shohim çdo të shtunë në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”, ku sigurisht as aty nuk kanë munguar batutat dhe humori. Mbrëmjen e djeshme me të filluar emisioni, Rezarti dhe ...
TetovaSot | 17-Nov-2019 18:14
Aktorin Rezart Veleshnja këtë sezon po e shohim çdo të shtunë në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”, ku sigurisht as aty nuk kanë munguar batutat dhe humori. Mbrëmjen e djeshme me të filluar emisioni, Rezarti dhe ...

Rezart Veleshnja tregon se sa paguhet për emisionin
Aktorin Rezart Veleshnja këtë sezon po e shohim çdo të shtunë në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”, ku sigurisht as aty nuk kanë munguar batutat dhe humori. Mbrëmjen e djeshme me të filluar emisioni, Rezarti dhe ...
Arbresh | 17-Nov-2019 18:02
Aktorin Rezart Veleshnja këtë sezon po e shohim çdo të shtunë në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”, ku sigurisht as aty nuk kanë munguar batutat dhe humori. Mbrëmjen e djeshme me të filluar emisioni, Rezarti dhe ...

Rezart Veleshnja flet hapur, ja sa e paguan Luana
Këtë sezon të emisionit “Shiko kush luan” po e shikojmë rregullisht aktorin e humorit, Rezart Veleshnja i cili duket se është punësuar nga moderatorja e vetë emisionit, Luana Vjollca. Ai është aty çdo të shtunë bashkë ...
Lexo | 17-Nov-2019 16:49
Këtë sezon të emisionit “Shiko kush luan” po e shikojmë rregullisht aktorin e humorit, Rezart Veleshnja i cili duket se është punësuar nga moderatorja e vetë emisionit, Luana Vjollca. Ai është aty çdo të shtunë bashkë ...

Rezart Veleshnja tregon rrogën, ja sa e paguan Luana për emisionin
Aktorin Rezart Veleshnja këtë sezon po e shohim çdo të shtunë në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”, ku sigurisht as aty nuk kanë munguar batutat dhe humori. Mbrëmjen e djeshme me të filluar emisioni, Rezarti dhe ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 15:51
Aktorin Rezart Veleshnja këtë sezon po e shohim çdo të shtunë në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”, ku sigurisht as aty nuk kanë munguar batutat dhe humori. Mbrëmjen e djeshme me të filluar emisioni, Rezarti dhe ...

Rezart Veleshnja nuk e ka problem të deklaroj rrogën live! Ja sa merr ai nga “Shiko Kush Luan”…
Prej disa javësh Rezart Veleshnja, është bërë bashkë-prezantues i Luana Vjollcës, në emisionin “ShikoKushLuan”, sezonin e dytë. Në ndryshimin nga netët e tjera të transmetiit aktori i “Portokallisë” ka deklaruar live në ...
Bordo | 17-Nov-2019 10:40
Prej disa javësh Rezart Veleshnja, është bërë bashkë-prezantues i Luana Vjollcës, në emisionin “ShikoKushLuan”, sezonin e dytë. Në ndryshimin nga netët e tjera të transmetiit aktori i “Portokallisë” ka deklaruar live në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved